Autor Wątek: Akademia Lemologiczna [Dzienniki gwiazdowe]  (Przeczytany 394230 razy)

Nikto

• Junior Member
Odp: Akademia Lemologiczna [Dzienniki gwiazdowe]
« Odpowiedź #780 dnia: Kwiecień 12, 2022, 02:26:53 pm »
Odarłeś mnie ze złudzeń. Ale po prawdzie ich nie miałem. Dzięki za reakcję.
Żyjemy by śnić i śnimy, by żyć.

Q

• YaBB Moderator
  • God Member
  • Jego Induktywność
« Odpowiedź #781 dnia: Kwiecień 12, 2022, 05:42:28 pm »
Nie przejmuj się... Któryś (jeślimniepamięć...) Noblista wspominał, że gdy był na pierwszym roku dokonywał wciąż (nie on jeden, koledzy też) nowych odkryć, by grzebnąwszy w literaturze (albo i w podręcznikach) każdorazowo stwierdzać, że jednak ktoś na to wcześniej (czasem i przed wiekami) wpadł. (Przewertowałem co miałem w podręcznej biblioteczce Feynmana, Ledermana, Gamowa, Hawkinga, Penrose'a; a nawet Watsona i "Głos Pana" z "Topolnym..." nawszelki, ale nie namierzyłem źródła tej anegdoty.) Więc to rzecz normalna, a po odkryciach na własny użytek może się przecież trafić w końcu prawdziwe, czyli pierwsze, na które nikt przedtem... Czego i Tobie życzę :).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2022, 12:02:32 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Nikto

• Junior Member
« Odpowiedź #782 dnia: Kwiecień 12, 2022, 09:03:54 pm »
Dzięki serdeczne. Powiadomię Cię z przyjemnościa o takim fakcie, jako współtwórcy.

Q

• YaBB Moderator
  • God Member
  • Jego Induktywność
« Odpowiedź #783 dnia: Kwiecień 13, 2022, 02:29:01 am »
Ech, nie wrabiaj mnie w pozycję podstawiającej nogę żaby (Ropucha, Półpanka), Twoje odkrycia będą tylko Twoimi. Ale... z przyjemnością o nich poczytam :).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Nikto

• Junior Member
« Odpowiedź #784 dnia: Kwiecień 14, 2022, 12:16:28 am »
Dobrze. Wyślę linka.