Autor Wątek: no nie mogę...  (Przeczytany 600764 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #825 dnia: Czerwca 25, 2016, 09:38:12 pm »
Pycha!
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #826 dnia: Czerwca 25, 2016, 09:56:27 pm »
Noo, suweren zdecydował  8)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #827 dnia: Lipca 05, 2016, 11:17:41 pm »
Zbliża się czas, kiedy zgodnie z moją przepowiednią, jak pójdę do domu starców, to dzisiejsza gimbaza z braku elementarnej wiedzy o czymkolwiek rzeczywistym będzie mi czopki podawać doustnie :) . Pan redaktor Bartłomiej Pawlak (zapamiętajmy to nazwisko!) donosi w GW o misji sondy Juno, w szczególności o jej zasilaniu w energię elektryczną:

« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2016, 11:19:58 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #828 dnia: Lipca 05, 2016, 11:30:17 pm »
Ty, Maziasty, uważaj, bo chyba dałeś publicznie klucz do swej fotoskrytki!
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #829 dnia: Lipca 05, 2016, 11:55:25 pm »
Pan redaktor Bartłomiej Pawlak (zapamiętajmy to nazwisko!)

Boisz się, że u zwieńczenia swej błyskotliwej kariery czopki Ci będzie podawał, i mamy monitorować jakby co? ;)

w szczególności o jej zasilaniu w energię elektryczną:

Czego chcesz? Promieniowanie pochodzące z rozpadu plutonu-238 niewątpliwie obecne jest w Kosmosie, nie poza nim ::).
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2016, 12:04:18 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #830 dnia: Lipca 06, 2016, 10:39:38 am »
Boisz się, że u zwieńczenia swej błyskotliwej kariery czopki Ci będzie podawał, i mamy monitorować jakby co? ;)
To jak przypuszczam nieuchronne a także niesmaczne, gdyż skoro czopki do ust, to tabletki wiadomo gdzie, więc tym Was w życiu bym nie obciążył, aby ten proces monitorować. Natomiast skoro facet w dziale naukowym na początku swej kariery wyplata takie androny to zapewne daleko zajdzie i to może być ciekawe, dokąd mianowicie. Inna rzecz, że jego nadredaktor najwyraźniej tych andronów nie widzi - co jak dla mnie mocno kładzie się cieniem na takiej zwyczajnej rzetelności GW, bo albo nadredaktor też czerpie energię z kosmosu albo co przepowiedział Lem nikt już niczego nie czyta, nawet gazeta nie czyta, co sama pisze. Trzecia rzecz - z zasady nie czytam anonimowych komentarzy pod spodem, ale tym razem przeleciałem co pisze naród - nikt tego babola nie zauważył, co przybliża mnie do zrozumienia, jak można zostać wodzem narodu na kanwie spowodowanego wyłącznie bezmyślnością wypadku lotniczego. Wystarczy mieć odpowiedni naród.

Reasumując miało być śmiesznie ale konstatacje są kwaśne.

Remuszko - odpowiadając na to odkrywcze spostrzeżenie - jesteś jak się to mówiło za czasów mojej szkoły podstawowej bystry jak woda (wiesz gdzie) - mianowicie znakomita większość zdjęć, które kiedykolwiek wstawiłem na to forum - wstawiłem w ten sposób i z każdego można wejść na moje fotowiaderko.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #831 dnia: Lipca 06, 2016, 11:34:26 am »
Normalni ludzie rzucają okiem na powieszone pranie, i już. Do głowy im nie przychodzi, że można grzebać w cudzym koszu na brudną bieliznę. A gdy to przypadkowo odkryłem (niechcący kliknąwszy), natychmiast Cię lojalnie ostrzegłem. Teraz dowiaduję się, że ten ekshibicjonizm był świadomy oraz jest stary jak Maziek.....
To może to immanentna cecha Fotobukietu? Muszę sprawdzić.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #832 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:34:46 pm »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #833 dnia: Sierpnia 16, 2016, 06:17:17 pm »
Ja cie... lodówka-międzynarodówka  ;D.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #834 dnia: Sierpnia 20, 2016, 09:26:31 am »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #836 dnia: Sierpnia 28, 2016, 02:48:31 pm »
Ty, ale to, po pierwsze, sprzed prawie trzech miesięcy; po drugie, zaprosić to i ja mogę kogo chcę;po trzecie, nie wiadomo, czy na modlitwie pojawił się pies z kulawą nogą; po czwarte, na ile to w ogóle jest prawda, a nie ogóry albo fakt medialny :-)
R.

pjes: ile teraz macie w Chełmie stopni Celsjusza w cieniu?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #837 dnia: Sierpnia 28, 2016, 03:18:29 pm »
Fakt medialny to raczej nie jest, ja go zobaczyłem wczoraj, zaś modlitwa jak mi się zdaje została rozpoczęta znienacka w zebranym wcześniej i niczego się nie spodziewającym gronie.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #838 dnia: Sierpnia 28, 2016, 06:51:27 pm »
Mój zdalny termometr podaje, że w tej chwili (17:52) jest u Was 30,01 stopnia Celsjusza, i spada.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #839 dnia: Sierpnia 28, 2016, 07:38:11 pm »
Modlitwa-w-intencji-Puszczy-Bialowieskiej-podczas-spotkania-z-ekspertami-Miedzynarodowej-Unii-Ochrony-Przyrody

Może to taka delikatna próba zasugerowania, że nic innego nie są w stanie w sprawie uczynić?  ::)

Ja tymczasem mam coś takiego...
http://blokekipa.wikia.com/wiki/Solaris
Jeśli ta bardzo kontaktowa Solaris to miał być swoisty hołd dla Lema, to sądzę, że w zaciszu krypty Mistrz już widmotron buduje...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki