Autor Wątek: LGBT  (Przeczytany 81862 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpnia 26, 2020, 02:00:54 pm »
No mówię, dopust boży, zmycie win i rozgrzeszenie na przyszłość. Każdy uczciwy człowiek może teraz przysiąc przed sądem, Bogiem i własnym sumieniem, że pedały biją - i to z uszczerbkiem. I dlatego trzeba bić pedałów, żeby była równowaga i to jest zdrowa reakcja społeczeństwa.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2192
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpnia 26, 2020, 04:19:39 pm »
No mówię, dopust boży, zmycie win i rozgrzeszenie na przyszłość. Każdy uczciwy człowiek może teraz przysiąc przed sądem, Bogiem i własnym sumieniem, że pedały biją - i to z uszczerbkiem. I dlatego trzeba bić pedałów, żeby była równowaga i to jest zdrowa reakcja społeczeństwa.
I dlatego siedzę w areszcie. Poza tym to nie są pedały.

Pedały jątrzom natomiast:

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpnia 26, 2020, 05:58:36 pm »
To mówisz, że dla Was tam, daleko po prawej, swojski pedał i wraże LGBT, to co innego? To może podkreślajcie to jakoś - składając kwiaty na grobie Waldorffa, oznaczając domy wspomnianych, ale nie stygmatyzująco, o czym maziek pisał, tylko na zasadzie "to jest swojski homoś, kto na niego podniesie rękę, napotka stalową pięść lokalnych naroli (czy kiboli)". Znacznie lepszy przekaz w świat by poszedł, a i elektoratowi środka łatwiej byłoby głosować np. na Konfederację.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpnia 26, 2020, 08:02:28 pm »
Poza tym to nie są pedały.
Coż Ty mówisz, naprawdę? To jest jeszcze coś gorszego od pedała? To nie mieści mi się w głowie. Hans, hand me das Flammenwerfer, bitte...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2192
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpnia 26, 2020, 11:28:18 pm »
Poza tym to nie są pedały.
Coż Ty mówisz, naprawdę? To jest jeszcze coś gorszego od pedała? To nie mieści mi się w głowie. Hans, hand me das Flammenwerfer, bitte...
Ów Sz. nie jest pedałem, to chyba oczywiste. Pedały są u was passe a wy nie nadążacie za linią partii.

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 27, 2020, 12:38:18 am »

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2192
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpnia 27, 2020, 01:06:45 am »
To jak ze swastyką, że się rzucają bo jest na schroniskach. Tęcza została zeszmacona poprzez stosowanie sześciokolorowej podróby. Podobnie zmiana płci i pieca.
Znany pedał Gej Przeciw Światu ma tu kosę z LGBT bo wskazuje na rynek lewych hormonów.

MarcinK

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpnia 27, 2020, 07:43:09 pm »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpnia 27, 2020, 08:52:44 pm »
Apropos tęczy to się uśmiałem, bo moja stara buda nr 4, kiedyś na ul. Marchlewskiego a obecnie Wyszyńskiego, z 20 czy 15 lat temu wymalowała sobie wielką tęczę wokół wejścia. I ta tęcza jeszcze w zeszłym roku zdaje mi się była, kiedy pomykałem obok rowerykiem - a wczoraj patrzę - zamalowana :) . To z biskupem i resztą ferajny to nie photoshop :) ?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpnia 27, 2020, 08:58:41 pm »
To z biskupem i resztą ferajny to nie photoshop :) ?

Zajrzyj pod linki, po coś je wrzuciłem. Cyknął je, dodam, Dawid Żuchowicz z Agencji Gazeta, ten co to w 2017 zdobył Grand Press Photo w kategorii dokumentalnej.
https://grandpressphoto.pl/grand-press-photo-2017-dawid-zuchowicz-zwyciezyl-kategorii-projekt-dokumentalny/
Czyli spec od wychwytywania różnych takich momentów. (Choć nagrodzone prace nie były akurat polityczne, zgoła przeciwnie, rzekłbym, utrwalały obraz wsi popegeerowskich, i ich mieszkańców.)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2020, 11:29:31 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2192
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpnia 27, 2020, 10:18:18 pm »
gimnastyka artystyczna to nie jest taniec erotyczny.
A jak powstanie taka organizacja antyideoloLGBTidalszeliterki to dialektyka tego nie wytrzymie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2020, 10:50:20 pm wysłana przez Smok Eustachy »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpnia 27, 2020, 11:23:33 pm »
Eroticzne to są spojrzenia tych starych capów, a nie taniec. I widzisz, tak pokazałeś sedno.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpnia 27, 2020, 11:36:42 pm »
jak powstanie taka organizacja antyideoloLGBTidalszeliterki to dialektyka tego nie wytrzymie.

Jak powstanie? Przecież już jest, i to niejedna. Pierwsza marsze rozbija, druga furgonetki z megafonami na ulice wysyła...
A dialektyka wytrzymie wszystko, nawet aktywnych gejów w kierownictwie organizacji potępiającej homoseksualizm (minimum czynnie praktykowany):
https://www.wprost.pl/tygodnik/12423/Homoseksualisci-w-sutannach.html
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2020, 03:52:01 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2192
    • Zobacz profil
Odp: LGBT
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpnia 28, 2020, 12:21:29 am »
Zapomniałem was przerazić:

Taki ruch.
A tu mamy sentancje furgonetki:


Ponieważ furgonetka jest prawdziwa, przeto wykorzystywane są do ataku na nią środki bezprawne.

>>Państwo prawa” i praworządność są dla lewicy i liberałów świętością tylko wtedy, gdy im służą. Ale kiedy ktoś ośmieli się stawić im opór, to w mordę go!  - i ch. z prawem. <<
https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1298993623585832960