Autor Wątek: Awatary itp.  (Przeczytany 138376 razy)

Aga-nieszka

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #60 dnia: Października 08, 2005, 09:12:35 am »
!
czytałam! już zmieniam  ;D

*Aga*

Aga-nieszka

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #61 dnia: Października 09, 2005, 04:28:04 pm »
To ktoś się tu w końcu odezwie czy nie?  ;D
Jutro do biblioteki :D

Rachel

  • Gość
Re: Awatary itp.??
« Odpowiedź #62 dnia: Października 09, 2005, 07:13:00 pm »
Ehhh..... możnaby Agnieszko jeszcze długą listę lektur rzucić, ale czy chodzi o jakość czy ilość i jeszcze najlepiej w jak najkrótszym czasie przeczytaną?? ;)

Aga-nieszka

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #63 dnia: Października 09, 2005, 08:49:43 pm »
Nie... zupełnie nie o to. Ale co ja na to poradzę, że akurat na Lema mnie wzięło. Za miesiąc prawdopodobnie zacznę czytać zupełnie co innego. Jeszcze ze dwa Lemidła i może 20000 miml podmorskiej żeglugi (znowu). Albo co tam będzie w bibliotece.  Może znajdę sobie jakieś ciekawe forum.
Czy naprawdę to wygląda tak, jakbym chciała jak najszybciej przeczytać wszystko ;) ?

*Aga*
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2005, 08:51:05 pm wysłana przez Aga-nieszka »

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #64 dnia: Października 10, 2005, 12:25:02 am »
  To nie tylko wygląda tak, jakbyś brała udział w jakimś maratonie czytelniczym, ale więcej - jakby ktoś Ci miał płacić za każdą przeczytaną pozycję, a za otrzymane w ten sposób pieniądze kazał utrzymać głodującą ludność północnej Korei.

 Innymi słowy - pędzisz niesamowicie. Niech Cię nie dziwi, że trochę nas to dziwi. A poza tym - jeszcze bardziej dziwi mnie to, że już ot tak, za miesiąc zamierzasz czytać Verne'a. Owszem, szczytne to itp., a także ze wszech miar godne pochwalenia, że tak dużo czytasz - ba, to czyni Cię częścią pewnej już mniejszości społecznej, która czytanie adoruje ponad tv-papkę; niemniej wygląda na to, że traktujesz to trochę hurtowo i masowo. No wiesz - jak don Juan de Marco traktował swoje kochanki. ,,Zapoznał'' ich niemało, ale o prawdziwych związkach mowy raczej nie było.

Wiesz o co mi chodzi? Myślę, że tak.

Bo na przykład - to chyba jasne - jesteś, jak wynika z przeczytanych przez Ciebie książek (tj. ich listy, którą posłałaś) w czołówce czytelników Lema tego forum. Naprawdę, dużo przeczytałaś. Ale mimo to nie widzę tu za bardzo z Twojej strony postów na temat tego co przeczytałaś. Komentarzy na temat tych książek... Może byś tak na przykład opisała co sądzisz o 'Solaris'? Albo przypomniała mi o czym był 'Niezwyciężony?' bo czytałem go 7 lat temu i nie pamiętam.

To by było fajnie. A tak jak jest teraz, to po prostu lecisz z tym jak ekspres...

A jeśli chcesz mojej porady, to proszę : przeczytaj Astronautów i dopisz się do Akademii Lemologicznej, gdzie ich omawialiśmy...
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2005, 12:26:19 am wysłana przez Terminus »

Aga-nieszka

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #65 dnia: Października 10, 2005, 09:17:46 pm »
Tak to wygląda :-X? Ygh (co za inteligentne wyrażenie pozostało mi po dawnej klasie...). Nie... napewno nie chytam hurtem. Czytam jak... no... jak czytam. Nie jestem z tych, co wypożyczają książkę na miesiąc i czytają po pół rozdziału. A i telewizji nie lubię. Zostają mi właśnie książki i komputer. Zdecydowanie wolę te pierwsze. Mam dużo wolnego czasu i dobrze zaopatrzoną bibliotekę na osiedlu. Gdybym czytała hurtem, to brałabym byle co z pierwszej lepszej półki. Co do pisania o książkach - nie, nie i jeszcze raz nie. Forum nie szkoła nie ma j. polskiego. Nie ma Wiśniówy ani wypracowań. Opisywać nie umiem i nie mam zamiaru pisywać referatów, bo to skutecznie obrzydza wszystkie książki. Jak już, to mogę napisać, że Solaris do mnie nie trafia i dużo bardziej podoba mi się właśnie Niezwyciężony. Oczywiście nie mam zamiaru także czytać wszystkiego na raz. nie piszcie głupot ;D
Dobra trzeba kończyć bo wyjdzie, że naprawdę jestem chora xD

*Aga*

P.S.
Nie porównujcie mnie do don Giovanniego, bo mi Mozarta przypominacie i biedne głośniki się w końcu rozsypią.

P.S.S.
Ktoś musi być nienormalny, żeby nie było nudno. Jestem takim urozmaiceniem ::)

dzi

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #66 dnia: Października 10, 2005, 10:27:48 pm »
Czytaj czytaj i rob to jak masz ochote. Nie ma zlego i dobrego czytania. Pisac tez nie musisz jak nie masz na to ochoty, jak kiedys ochota na dyskusje przyjdzie to ja zacznij. Proste jak slonce...
Po co cokolwiek robic na sile, malo obowiazkow w zyciu jest?
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2005, 10:28:11 pm wysłana przez dzi »

Aga-nieszka

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #67 dnia: Października 10, 2005, 10:39:48 pm »
 ;D

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #68 dnia: Października 11, 2005, 01:30:31 am »
A czy ja coś komuś każę? A nawet gdyby, to czy mnie trzeba słuchać? Nie i nie.

Więc po co się przejmujecie.

dzi

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #69 dnia: Października 11, 2005, 10:03:55 am »
No Ona nie wie ze nie trzeba wiec Jej powiedzialem ;)

Mnie tez nie trzeba oczywiscie  ;D (haha, petla logiczna!!! <demoniczny smiech> )
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 10:04:25 am wysłana przez dzi »

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #70 dnia: Października 11, 2005, 12:38:02 pm »
Ty jako urodzony anty- nie słuchasz nikogo, z samym sobą włącznie  8)

Aga-nieszka

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #71 dnia: Października 11, 2005, 05:27:15 pm »
 Czy ja powiedziałam, że się kogoś słucham?

Ładny OffTopic się zrobił, na innych forach dawno by nas pobanowali ;D

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #72 dnia: Października 11, 2005, 06:21:42 pm »
Dlatego tu jest tak pięknie.

Aga-nieszka

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #73 dnia: Października 11, 2005, 08:22:38 pm »
 ;D  Napewno baaardzo nietypowo  ;) . Właśnie dostałam 2-dniowego bana, bo powiedziałam jednemu, że głupoty pisze. Tu jest luzik ;D . I dlatego tak Was męczę, w sumie nic nowego nie dodając. Sweet.

*Aga*

Terminus

  • Gość
Re: Awatary itp.
« Odpowiedź #74 dnia: Października 12, 2005, 12:51:08 am »
Supersweet.