Autor Wątek: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]  (Przeczytany 33982 razy)

Terminus

  • Gość
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #15 dnia: Października 13, 2006, 08:56:27 pm »
Cytuj
Nie kapuje o co tu chodzi. Każdy może to sobie sam zasymulować bez względu na to jaką ma natywną rozdzielczość ekranu.
Przecież wystarczy napisać do Admina, żeby poprawił ten mały skrypcik Javy i z głowy.  A w zasadzie nie skrypt tylko komórkę tabelki, w której ten skrypt siedzi.

CU
Deck

Jasne no to jak widzisz, napisalimy. Czekamy teraz na efekt! Niestety, przyjacielu, Napisać do admina to nie jest łatwe...

Deckard

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1505
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #16 dnia: Października 13, 2006, 11:23:52 pm »
Cytuj
Cytuj
Nie kapuje o co tu chodzi. Każdy może to sobie sam zasymulować bez względu na to jaką ma natywną rozdzielczość ekranu.
Przecież wystarczy napisać do Admina, żeby poprawił ten mały skrypcik Javy i z głowy.  A w zasadzie nie skrypt tylko komórkę tabelki, w której ten skrypt siedzi.

CU
Deck

Jasne no to jak widzisz, napisalimy. Czekamy teraz na efekt! Niestety, przyjacielu, Napisać do admina to nie jest łatwe...


Admin! Twój wróg!  :D

CU
Deck

Terminus

  • Gość
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #17 dnia: Października 14, 2006, 09:15:57 am »
Ok, napisałem (poza tym wątkiem), private message oraz mail do Admina, więcej już naprawdę nie mogę zrobić :)

Miejmy nadzieję ze przeżyjemy to pogo :)

Forum Admin

  • YaBB Administrator
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #18 dnia: Października 15, 2006, 09:47:12 am »
Przepraszam za skaczące forum (które już nie powinno skakać).  Mam nadzieję, że dzięki owemu skakaniu wszyscy przynajmniej dowiedzeli się o spotkaniu z doktorem Płazą, autorem książki "O poznaniu w twórczości Stanisława Lema"...

TL
TL

Terminus

  • Gość
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #19 dnia: Października 15, 2006, 10:26:30 am »
To fakt, wszyscy się dowiedzieli! Ja osobiście będę poza krajem wtedy, inaczej chętnie wziąłbym w owym wydarzeniu udział.

Pozdrawiam

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #20 dnia: Października 22, 2006, 07:08:20 pm »
He he he, toż i cały wątek o dryganiu się zrobił; nie zauważyłem go wtedy z tych drgawek, chyba że go jeszcze nie było, nie wiem jak te zegarki na forum chodzą.
No, ale mówiłem, że w końcu przestanie, i przestało...

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #21 dnia: Września 14, 2007, 07:39:42 pm »
Tą razą kłopot znacznie minejeszy, acz zauważalny...

Dziś, gdzieś tak od godz. 18.00 Forum ładowało mi się bardzo wolno (a niektóre strony dopiero za drugim, trzecim razem)... Takze wyszukiwarka szwankowała...

O ile na niektróych innych forach takie problemy trafiaja się regularnie o tyle TU jest to po raz pierwszy odkąd się tu zjawiłem (a dziwi mnie dodatkowo, że sama strona http://www.lem.pl/ "chodzi" przy tym cały czas bez zarzutu)...
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2007, 07:44:32 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #22 dnia: Września 14, 2007, 08:09:18 pm »
Jeszcze trochę wody polejesz przy każdym możliwym wątku to się wszystko zapcha. Litości!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #23 dnia: Września 14, 2007, 10:00:21 pm »
Cytuj
Jeszcze trochę wody polejesz przy każdym możliwym wątku to się wszystko zapcha. Litości!

Kłopot w tym, że wtedy akurat nic nie usiłowałem pisać... :P
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #24 dnia: Września 15, 2007, 06:00:11 pm »
nie czujesz się czasem jak bot spamerski?
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #25 dnia: Września 15, 2007, 08:48:00 pm »
Cytuj
nie czujesz się czasem jak bot spamerski?

Nie, bo nie wciskam nikomu reklam kredytów mieszkaniowych, tanich wycieczek na Hawaje, ani "rewelacyjnych środków na powiększenie penisa" (cokolwiek to ostatnie znaczy)...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Terminus

  • Gość
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #26 dnia: Września 16, 2007, 01:04:37 pm »
Inteligentny trolling, panowie, nam Q serwuje. Taki, za który się nie wyrzuca z forum :) Spryciarz, ot co.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #27 dnia: Września 16, 2007, 03:10:49 pm »
Cytuj
Inteligentny trolling, panowie, nam Q serwuje. Taki, za który się nie wyrzuca z forum :) Spryciarz, ot co.

Dlaczego trolling Herr Moderator???? Ani ja się kogo czepiam, ani atakuję, a tu za takimi komplementami wciąż mi wyskakujecie :'( ;)

A może po prostu chcę Was zachęcic do częstrzego zagladania na to zacne Forum?
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #28 dnia: Września 16, 2007, 03:34:12 pm »
Cytuj
A może po prostu chcę Was zachęcic do częstrzego zagladania na to zacne Forum?


A to dobre. Bardzo Ci dziękuję, że tak się przejąłeś. Mnie mało co tak zachęca jak konieczność przekopywania przez wszystkie wątki, czy ktoś może jednak coś napisał. Oprócz Ciebie ma się rozumieć. Na razie masz ostatnie słowo tylko w 47 wątkach na ogólną ich liczbę ~300. Ostatnio takie numery to własnie boty spamerskie robiły, ale i to nie sięgało poza pierwszą wyświetlaną stronę. Z tej liczby JEDEN Twój post dla mnie osobiście wniósł coś nowego... Zlituj się.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2007, 03:35:51 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Jasna Cholera! [DO ADMINA! FORUM SKACZE!!!]
« Odpowiedź #29 dnia: Września 16, 2007, 03:46:29 pm »
Cytuj
Z tej liczby JEDEN Twój post dla mnie osobiście wniósł coś nowego... Zlituj się.

Który, niech mam chociaż tę krzepiącą świadomość? ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki