Autor Wątek: Właśnie się dowiedziałem...  (Przeczytany 1083109 razy)

Stanisław Remuszko

• Juror
  • God Member
Odp: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #4785 dnia: Listopad 14, 2019, 09:40:40 pm »
...przed godziną od urologa, że NIE MA farmacji na sikanie skojarzeniowe.
NIE ISTNIEJE TAKI LEK.
Z oglądu internetowego wynika, że kto by temu farmakologicznie zaradził, ten zostałby MULTIMILIARDEREM.
Zmywanie. Strumień wody. Wanna. Klucze domowe. Winda. Świadomość bliskości WC.
Na zwykły zdrowy rozum, to musi być relacja neuronalna między mózgiem a mięśniami, to jasne, ale że tego nie da się powstrzymać pigułką? Niepojęte!

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
Odp: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #4786 dnia: Listopad 21, 2019, 05:09:17 pm »
Tak na wszelki wypadek, choć będzie zdaje się totalna pogodowa lipa: modelarze przewidują na jutro, 22 listopada o 5:50 rano naszego czasu (UT +1) wybuch aktywności roju Alfa Monocerotydów. Gdyby spodziewana aktywność nastąpiła, byłby to deszcz meteorów - czyli zjawisko obserwowane rzadko, raz na kilka-kilkanaście lat. Niestety, po pierwsze pogoda, a po drugie lojalnie uprzedzam, że za mojego zainteresowania meteorami modelarze przewidywali już ze 3 czy 4  wybuchy i żaden był nie wybuchł. Mimo to zamierzam zwlec się z wyra w pełnej gotowości w razie czego. Maksimum ma być wąskie, powiedzmy pół godziny (kwadrans przed wymienioną godziną, kwadrans po).
Jest wolność, więc każdy ma prawo być idiotą!
© Krzysztof Grabowski, DEZERTER

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki