Autor Wątek: WYNIKI  (Przeczytany 11764 razy)

skrzat

  • YaBB Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 357
    • Zobacz profil
WYNIKI
« dnia: Listopada 14, 2018, 04:10:32 pm »
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom! Ponieważ zarówno ilość, jak i jakość Waszych odpowiedzi przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, postanowiliśmy nagrodzić więcej osób:

I miejsce: Bartosz Górski: 6 pkt (3-0-0-0-3) - czytnik książek PocketBook Touch Lux 4 + koszulka
II miejsce: Mateusz Szczerba: 5 pkt (0-3-0-1-1) -  komplet 17 książek w serii WL w miękkiej oprawie + koszulka
III miejsce: Karolina Przygodzka: 3 pkt (0-0-0-3-0) - pakiet 3 książek Stanisława Lema + koszulka
IV miejsce: Łukasz Kucharczyk: 3 pkt (0-0-3-0-0) - pakiet koszulka + wybrana książka Stanisława Lema
V miejsce: Natalia Soszyńska: 2 pkt (1-0-1-0-0) - do wyboru książka Lema lub koszulka
VI miejsce: Mirosław Mrozek: 2 pkt (0-1–0-0-1) - do wyboru książka Lema lub koszulka

Nagroda dodatkowa w postaci koszulki: Diana Diana.


liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: WYNIKI
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 14, 2018, 07:30:03 pm »
Czy ja dobrze widzę? Pan Szczerba przegrał z Panem Górskim o 14 minut?
Oj. 8)
Składam stosowne gratki, wszystkim rzecz jasna.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: WYNIKI
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 15, 2018, 01:50:34 pm »
Gratuluję i ja :), choć przyjemniej by było pogratulować (poniekąd) osobiście, tj. wiedząc pod jakimi nickami Zwycięzcy się kryją (jeśli dotąd się nie kryją, to przecież mogą to nadrobić, nieprawdaż? ;)), do tych nicków się zwrócić (mając przy tym nadzieję, że nie po raz ostatni się to czyni).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

cfqrndi

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: WYNIKI
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 15, 2018, 04:13:42 pm »
Jako zwycięzca drugiego miejsca - czuję się niejako wywołany do odpowiedzi :) Choć za wspaniałe nagrody dziękowałem już Organizatorom za pośrednictwem facebooka, czynię to również i tu.

Drugą lokatę uważam za bardzo szczęśliwe zrządzenie losu, bo pozostaję twardogłowym miłośnikiem książki drukowanej, a nie elektronicznej (i nic, już od wielu lat, nie jest mnie w stanie do czytników przekonać). Na własną indolencję mogę tymczasem utyskiwać jedynie z przyczyn czysto ambicjonalnych, bowiem za każdym razem (wyłączając pytanie o książkę Lema, która wywołała poruszenie na sejmowych korytarzach) na dobry trop wpadałem dość szybko. Tyle że nie zawsze szło to w parze z udzieleniem odpowiedzi precyzyjnej (tak właśnie było u mnie w przypadku "Dyktand", które pomyliłem z "Bajkami robotów", o których również - za czasów ministra Giertycha - przypomnieli sobie politycy). Niestety, błędy swoje uświadamiałem sobie w takich przypadkach zbyt późno, by wrócić do rywalizacji :)

Gratuluję oczywiście p. Bartoszowi i wszystkim innym, z którymi przyszło mi rywalizować przez cały ubiegły tydzień. Konkurs zapewnił mi sporo emocji i był dla mnie - czytelnika, który o ouvre Lema ma pojęcie dość skromne (zwłaszcza, jeśli wiedzę moją zestawiać z erudycją najbieglejszych współforowiczów) - sporym wyzwaniem. Raz jeszcze dziękuję za cały ubiegły tydzień. To była i frajda, i wielka przygoda! :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2018, 05:59:43 pm wysłana przez cfqrndi »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: WYNIKI
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 15, 2018, 06:59:39 pm »
@cfqrndi

Słowo się rzekło - gratuluję imiennie ;), i cieszę się, że odezwałeś się na Forum (mam cichą nadzieję, że po raz pierwszy z wielu, nie - ostatni).

To była i frajda, i wielka przygoda! :)

Bo czytanie Lema ogólnie wielką przygodę stanowi :). A skoro twierdzisz, że biegłości Ci brak (choć, na wszelki wypadek, pozwolę sobie w to powątpiewać ;)), to przecież zawsze da się to zmienić.

ps.
na dobry trop wpadałem dość szybko. Tyle że nie zawsze szło to w parze z udzieleniem odpowiedzi precyzyjnej (tak właśnie było u mnie w przypadku "Dyktand", które pomyliłem z "Bajkami robotów", o których również - za czasów ministra Giertycha

A propos tropów ;):
http://forum.lem.pl/index.php?topic=39.msg2037#msg2037
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2018, 08:40:37 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki