Autor Wątek: Dyskusja: Stanisław Lem - wątek audiowizualny – wywiady, adaptacje, zdjęcia  (Przeczytany 3731 razy)

Q

• YaBB Moderator
  • God Member
  • Jego Induktywność
Odp: Dyskusja: Stanisław Lem - wątek audiowizualny – wywiady, adaptacje, zdjęcia
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2019, 02:27:51 pm »
Przy okazji dodawania linku do jutubowej wersji płyty Planet Hell dokonałem drobnego remanentu i w efekcie zaktualizowałem linki do trzech wersji "Solaris" (Nirenburg - yt; Tarkowski - cda, dodanie wersji yt; Soderbergh - cda) i żałobnego songu Homo Twist.

ps. Propozycja do rozważenia

Podróż siódma  (2016-17) Zarzucony projekt ekrenizacji opowiadania o tym samym tytule
zobacz materiał promocyjny
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2019, 03:53:40 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

• Global Moderator
  • God Member
Odp: Dyskusja: Stanisław Lem - wątek audiowizualny – wywiady, adaptacje, zdjęcia
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 08, 2019, 02:27:38 pm »
ps. Propozycja do rozważenia
Podróż siódma  (2016-17) Zarzucony projekt ekrenizacji opowiadania o tym samym tytule zobacz materiał promocyjny
Mnie nie przekonała. Nudnawe i dęte. Zresztą, skoro zarzucona?
Leniwy wałkoń i wielki waleń mozolnie zgłębiał tajemnice bytu, nazbyt głębokie dla wielkich wałkoni i leniwych waleni.
Winnie the Pooh -  o Wieloryba Polikarpia rozmowach ze śmiercią

Q

• YaBB Moderator
  • God Member
  • Jego Induktywność
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 08, 2019, 04:17:29 pm »
Mnie się, mimo (owszem, widocznej) pretensjonalności, nawet podobało, ale nie upieram się (dlatego dałem do rozważenia, podczas gdy inne linki - bywało - dodawałem na żywca).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2019, 04:21:15 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki