Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Smok Eustachy

Strony: [1] 2 3 ... 43
1
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 29, 2019, 04:55:05 pm »
Nie wklejalem żadnych filmów z dzieckiem

2
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 29, 2019, 12:33:50 am »

Miałem napisać coś więcej. ale na razie mam obrazek
(...............)

Chciałem napisać, że nie musisz być homoseksualistą żeby być homoseksualistą. Zachowania takie można wygenerować modą jak np. subkulturę emo. Tam tną się, samobójstwa popełniają to homoseksualizmu nie mogą uprawiać?
2. Doktryna jest taka, ze każdy jest biseksualny czyli że jak się kogoś posztura odpowiednio to będzie prowadził działalność homoseksualną.

Sorry Smok -  daruj sobie te wulgarne listy, które nic nie wnoszą poza językowym rynsztokiem - tam zresztą  kierują cały wątek Podobnie linki z tym dzieckiem na filmikach, są poza granicą kulturalnej rozmowy (w tym wypadku monologu). Chwilowo ich nie usunę, bo coś w nich wynika. Podejrzewam, że nikt poza mną ich nie odsłuchał, zatem jeszcze poczekam. Wytrzymaj do jesieni, gwarantuję że wtedy ten tak ekscytujący teraz problem zniknie tak nagle, jak problem braku miejsc w szkołach etc.
liv

3
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 28, 2019, 05:43:23 pm »
To w zasadzie o Ci chodzi w tym wątku? Żeby siedzieć cicho jak się ma mniejszościowe poglądy, bo biją?
pewna cześć gejów wywodzi jak ten Jakubowski, że chcą być postrzegani jako normalsa, że pracują, odpoczywają itp. Czesc zaś epatuje gołą dupą i chce być postrzegana jako erotomany dewianty. I LGBT ma być obowiązującą ideolo państwową nauczaną od przedszkola obowiązkowo.

4
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 28, 2019, 04:02:40 pm »
Celem LGBT jest zaś wzbudzanie homofobii.

Primo: może stosujmy rozróżnienie "LGBT" (ludzie, orientacje) i "ruch na rzecz praw/aktywiści LGBT" (wiadomo), bo inaczej nam się chaos pojęciowy zrobi.
Secundo: dlaczego zakładasz, że celem w/w ruchu (bo z kontekstu wynika, że o tenże Ci chodzi) ma być wzbudzanie homofobii, jaki pożytek miałby z tego (dla osób niehetero i reszty świata, albo choć dla samych aktywistów) wynikać? A także: czy jest to - po prostu - Twoje prywatne przeświadczenie, czy masz jakieś dowody podpierające taką tezę?
problem jest znany, mówi o tym ów  gej Jakubowski. Od razu po Białymstoku poszły zadania uprzywilejowania LGBT

5
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 28, 2019, 03:48:07 pm »
Eh siedzę na komórce więc wrzucę wam Otoke. https://youtu.be/cIAI9Zho0ag fajne wspomnienie o Hauerze jest i dlatego chciałem wrzucić ale niech będzie tutaj. Może wyrażam się niejasno ale przeciwieństwo jest między kibolami a LGBT jest takie, że kibole prostolinijni są a LGBT udaje, że se tak idzie i nie szuka dymu. Celem LGBT jest zaś wzbudzanie homofobii.

6
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 28, 2019, 02:27:18 pm »
@R - to może wytłumacz mi na początek, co masz na myśl bo ja nie rozumiem pytania. Obecny paradygmat biologiczny (rozumiany jako twierdzenie podstawowe biologii) w zakresie rozpatrywanym mówi, że ok. 5 czy 6% ludzi rodzi się "LGBT" bo tak. Jak dalece sięgają źródła historyczne, zawsze tak było (jakościowo w każdym razie). I masz też prawdopodobnie w tym rację, że tak było od początku człowieka. Osobiście sądzę, że dużo wcześniej, bo jest to przyrodzone nie tylko do człowieka, ale i do świata zwierzęcego.

Co więc demonstracje LGBT miałyby zmienić w paradygmacie biologii (nauki), skoro on mówi, że LGBT jest przyrodzone gatunkowi ludzkiemu i musi występować, bo po drugie mówi, że jest "nieuleczalne" i "niezaraźliwe"?
to jest mądrość etapu już nieaktualnego. Wszystko  se można wybrać, co było wiadome od początku.

7
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 28, 2019, 12:58:20 pm »
Tutaj wieści z bardziej zaawansowanego etapu:
https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,16726,brutalny-atak-feministek-katolicy-bronia-katedry.html

Owe marsze tzw równości postrzegane są jako agresywne i takimi w istocie są. O czym będzie później bo idę.

8
Hyde Park / Odp: Coś dla fanów "Star Wars" ;)
« dnia: Lipiec 28, 2019, 12:38:54 pm »
Powstawało tego więcej, np to:

Oczywiście że Vader nie mógł się spotkać z owym renem dlatego wiadomo było, że jest trik jakis.

9
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 28, 2019, 03:08:50 am »
Świeżutki wywiad z Dehnelem, tyleż a propos LGBT, co wolności słowa:
https://kultura.onet.pl/wywiady-i-artykuly/jacek-dehnel-kazdy-kto-nalezy-do-spolecznosci-lgbt-w-polsce-jest-ofiara-fake-newsow/ze94pwk
Dehnel powinien sobie zdać sprawę, że nawet najbardziej zdegenerowany kibol Arki Gdynia stoi moralnie wyżej od tego całego LGBT. Kibole jak robią rozróbę to nie udają że se idą pokojowo itd. Weźmy derby Wisła-Cracovia - wiadomo, o co chodzi. Ci natomiast wprost przeciwnie. Jest to najgorszy typ zachowania społecznego. Tzn może są gorsze ale ten jest bardzo zły: najpierw zaczynają, tłuka kogoś a jak w odwecie sami oberwą to płaczą, że ich biją. Weźmy te wszystkie cipkomaryjki itp twórczość Podleśnej i profanacje.
Weźmy parcie na paradowanie z penisem na wierzchu i gołym zadkiem. Gościu zasuwający na czworakach a drugi go prowadzi na smyczy.

2
Ów Marsz białostocki był zorganizowany w sposób niewłaściwy. Powinien mieć charakter pokutny i expiacyjny. Uczestnicy odziani we włosiennice winni zanosc się lkaniem śpiewając pieśni pokutne. W ten sposób odpokutowaliby za ostatnie profanacje i Podleśną. Żadnej zadymy by nie była a katofobię warto zawsze odpokutować.

3
Towarzysz Lenin objawił prawdę taką, że rewoluca składa się z etapów. Każdy etap ma swoje prawdy, cele, środki, metody. Po przejściu do następnego etapu prawda poprzedniego staje się kłamstwem itd. Ponieważ jesteśmy rewolucyjnie do tyłu przeto ratunkiem naszym jest pokazywanie patologii następnych etapów. Czyli sytuacji z krajów gdzie dalej zaszło. Informacje takie, jako przyszłościowe, budzą ataki furii u tamtych. Nie możemy być tu tylko reaktywni ale uprzedzająco musimy działać. Doszło już u nas do profanacji więc wiarygodne są informacje o docelowym modelu ekscesów, czyli podpalenia kościołów, dewastacje itp. Pokazać można początkowe ściemy i dalszą ich ewolucję. Znaczące elementy jak wywalenie Navratilowej. Navratilova została na wcześniejszym etapie i ośmielila się upomnieć o prawa kobiet. Parady równości są tylko u nas, gdzie indziej są parady dumy itp.

Uwypuklić należy katofobiczne nastawienie ideolo LGBT oraz pokłady nienawiści które tam zalegają. Wpływa ona negatywnie na kondycję społeczeństwa.

Drugim mechanizmem z ktorym będziemy mieć do czynienia jest wykończenie mienszewików przez mniej licznych, ale bestialskich bolszewików.

Naprawdę system propagandy znanej z czasów PRL sie powtarza: PZPR jako organizacja walcząca o pokój, tolerancję, postęp, miłość i ogólną szczęśliwość.

10
Hyde Park / Odp: LGBT
« dnia: Lipiec 28, 2019, 02:39:19 am »
Lem był za, napisał wyraźnie, że to prywatna sprawa.
LGBT to forma neomarksizmu a nie prywatna sprawa.
Tu przytaczam głos homoseksualny w tej kwestii:
Uwaga lotnik kryj się, czerwona faszystowska morda nadaje:

11
Hyde Park / Odp: Coś dla fanów "Star Wars" ;)
« dnia: Lipiec 28, 2019, 02:35:30 am »
To jest film wart uwagi

12
Hyde Park / Odp: Coś dla fanów "Star Wars" ;)
« dnia: Lipiec 16, 2019, 01:27:23 am »
Wyszedł nowy Red Letter Media https://youtu.be/gzeOrA2in1c
Natomiast niech się owa debata odtenteguj łaskawie

13
Forum po polsku / Odp: "Space - The Final Frontier"
« dnia: Czerwiec 28, 2019, 09:40:33 pm »
Hm.

14
Forum po polsku / Odp: kłopoty z globalnym ociepleniem
« dnia: Czerwiec 27, 2019, 02:52:47 am »
Ponoć pierścienie Saturna zanikają od tego globalnego ocieplenia?

15
Forum po polsku / Odp: Filmy SF warte i nie warte obejrzenia
« dnia: Czerwiec 22, 2019, 03:27:43 pm »
Wszyscy  wiedzą kim jest Kaczor. Godzilla zaś jest lepsza od TLJ ale nie miażdży SW. A takie oczekiwanie miałem

Strony: [1] 2 3 ... 43