Autor Wątek: LGBT  (Przeczytany 18346 razy)

Stanisław Remuszko

• Juror
  • God Member
Odp: LGBT
« Odpowiedź #315 dnia: Październik 01, 2020, 05:25:23 pm »
@ maziek

Chyba że tak.

Ale wiesz, że w tej Matczyźnie/Ojczyźnie/Dziedzinie powinniśmy jak najszybciej zmienić JĘZYK? Tak wskazało pół setki Światłych Ambasadorów, zapewne Wielopłciowych*... Obecna polszczyzna, mimo rodzaju żeńskiego, jest pełna pogardy dla dam, jako na wskroś męskoosobowa.

Na dodatek nowy minister edukacji powiedział, że kobieta jest stworzona do rodzenia. I taki ma nam wychowywać dzieci!

No, panie!

*prawdę rzekłszy, Caryca od początku była i jest żywcem wzięta z wiadomej seksualnej książki pana Dołęgi-Mostowicza...
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #316 dnia: Październik 03, 2020, 11:44:52 am »
Przedwczoraj zapostulowałem ZMIANĘ JĘZYKA, a przed chwilą dotarł do mnie bardzo ciekawy raport

https://ordoiuris.pl/sites/default/files/inline-files/Transseksualizm_z_perspektywy_zdrowotnej_spolecznej_i_prawnej_1.pdf

Jeszcze nie doczytałem o końca, ale są tam prawdziwe perełki :-)

Tutaj natomiast jest chyba o tym samym (dopiero zacząłem), ale na pewno we właściwym ujęciu:

https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,26358326,sw-augustyn-pisal-ze-bog-stworzyl-ludzi-wlasnosci-obojej.html#weekend#S.W-K.C-B.3-L.1.maly

Jak ktoś ma kłopoty z otwarciem (bo może to jest tylko dla prenumeratorów?), to chętnie gratis pomogę :-)

R.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2020, 11:55:00 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
« Odpowiedź #317 dnia: Październik 03, 2020, 12:56:31 pm »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki