Autor Wątek: O muzyce  (Przeczytany 750595 razy)

NEXUS6

• Juror
  • God Member
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
Odp: O muzyce
« Odpowiedź #3480 dnia: Wrzesień 26, 2020, 07:16:04 am »
Ostatnio wzielo mnie bardziej na muze. Mam nadzieje, ze mi przejdzie, zanim zaczne kupowac, bo zaczalem spedzac czas na przegladaniu ebaya poszukujac okazji na wzmacniacze, glosniki, DAC i inne takie... Znaczna czesc muzy ktora znam i lubie, znudzila mnie, bo juz pamietam kazdy fragment... Cos jak z Bladerunner (film); co z tego ze super film, skoro kazda scene pamietam dokladnie, wiec nie ma sensu ogladac. Wygrzebywalem wiec starocie. Wrocilem do Zeppelinow, Doorsow,  Stranglersow i innych klasycznych rockow. Posrod nich, mam tez w ulubionych Budgie. No i tutaj mnie koledzy tutejsi zaskoczyli, bo nikt z tych ktorzy siedza w takiej muzie nie kojarzyl Budgie. Ze starych czasow, kiedy sie siedzialo w klasykasch, kazdy ze znajomych w Polsce dobrze znal ta grupe, a tutaj co?

Z innej beczki, bardziej ciekawostka niz polecanka. Chor od nas dalej probuje cos tam rzezbic zdalnie przez jakiegos Zooma, bo oczywiscie nie moga sie zbierac normalnie:

olkapolka

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #3481 dnia: Wrzesień 26, 2020, 11:50:32 am »
mam tez w ulubionych Budgie. No i tutaj mnie koledzy tutejsi zaskoczyli, bo nikt z tych ktorzy siedza w takiej muzie nie kojarzyl Budgie. Ze starych czasow, kiedy sie siedzialo w klasykasch, kazdy ze znajomych w Polsce dobrze znal ta grupe, a tutaj co?
Nexia?! Co to za dyskryminacja?;))
Koleżanka Ci uprzejmie wypomina, że Budgie tutaj gościli tylko nie może ich na szybko znaleźć - ale na pewno z rodzicami się tu zgłaszali.
Skoro nie wiadomo czy deszcz, czy słońce...to:
https://www.youtube.com/watch?v=ChH_eisaf2E
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

NEXUS6

• Juror
  • God Member
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
« Odpowiedź #3482 dnia: Wrzesień 26, 2020, 07:01:07 pm »
No, w tym temacie to się chyba już wszystko przewinęło :) Zdziwiłem się z Budgie tutaj, bo przecież oni z UK i wydawało mi się, że koszula bliższa ciału. 
Ten Marion Afroamerykanin miło buja. Trzeba docenić taka prosta, a nie prostacka muzę.

liv

• Global Moderator
  • God Member
« Odpowiedź #3483 dnia: Wrzesień 26, 2020, 08:39:06 pm »
Nexia?! Co to za dyskryminacja?;))
Pilnuj Olek, pilnuj... byleś nie inkryminowała  8)
Przecież niedawno wrzucałem mego ulubionego Napoleona, dwóję, by grę wstępną ominąć. To się auto-zbonobię.

Parentsy mi się oklepały, poza tym oni nierówni - dorwałem kiedyś jedynkę i...o kurczaki! - A co to za amatorzy szarpią druty?
bo przecież oni z UK
To zespół, który jest znany z tego, że jest znany...tylko w Polsce.  :) Zresztą, Walijczycy.
Chyba autorskim dziełem Kaczkowskiego na tutejszym Pol-etku.
 I bodaj lat temu większe kilka, pisaliśmy już o tym   :D a moze nie? Hunoł...że się wpiszę.
Przed chwilą spadła ulewa - z grzmotami! To już druga dzisiaj.
Właściwie to jeszcze Baby...no, ale standard i... chyba przesadzam..

A co to za MAANAM mi się włączył, ale numer, teraz dopiero...by rzec, pośmiertnie...  ???

To jak już tak się rozochociłem, coś na schłodzenie, ostatni z listy goticountryd`arc. Na jakiś czas...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2020, 09:15:20 pm wysłana przez liv »
Filutek mógłby niezbicie udowodnić że jest Filutkiem, jednak Filutkowi szkoda życia  na udowadnianie że jest Filutkiem, w końcu to nie jego problem.

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
Jest wolność, więc każdy ma prawo być idiotą!
© Krzysztof Grabowski, DEZERTER