Autor Wątek: Poród na żywo  (Przeczytany 4321 razy)

Stanisław Remuszko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 8189
    • Zobacz profil
Re: Poród na żywo
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2014, 10:05:30 am »
Brzidka rasista chomofob hełmski antymęberowy :-(
Very Old Senior Big Member

TARGET:
1.Interesujący nas samotni ludzie wiekowi (cokolwiek to znaczy) mieszczą się w przedziale od "całkowicie sprawni/samodzielni" do "całkowicie niesprawni/niesamodzielni". Ci pierwsi nie potrzebują żadnego wsparcia, ci drudzy bez wsparcia szybko odchodzą. [Taką "kondycję" psychofizyczną interesujacej nas populacji można wyrazić (dla prostoty) przez liczbowe współczynniki od 1 do 100.]
2. Rozważmy (przez eliminację), kto "kondycyjnie" może być zainteresowany kupnem usługi SSR w wersji +AAH. Na mój rozum - ci, którzy obawiają się, iż może im się nagle i niespodziewanie przydarzyć coś dostatecznie dramatycznego w dwóch wariantach: a) nie mogą kiwnąć palcem b) mogą kiwnąć palcem. W pierwszym wariancie pomoc przyjdzie w ciągu (średnio) killku godzin, w drugim wariancie w ciągu maksimum jednej godziny.
3. Jeśli ktoś ocenia, że nie potrzebuje nic wiecej - jest potencjalnym klientem SSR. Jeśli pragnie Ochrony Wyższej Klasy - może kupić jeden z istniejących/działających płatnych systemów ratunkowej całodobowej opieki medycznej (takich jak ten, na który trafiła Ola). Rzecz jasna, ważnym współczynnikiem biznesowym są tu koszty. Nie każdy będzie skłonny wydać kwotę kilkudziesięciu (60?) złotych miesięcznie, ale dosłownie każdego (posiadacza komórki/komputera) będzie stać na kilka (3?) złote miesięcznie.
[Ad 2. i 3. Należy brać pod uwagę także kompletnie zdrowych na ciele i umyśle członków rodziny osoby chronionej jako inicjatorów, organizatorów i płatników ochronnej usługi]
4. Przypuszczam też, że przykładowy pan Tobias Solorz (http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1084765-Tobias-Solorz--prezesem-Polkomtela.html) chętnie wprowadziłby do oferty swej komórkowej sieci "Plus" darmową usługę SSR w wersji +AAH.
5. Gdyby dalsze rozważania wdrożeniowe sprowadzały się już tylko do znalezienia aniołów biznesu, można by chyba uznać niniejszy forumowy wątek za wyczerpany.
S.R.  
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2014, 12:26:26 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )