Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Alqua

Strony: [1]
1
Lemosfera / Lemcon 2019 - zaproszenie i garść informacji
« dnia: Czerwiec 16, 2019, 07:18:21 pm »
Dzień Dobry wszystkim,
w tym roku po raz trzeci organizujemy Lemcon jednak będzie miał on nieco inną formę. Otóż nawiązaliśmy współpracę z Confiction Festival w Krakowie i Lemcon będzie tam blokiem/ścieżką programową. Lemcon w tej formie odbędzie się w sobotę 17 sierpnia 2019 w budynkach EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

W związku z tym chciałbym wszystkich zaprosić do udziału w Lemconie. Chętnie bym także przyjął zgłoszenia programowe – poproszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Co wprowadzone zmiany (współpraca z Confiction Festival) oznaczają? Przede wszystkim impreza jest targetowana w tysiące ludzi (nie wiem dokładnie o jakich liczbach myślą organizatorzy, ale na pewno mówimy o co najmniej jednym rzędzie wielkości powyżej tego co miał dotąd Lemcon). A to nam daje potencjał by dotrzeć z Lemem do większej liczby ludzi. Będziemy więc w tym roku starali się mieć trochę inna proporcję programu akademickiego do popularnego.

Z ważnych informacji – wejście na Confiction jest płatne więc by uczestniczyć w Lemconie będzie trzeba opłacić wejściówkę (35 PLN sobota/60 PLN trzy dni Confiction).

W razie pytań zapraszam tu albo w wiadomości prywatnej.

2
Lemosfera / Impreza lemowska w Krakowie - Lemcon
« dnia: Sierpień 16, 2018, 10:29:42 am »
Hej!
Piszę do Was w celu dwojakim. Po pierwsze chciałbym zaprosić wszystkich forumowiczów na imprezę poświęconą Lemowi oraz szerzej rozumianej fantastyce. Impreza nosi miano Lemconu i odbędzie się w sobotę 8 września w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny więc można nawet wpaść na chwilę zobaczyć jak to wygląda. Nasz fanpejdż to: https://www.facebook.com/urodzinylema/ (na dniach zmienimy zdjęcia na tegoroczne).

Po drugie chciałem zapytać czy ktoś z tu obecnych byłby zainteresowany czy to wygłoszeniem prelekcji czy to udziałem w panelu dyskusyjnym na naszym wydarzeniu. Jesli tak to bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam wszystkich

Strony: [1]