Autor Wątek: Upadek Cesarstwa Rzymskiego  (Przeczytany 106519 razy)

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

• Juror
  • God Member
Odp: Upadek Cesarstwa Rzymskiego
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 03, 2020, 12:49:02 pm »
https://twitter.com/JSaryuszWolski/status/1234746473885192194

Wtedy, gdy "złe" Węgry i Polska odmówiły wpuszczenia "uchodźców" Niemcy ich "zaprosiły".
Teraz Niemcy oświadczyli, że już nie chcą "gości", więc Grecja, która robi to, co Węgrzy w 2015 r. jest "dobra".
Unijne prawo to MY - mówią Niemcy

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
Odp: Upadek Cesarstwa Rzymskiego
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 21, 2020, 01:20:35 pm »
Tak się zastanawiałem, gdzie to wsadzić niech będzie tu, i tak pewnie bez znaczenia w końcu nie czas żałować róż gdy płoną komitety... Mann odszedł z Trójki. Plus ze 40 innych osób po trochu się wykrwawiło. Stacja, która zawsze była lepsza i inna, której się słuchało od kiedy w ogóle człowiek słuchał - której nie zarąbał socjalizm, została zarąbana, już, jest w trakcie, zależnie kto jak uważa. Dla mnie w zasadzie już, przestałem praktycznie w ogóle słuchać gdzieś z rok temu. Można oczywiście do pewnego stopnia odcedzać, ale kiedy się delektować deserem a obok zajeżdża nawozem, to trudno. Tuba polityczna dobrej zmiany w Trójce tak mi jechała. W pewnym sensie, póki Niedźwiecki prowadzi listę przebojów to ona jeszcze troszkę jest, ta Trójka... Dla mnie osobista Trójka zaczęła się właśnie od listy w 82 czy 83, zobaczymy, jak się skończy.

PS - czyli nikt już nie słucha Trójki? Lawina ruszyła, Chojnacki, Waglewski...
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2020, 06:34:15 pm wysłana przez maziek »
Jest wolność, więc każdy ma prawo być idiotą!
© Krzysztof Grabowski, DEZERTER