Autor Wątek: Czarnobyl po polsku  (Przeczytany 18416 razy)

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
Odp: Czarnobyl po polsku
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 01, 2017, 03:05:35 pm »
Korzystając z miejsca - wycofuję wniosek do Stanisława Remuszki o niezwracanie się do mnie wprost.
Nie mam racji a i tak maździory witosieją w terpentynie!
Z Globalnym uważaj Pan, on tylko udaje tępotę! Potem wciąga do jamy i zagryza!© Remuszko.
Ukłony, maziek

Stanisław Remuszko

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 01, 2017, 05:25:27 pm »
To ja powtórnie wyrażam szczere ubolewanie z powodu swojego wiadomego braku powściągliwości.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 01, 2017, 09:56:56 pm »
A ja Ci powtórzę publicznie dla czystości sprawy, skoro publicznie ubolewasz, (mimo, że publicznie obiecałem, że nic więcej na forum na ten temat), że Twoje ubolewanie ma taką wartość, jak ubolewanie kogoś, kto zwyzywał innego człowieka, a następnie wyraził ubolewanie, że nie był dość przytomny, aby się powstrzymać, ale nie wyraził ubolewania za fakt niesłusznego zwyzywania. Innymi słowy uważasz, że jesteś correct, tylko powściągliwości zabrakło, wypsło się po prostu - a ja uważam, że nie jesteś correct w tej sprawie.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2017, 09:59:06 pm wysłana przez maziek »
Z Globalnym uważaj Pan, on tylko udaje tępotę! Potem wciąga do jamy i zagryza!© Remuszko.
Ukłony, maziek

Stanisław Remuszko

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 01, 2017, 10:27:40 pm »
1. Czy uważasz, że byłbym correct dopiero wtedy, gdybym jasno i wyraziście publicznie zmienił zdanie o Twej - moim zdaniem - zauważalnej erystycznej skłonności do wykręcania kota ogonem? Dopiero wtedy, gdybym publicznie jasno i wyraziście uznał, że nie cechuje Cię taka skłonność?
2. Czy mogłoby być tak, że - po mej skrusze, przeprosinach i obietnicy poprawy - każdy jakoś tam zostaje przy swoim sumiennie zmodyfikowanym poglądzie? 
R. 

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 01, 2017, 10:48:26 pm »
Nie chcę tego publicznie dyskutować. Odpisałem, żeby nie było tak, że cham maziek bez odbioru nie przyjmuje ręki wyciągniętej przez łkającego Remuszkę. Byłbyś correct, gdybyś wykazał obecność wykręcania kota ogonem w tej wypowiedzi, którą okrasiłeś swą niepowściągliwością. Musiało tam być (wykręcanie kota ogonem i ustawianie do bicia, czy tam wciskanie dziecka w brzuch - już nie pamiętam), skoro czara goryczy przelała się akurat wówczas. Twoja opinia na mój temat mnie nie interesuje, ale skoro zarzucasz mi publicznie "wykręcanie kota ogonem i ustawianie do bicia" - to powinieneś umieć publicznie i bezdyskusyjnie to wykazać w tej, mojej wypowiedzi. I wówczas byłbyś correct, bo miałbyś podstawę. A tak jesteś niecorrect i w dodatku próbujesz mnie zmanipulować, żebym Ci powiedział: przeproś to już będzie dobrze. Nie rozumiem pytania nr 2 - a umiesz nie pozostać przy swoim sumiennie zmodyfikowanym poglądzie? Myślałem, że nie umiesz. Ciąg dalszy uważam na maila, jeśli.
Ukłony, maziek

Stanisław Remuszko

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 01, 2017, 11:31:55 pm »
O'K.
R.

23:00
Nie O'K.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 12:01:42 am wysłana przez Stanisław Remuszko »