Autor Wątek: Czy wszystkich porwało UFO?  (Przeczytany 57737 razy)

Hokopoko

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 16, 2007, 02:07:34 pm »
Dziurki ma ser, a Ala miała kota  ;D
A piernik to zależy, w którym miejscu...

maziek

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 16, 2007, 04:46:12 pm »
Ala też ma dziurki!

draco_volantus

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 16, 2007, 06:13:33 pm »
a Ala miała też piernik!

NEXUS6

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 17, 2007, 01:40:47 am »
Wy cos piliscie? ;D
No wlasnie co to jest sens istnienia?
Ja wiem co to bol istnienia. Kiedys chcialem kupic w aptece jakies tabletki na to, ale pani powiedziala, ze nie ma i nawet sposoby Gozdzikowej na to nie pomagaja.

maziek

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 17, 2007, 11:28:56 am »
Sens istnienia to jest coś takiego, że jak się nad tym dobrze zastanowić, to nie ma to sensu.

draco_volantus

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 17, 2007, 01:00:19 pm »
Profesor potrząsnął białymi, nader gęstymi jak na tak długie włosami.
 - Sensem istnienia jest istnienie! - wykrzyknął.
Łypnął jeszcze okiem szaleńca i zakładając na siebie po drodze zaplamiony na wszystkie kolory świata skórzany fartuch, wrócił do swoich sulfonacyjnych i reakcyjnych kolb żeby wynaleźć panaceum, albo co najmniej jakiś kamień filozoficzny.

Falcor

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 17, 2007, 01:16:16 pm »
No gdyby ktoś odkrył sens istnienia, to ho ho... Już widzę te tytuły w prasie "Profesor Jan Nowak uhonorowany Nagrodą Nobla za odkrycie sensu istnienia." I do tego dołączyć od razu wypowiedzi przechodniów - Do tej pory moje życie pozbawione było sensu, ale dzięki profesorowi Nowakowi...." itd. ;)

NEXUS6

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 17, 2007, 01:54:12 pm »
A potem mozna by to bylo nabyc w Telemango...

Hokopoko

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 17, 2007, 02:19:47 pm »
No, to dobrze że tego sensu istnienia nie ma, bo już się bałem, że go gdzieś przeoczyłem...

Terminus

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 17, 2007, 03:13:11 pm »
Myślę, że nawet Ci (dzi, Falcor...) którzy twardo stawają tu murem za poglądem, że wiara jest  nierozłączna wręcz ze świadomością, i widzą jej dodatnie strony, podzielają zgorszenie, jakie musi się stać udziałem obserwatorów oceniających nie tylko kretynizmy przeróznych Giertychów i im podobnych idiotów, ale także wiele innych inicjatyw dokonywanych w imię  instytucjonalnej spójności kościoła (vide Rydzyk) i różnych doktrynalizmów; tym samym więc nawet oni są na tyle oddaleni od bezmyśnego traktowania spraw wiary, że przez większą część ortodoksów byliby wrzuceni do jednego wora z ludźmi którzy w tym worze wylądowali by od razu (Deckard, Sokratoides...).

Tym oto króciutkim zdaniem chciałbym nieco przyłagodzić początki ewentualnych, zupełnie niepotrzebnych tu sporów, i dodać, że dziurki mają także niektóre suchary.

dzi

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 17, 2007, 05:32:06 pm »
Dobrze powiedziane ;)

Falcor

  • Gość
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 17, 2007, 06:40:50 pm »
Ano, dobrze :)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #72 dnia: Października 26, 2011, 05:20:06 pm »
A ja nie dość, że wątek odkopię, to jeszcze brutalnie do tematu wrócę ;) po tak ładnym offtopie, bo mnie wygląda, że nie dość, że wszystkich UFO porwało, to jeszcze poddało eksperymentom w wyniku których ci, których oddało są w stanie tylko o polityce (i pokrewnych) gadać. (Lobotomia cyczco?)

Pustki w "Akademii..." dowodem ;D.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #73 dnia: Października 26, 2011, 11:39:51 pm »
Jeszcze Joyce'a nie doczytałem ::). Zresztą apel odniósł efekt, ufoki zaczynają ludzisków oddawać... ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Czy wszystkich porwało UFO?
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 19, 2014, 05:34:02 pm »
Znów trza do tego wątku wrócić, bo widzę, że - poza Cetarianem, którego UFOki z nagła oddały, wszyscy inni znów porwani. Co w świetle takich doniesień nie dziwi:
http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/ufo-polubilo-polske/xegrp
http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/polscy-policjanci-kontra-ufo/feb33
 ::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki