Autor Wątek: Przywitaj się  (Przeczytany 38705 razy)

Lembit Staan

• YaBB Newbies
  • **
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 06, 2020, 08:10:46 am »
Zawitalem sie z powrotem. Jak widze ze nazwisko Lem zostalo zakopirajtowane. Trudno, kajp man sunku, bet ka gi daryti. Poddalem sie wladzom. Zmiana hasla zajela mi niespodziewane sporo czasu. Nejmniej w koncu cos jednak pozostalo sknocone: Nie moge zalogowac sie jako Lembit Staan ("nie ma takiego uzytkownika"), ale gdy loguje sie jak Staszek Lem to natychmiast przetwarzam sie w Lembita.

Lembit Staan to moje skonsolidowane miano ze wszad. Jestem za stary juz zeby pamientac, kdo som a kde som.

Gdy by ktos mial chcianke dodac lub poprawic cos w stronkach o Lemie w angielskiej wikipedii, zawsze dopomoge, prosze o wiadomosc: prywatna tutaj, lecz szybciej to zauwaze w wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/User_talk:Lembit_Staan
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2020, 08:45:34 am wysłana przez Lembit Staan »

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 06, 2020, 09:46:47 am »
I bardzo dobrze :) .
Jest wolność, więc każdy ma prawo być idiotą!
© Krzysztof Grabowski, DEZERTER

Q

• YaBB Moderator
  • God Member
  • Jego Induktywność
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 06, 2020, 10:29:16 am »
Bezapelacyjnie zgadzam się z Przedpiścą ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 06, 2020, 11:29:41 am »
Nejmniej w koncu cos jednak pozostalo sknocone: Nie moge zalogowac sie jako Lembit Staan ("nie ma takiego uzytkownika"), ale gdy loguje sie jak Staszek Lem to natychmiast przetwarzam sie w Lembita.
Zmienię Ci nazwę użytkownika ze "Staszka Lema" na "Lembit Staan" - dostaniesz maila resetującego hasło. Powinno zadziałać.
Jeśli nie będziesz mógł się zalogować - daj znać mailem poza forum - wysłałam do Ciebie wiadomość.

Zawitalem sie z powrotem.
Dobra decyzja:)

Psss..
.Gdy by ktos mial chcianke
Świetne słowo: chcianka:))
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)