Autor Wątek: Właśnie stworzyłem...  (Przeczytany 136530 razy)

liv

• Global Moderator
  • God Member
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 12, 2020, 12:36:45 am »
Drobny offtop: czytałeś może "Ptaka śmierci" tego Ellisona, którego Hoko kiedyś rozjechał ;)? (Pytam, bo tam identyczna literoodwracanka była.)
Gdzieś to czytałem-zobaczyłem, ale już nie pamiętam gdzie. Prawie na pewno nie w tym co napisałeś, bo nie znam ani twórcy, ani tworu.
Zara tam przypisywać Obcym ziemskie płcie... Choć manifestować się żeńskim awatarem mogą (i nawet jest - poniekąd - lemowski precedens - Harey)...
Głos Olki, że żeński, to nasze czysto ludzkie podejście. Tak jak kwinta kojarzy do piątki i nosa.
To rodzaj dźwięku i przybyły z Kwinty może oznaczać...wszystko, tylko nie głos żeński.  :)
 No chyba, co ten głos rzuci tekstem w rodzaju "wypad synkowie - i to zaraz!"
Filutek mógłby niezbicie udowodnić że jest Filutkiem, jednak Filutkowi szkoda życia  na udowadnianie że jest Filutkiem, w końcu to nie jego problem.

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 12, 2020, 12:58:34 am »
No chyba, co ten głos rzuci tekstem w rodzaju "wypad synkowie - i to zaraz!"

I to nie będzie definitywny argument, zawszeć możemy mieć do czynienia z przypadkową fonetyczną zbieżnością (kłania się Ala od pały i sandał z masłem) ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki