Autor Wątek: Kolekcje prywatne. C.d.n.  (Przeczytany 13175 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kolekcje prywatne. C.d.n.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 14, 2017, 06:21:39 pm »
O 17:20 dodam (do kompletu?), że pan listonosz przyniósł list polecony, inwokowany "Drogi Stanisławie", a napisany własnoręcznie wiecznym piórem z niebieskim atramentem przez współczesnego Naczelnika Państwa, pana Jarosława Kaczyńskiego, i jeśli się z nim zobaczę (po latach niewidzenia), to spytam, czy mogę na Forum zamieścić reprodukcję :-)

R.

Póki zaś mieszczę się w dwugodzinnym limicie edycyjnym silnika Forum, o 18:36 dopiszę co mi się przypomniało: wczoraj zadzwonił jego ekscelencja pan ambasador Siergiej Andriejew i spytał, kiedy mógłby przyjechać na Ursynów, by przekazać mi osobisty list dziękczynny od prezydenta Rosji pana Vladimira Putina (po naszemu: Dróżnik). Odrzekłem, że będę zaszczycony dowolnym terminem, byle nie jutro, bo mamy tu Boże Ciało... 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2017, 07:37:20 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Kolekcje prywatne. C.d.n.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 14, 2017, 06:28:22 pm »
To naprawdę nie jest forma budzenia nawet śladowego szacunku, a dziecinny auto-lans nadający się na - za przeproszeniem - Fejsbuka. Taka bardziej yntelygencka odmiana autopromocyjnych zachowań rozmaitych Misztali (z Hummerami) i Misiaków (z Rybkami). By nie rzec - takiego "Gabryś, czy wiesz, kto tę rękę ściskał? Jak Ci powiem, że hrabia to mało, jak Ci powiem, że minister, to mało" Dyzmy-w-wydaniu-Dymszy.

Edit:
Rozumiem, że to nie serio. Jako kawał - może być ;). (Nawet się uśmiechnąłem.) Choć to jakby potwierdza niedawną diagnozę (stawianie diagnozy wygląda tak ;)) liva:
Młodzież (bardziej ta powyżej 40-stki) powiedziałaby - odleciałeś.
Albo, też z lotem - lecisz nami w kulki.  8)
::)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2017, 07:57:03 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kolekcje prywatne. C.d.n.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 14, 2017, 08:57:36 pm »
I jeszcze bym sugerował/postulował (pod adresem Zawiadowców), aby silnik Forum zawsze odnotowywał na Forum czas wszystkich (konkretnych!) wpisków i dopisków :-)
R.

pjes: była jakaś awaria (strona nie działała), więc na wszelki wypadek o 20:07 zrobiłem zrzuty ekranu, żeby awaryjnie nie zniknęło jak sen jaki złoty...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2017, 09:06:08 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )