Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sosnus

Strony: 1 ... 3 4 [5]
61
DyLEMaty / Re: Religijna Rzeźba
« dnia: Listopad 30, 2013, 06:42:33 pm »
Może trochę przesadzone, ale przynajmniej wiara daje im radość. Nie to co u nas, czyli śpiewanie, z wielkim żalem w głosie słów: "Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego..."

62
DyLEMaty / Odp: Właśnie zobaczyłem...
« dnia: Listopad 19, 2013, 04:59:27 pm »
http://www.forbot.pl/forum/topics37/impreza-cyberiada-18-24112013-warszawa-vt9358.htm#83839
Po nazwie spodziewałem się troszkę innego programu imprezy, niemniej jeżeli jednak ktoś z Was mieszka w Warszawie, i ma trochę czasu to zapraszam, bo może warto to zobaczyć ;)

63
Hyde Park / Re: Cyber-karaluch
« dnia: Październik 14, 2013, 08:19:59 pm »
No, no wygląda groźnie.
Bardzo groźnie, zwłaszcza, że nawet do tyłu nie da się sterować, bo nie przewidziałem tego podczas projektowania płytki, i nie mogę nawet kręcić silnikami wstecz.
Cytuj
#6.1.  By zakusom nieprzystojnym kres położyć, w dyby obiecujemy zakuć każdy elektromózg, który pośle na łamach nineyszych schematy obwodów nagie, płytek drukowanych niczem nie przybranych egzempla, lubosz to fragmenty kodu maszynowego w asemblerze. Wiernymi JInduktywnośći będąc, w dyrdy Halebardyernię forumową powiadomimy, za czem wraży post do turmy Calefaustrum ciśniony zostanie.
http://www.forbot.pl/forum/topics20/programowanie-terminalowa-aplikacja-serwisowa-do-robota-czesc-5-podsumowanie-i-zdalne-sterowanie-vt9183.htm ale mam nadzieję, że nie skażecie mnie za to na oZADnictwo...

64
Hyde Park / Re: Cyber-karaluch
« dnia: Październik 14, 2013, 12:09:31 am »
Toż to czysty Lem
Też tak pomyślałem, dlatego byłem ciekaw, co powiecie na ten temat.

Mieszane uczucia mam. Co to było...truchło, etok, czy zombi?
Uważaj sosnus. Brunon K. też tak zaczynał - pasjonat jeden. ;)

Dla mnie elektronika sama w sobie jest wystarczająco fascynująca, nie mam potrzeby łączyć jej z... karaluchem chociażby. Swoją drogą dopiero co napisałem artykulik o między innymi o zdalnym sterowaniu, bynajmniej nie karalucha  ;)

65
Hyde Park / Cyber-karaluch
« dnia: Październik 13, 2013, 01:33:10 am »
Witam.
Zachęciliście mnie, by się odezwać, tak więc postanowiłem poruszyć jedną kwestię, o której ostatnio toczy się dyskusja wśród ludzi zainteresowanych elektroniką. Poniżej znajduje się instrukcja, jak przerobić karalucha na karalucha sterowanego bezprzewodowo... Co jest w tym najdziwniejsze? To, że każdy (jeżeli oczywiście zdobędzie karalucha) może zrobić to we własnym domu. Ale czy powinien?
RoboRoach Surgery Instructions

66
Hyde Park / Re: Tutaj się witamy...
« dnia: Październik 11, 2013, 09:26:02 pm »
Witam, nazywam się Staszek.
Interesuję się robotyką i elektroniką, w tym roku zdaję maturę (część usta matury z polskiego oczywiście dotyczy Stanisława Lema), dlatego właśnie trafiłem na to forum. Na razie pytań nie mam, ale mam nadzieję, że jak będę miał jakieś wątpliwości, to uzyskam pomoc.
Pozdrawiam.

Strony: 1 ... 3 4 [5]