Autor Wątek: Awatary itp.  (Przeczytany 138374 razy)

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 05, 2005, 01:55:24 pm »
n_ty, ty się pisałeś na awatary? bo ni pamiętam... coś mi tam błyszczy; już spędzam czas na wykoncypowaniu połączenia kurdla z flagą korei północnej.

Ostatnio znowu wpadłem na stronę ich ambasady i upiększyłem sobie wieczór czytając życzenia dla Ukochanego Wodza.

nty_qrld

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 05, 2005, 04:32:45 pm »
Nie pisałem się, ale jeśli można to chętnie się dopiszę  ::)

pzdr

A-cis

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 19, 2006, 09:05:54 pm »
A ja mam pytanie. Jak można wyłączyć stopki? Chyba przejrzałem wszystko i nie zauważyłem takiej opcji w profilu.
Tymczasem pewnie jestem nietypowy, bo mnie one przeszkadzają w czytaniu forum :)

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 19, 2006, 11:02:56 pm »
Niestety nie. To po prostu obrazki wstawiane ,,na siłę'' tam, gdzie powinny znaleźć się teksty, dlatego ich wyłączenie nastąpi dopiero gdy wyłączysz w przeglądarce opcję 'wyświetlaj grafikę' co jest w sumie niezłym pomysłem, skoro masz tak merytoryczne podejście do forum.

Niestety takie ustawienie opcji spowoduje że na innych stronach także nie będzie grafiki, więc nie wiem czy jesteś az tak bardzo merytoryczny :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2006, 11:03:19 pm wysłana przez Terminus »

A-cis

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 19, 2006, 11:16:51 pm »
Nie aż takim ortodoksem nie jestem :)
Zreszta avatarki z boku wcale mi nie przeszkadzają. Być może nawet wstawię własny :)
Tylko te stopki. Wydłużają strony i przerywają ciągłość czytania :(
A pytałem, bo na niektórych forach spotykałem się z mozliwością wyłączenia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2006, 11:17:53 pm wysłana przez A-cis »

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 29, 2006, 01:55:28 am »
W związku z tym że padło mi konto na Lycos, obrazki które były stamtąd wyświetlane zniknęły; dlatego też osoby którym zrobiłem awatary musza się od nich na chwilę odzwyczaić.

Oczywiście mam kopie wszystkich plików, umieszczę je gdzie indziej i przekażę stosowne uwagi.

« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2006, 01:20:15 am wysłana przez Terminus »

Terminus

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2006, 04:17:13 am wysłana przez Terminus »

Sokratoides

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 30, 2006, 12:44:17 pm »
Ok, jest. Dzięki  :)

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 30, 2006, 05:01:25 pm »
Najbardziej niecierpliwie czekam na to, co będą mieli do powiedzenia Socrates i n_ty, tylko że chłopcy niestety dosyć rzadko tu bywają.

nty_qrld

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 30, 2006, 10:09:41 pm »
Dzięki Terminusie! Awatarek jest naprawdę fajny graficznie jak i "przekazowo". Już go sobię ustawiam. A co do częstotliwości odwiedzin - no cóż - szkoła  :-/

pzdr

Socrates

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 22, 2006, 05:06:39 pm »
Terminus, sorry ze tak dlugo mnie nie bylo, ale bylem strasznie zajety.  Wiesz, nie moge zobaczyc tych awatarow - komputer nie chce wejsc na strone internetowa.  Wysle ci prywatna message z email adressem, i jak bedziesz mial czas to mi sproboj to wyslec jako jpeg lub cos takiego.  Jestem strasznie ciekawy co wymysliles...
Czesc,
Socrates

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 22, 2006, 05:54:11 pm »
Ok wysłałem już Ci maila.
pozdr.

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 10, 2006, 05:02:22 pm »
Serwis filelodge.com na którym załadowałem awatary, ma jakieś problemy techniczne (robią jakieś zabiegi na swoich serwerach); dlatego zniknęły chwilowo awatary, ku radości tych, co ich nie lubią::)

Piszę to niejako żeby się wytłumaczyć.
Gdyby filelodge się nie podniósł, to pomyśli się o czymś innym.

Pozdrawiam
Terminus

A-cis

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 11, 2006, 12:33:20 am »
Cytuj
ku radości tych, co ich nie lubią::)

Jeśli to o mnie, to spieszę prostować :)
1. Nieprawdą jest jakobym nie lubił awatarów. Nie lubię jedynie tej grafiki w stopkach, bo wydłuża mi niepotrzebnie wątek :)
2. Od paru/parunastu tygodni nie widzę ani awatarów ani tych stopek. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale wcale mnie to nie martwi :D

draco_volantus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 12, 2006, 03:50:52 pm »
To było chyba do Kagana.
On narzekał chyba na grafikę niepotrzebną.
Jak się dowiedział, że można ją zablokować w przeglądarce, to się zaczął denerwowac, ze wtedy nie wyświetlałoby mu grafik, które chciałby widzieć, a wystarczy zainstalować dwie przeglądarki...