Autor Wątek: Forumowe spotkanie  (Przeczytany 17959 razy)

Evangelos

• Juror
  • God Member
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
Forumowe spotkanie
« dnia: Listopad 02, 2008, 10:24:06 pm »
Zakladam ten watek, poniewaz chcialbym zaproponowac spotkanie sie nas wszystkich forumowiczow. Z niektorymi osobami jestem w przemilym kontakcie prywatnym i mysle, ze swietnie byloby spotkac sie cala grupa.
W mojej ocenie dobrym terminem bylby 12 wrzesnia, jako data urodzin Lema, ale poniewaz to prawie za rok ;), to moze 27 marca bylby dla Was akceptowalny (o ile uwazacie sam pomysl za trafiony)?
Na miejsce spotkanie wymyslilem sobie Lodz, jako miasto w centrum i w polowie drogi miedzy Chelmem i Stargardem Szczecinskim :) Ale oczywiscie Krakow jest tu jak najbardziej uprzywilejowany. Mysle, ze moglibysmy, z okazji rocznicy, wspolnie peregrynowac na grob Mistrza.
Pytam o Wasze zdanie juz teraz, bo dla mnie to logistycznie skomplikowane przedsiewziecie i musze organizowac sobie podroz troche wczesniej.

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2008, 12:33:27 am »
Co do mnie, byłbym za. O ile mnie za forumową nadproduktywność na tym zjeździe nie zlinczujecie ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

ANIEL-a

• Juror
  • God Member
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2008, 08:51:26 am »
Super pomysł :-)) Jak na razie dla mnie Łódź jest idealna, ponieważ mam tam gdzie przekimać ;-) Ale wolałabym sobotę - 28... Ale jeżeli padnie na inne miasto, albo jednak na ten piątek, to nie będę się bardzo wykłócać.

Terminus

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2008, 11:28:37 am »
Co do mnie, byłbym za. O ile mnie za forumową nadproduktywność na tym zjeździe nie zlinczujecie ;).
Yeah, how about that...

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2008, 12:19:21 pm »
Zaryzykuję ;). Tymczasem mamy poważniejszy problem: znaleźć w Łodzi jakieś miejsce kojarzące się z osobą i/lub twórczością Patrona niniejszego Forum.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Evangelos

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:42:06 pm »
Lincz sie odbyl, Inzynier Mamon zostal wykluczony, spokoj znow zapanowal na forum, wiec pozwalam sobie odnowic pytanie - czy 27 Marca odpowiadalby zainteresowanym? Albo jakakolwiek inna data?
Jesli ktos nie ma ochoty sie zjawic, z jakiegokolwiek powodu, niech tym razem powstrzyma sie od glosu, prosze.

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2008, 11:52:21 pm »
Centralnie był pisarzem. Był też lekarzem (no, prawie). Był dla nas jak Matka. Był Polakiem. Więc może Centrum Zdrowia Matki Polki?
Jest wolność, więc każdy ma prawo być idiotą!
© Krzysztof Grabowski, DEZERTER

Evangelos

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2008, 12:06:54 am »
Haahahahahahahahahahahahaha, bomba!
Siostra mojej mamy jest polozna, sprobuje zalatwic nam jakas sale na porodowce :)

draco_volantus

• Juror
  • God Member
  • quid?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2008, 03:57:17 am »
to już chyba będzie nasty zlot z kolei ;]

ja chciałem gdzieś, kiedyś napisać, że jak ktoś będzie w krakowie, to chętnie przeszedłbym się na grób Lema, ale jak do tej pory nie było okazji więc piszę tutaj, a prywatnie wolałbym, żeby spotkanie zaczęło się nad grobem Mistrza, niewiemwsumieczemu, oprócz tego, że z tego Salwatorskiego cmentarza całkiem ładny widok jest =)
I want my coffee hot and world revolution I caused not happening during my life.

Terminus

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2008, 01:02:49 pm »
27.III ja raczej nie będe mogł, będe za granicą.

Nie mówię, że data zła, no ale wspominam tylko o tym. Bo udział myślę że bym chciał wziąć.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 01:05:14 pm wysłana przez Terminus »

Evangelos

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:15:21 pm »
Draco, odkad sie udzielam na forum, to podobnej inicjatywy jeszcze nie widzialem, albo taka ze mnie pala, ze przeoczylem. Co do Lodzi, to sie nie upieram oczywiscie i na poczatku napisalem, ze z oczywistych wzgledow uwazam Krakow za uprzywilejowany, ale dla niektorych podroz do Lodzi to wyprawa przez pol kraju i zawsze blizej, niz przez 3/4, tak jakos centralnie pomyslalem.
Date tez uwazam za ruchoma. Chcialbym by jak najwiecej osob dotarlo i w dobrych humorach. Skoro to technicznie trudne do wykonania, pamiec o 27 marca mozna przeciez okazac zupelnie inaczej i zupelnie prywatnie, wiec nie widze problemu. Mysle, ze Lem by twierdzil podobnie.

draco_volantus

• Juror
  • God Member
  • quid?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2008, 08:38:54 pm »
Skoro to technicznie trudne do wykonania,

nawet bardziej niż Ci się wydaje, bo żaden ze zlotów nie doszedł do skutku :(
I want my coffee hot and world revolution I caused not happening during my life.

Terminus

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 10, 2008, 10:00:45 pm »
Hm, ja byłem na dwóch, nie wiem jak ty...

draco_volantus

• Juror
  • God Member
  • quid?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 13, 2008, 02:14:16 am »
w krakowie?? ja dużo piję, ale nie wiedziałem, że były jakieś zloty za mojego pobytu tu.

Evangelos

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2009, 03:15:22 pm »
Bardzo sie ciesze, ze nie ma juz na forum klotni i grzecznie powiadamiam, ze bede na Lemowym cmentarzu 27marca, jesli ktos chcialby sie przylaczyc, to bardzo prosze o emil. W ogole okolo tej daty jestem w Polsce, wiec jesli komus by temin spotkania 27 marca nie odpowiadal (na przyklad Teminusowi), to moge kiedy indziej tez.