Autor Wątek: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]  (Przeczytany 289590 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #465 dnia: Maja 11, 2018, 12:07:33 am »
Ja zadziałałem.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #466 dnia: Maja 11, 2018, 12:11:58 am »
Masz uprawnienia mimo braku podpisu? To wobec tego oddaj czego zabrać nie miałeś prawa. I zdecyduj w końcu czy jesteś czynnym adminem, czy "emerytem".
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 12:17:56 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #467 dnia: Maja 11, 2018, 12:32:51 am »
Cytuj
Nic to, zadzwoniłem do skrzata przed chwilą z zażaleniem na takową samowolę, niech Naczalstwo decyduje.
I wtedy to nie będzie samowola? 
Jednak dobrze się stało, czy to robota Oli, czy maźka.
Tak nielojalnego współpracownika-podwładnego nie chciałbym mieć w żadnych okolicznościach.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #468 dnia: Maja 11, 2018, 12:40:27 am »
Tak nielojalnego współpracownika-podwładnego nie chciałbym mieć w żadnych okolicznościach.

A jednak idziecie stadem. Jedno za drugim. Może i lojalność, ale przed rozumem, logiką, przyzwoitością. "Chwała nam i naszym kolegom" (jak to jeden pan podobnego sortu pisał) na sztandarach. Ew. jeden za trollem, wszyscy za jednego.

Popatrz na siebie: atakujesz na oślep, jak w amoku, bo Ci w kolegów uderzyłem, a nawet nie pamiętasz, że zapowiadałem wprost, że od ew. "decyzji" na niższym szczeblu odwołam się do skrzata, bo niższy szczebel - z racji prywatnego kumplowania się z trollem i wzajemnego klepania po plecach - autorytetu (w wiadomych sprawach) dla mnie nie stanowi.

Powtórzę: powinniście z olką złożyć uprawnienia, maziek jeśli je ma - też powinien je stracić, bo nie moderujecie tu, tylko swoich kolesi chronicie. Jak sitwa.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 01:36:21 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #469 dnia: Maja 11, 2018, 10:35:02 pm »
A teraz maziek świeci na czerwono. Sięgającej rzędu przedszkola/kabaretu prywaty cd.? A myślałem, że Ruch Społeczny Aktywne Wspieranie Swojaków rozwiązali ;D.

Ech gdyby wiadome towarzycho okazało 1/10 podobnego zdecydowania w tamowaniu aktywności trolli Remuszki, wiesiola itp. I dbaniu o to by przez prawie dekadę Forum w pustosłowiu nie tonęło. A tu nie, sił tylko na umacnianie kliki starcza. Co tylko potwierdza moje o nich zdanie.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 10:43:25 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #470 dnia: Maja 11, 2018, 10:46:55 pm »
 ;D ;D ;D Grubo! Tylko po co to...?

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #471 dnia: Maja 11, 2018, 10:52:17 pm »
Bo mnie długoletnią tolerancją dla bełkotu i głaskaniem się po główkach w kółeczku zmęczyli. Pamiętasz "Powrót z gwiazd"? To wiesz, że mli-mli (i równanie w dół) może zmierzić ;).
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 10:53:55 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #472 dnia: Maja 11, 2018, 11:25:49 pm »
;D ;D ;D Grubo! Tylko po co to...?
Pododawaj Nex a do z i ź. Przejrzyj ten wątek.  Skup się - free your mind;)

Myślę, że należy się parę słów wyjaśnienia - dla wszystkich forumowiczów.
Maziek jest niekwestionowanym adminem tego forum i dlatego oficjalnie go przywróciłam.
Nie wczoraj, nie kiedyś tam, ale właśnie przed chwilą, bo znalazłam algorytm pozwalający na to (nie jest to jeden klik).
I kompletnie nie dyskutuję z chorymi poglądami Q o kółkach i plecach - nic takiego nie ma miejsca. To są jego urojenia.

Przykro mi Q: ale lecz się, lecz się z nienawiści i urojeń - już Ci to pisałam.

Ad rem: maziek zrobił Q moderatorem - maziek go zdjął (z powodów opisanych powyżej - przez samego maźka).
Dodam, że popieram tę decyzję - nie, nie dlatego, że "Remuszko", także nie dlatego, że panują tutaj jakieś układy - tylko z powodu zdrowego rozsądku, którego Q zabrakło i to na rekordowym poziomie.
Ja w każdym razie jego stylu, metod, zakłamania i hipokryzji nie zamierzam firmować swoim - chociaż nic nie znaczącym - nickiem.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #473 dnia: Maja 11, 2018, 11:28:24 pm »
Cudne projekcje. Najwięksi hipokryci o hipokryzję oskarżają.

A co do niekwestionowanych - JA kwestionuję. Uważam, że wiadoma trójka dość zła temu forum wyrządziła (choć wyrządzała mu i nieco dobra) by odmawiać jej prawa do posiadania tu jakiegokolwiek autorytetu, niezależnie od tego co im kto pod nickami przywiesił. Dla mnie w każdym razie żadnym autorytetem nie są i nie będą.

Przynajmniej dopóki zamiast się nadymać i tytułami obwieszać nie zrozumieją, że liczniejszej niż ich TWA grupie ich hipertolerancja wobec trolli i wprowadzenie mody na luźne pogaduchy o niczym przeszkadzają.

ps.
Maziek jest niekwestionowanym adminem tego forum i dlatego oficjalnie go przywróciłam.
Nie wczoraj, nie kiedyś tam, ale właśnie przed chwilą, bo znalazłam algorytm pozwalający na to (nie jest to jeden klik).
Ad rem: maziek zrobił Q moderatorem - maziek go zdjął (z powodów opisanych powyżej - przez samego maźka).

Mamy tu ciekawą historyjkę, bo oto widać, że szeregowy użytkownik, którym maziek technicznie wczoraj był, podjął - w obronie swojego kumpla-trolla - decyzję o odwołaniu moderatora. A administratorka posłusznie "wyrok" ów wykonała. Jeśli to nie jest system zaplecowo-podstołowo-szaroeminencyjny, to co nim jest?

Teraz chyba jasne skąd moje niskie zdanie o wiadomej trójce.

(A swoje dokłada też, że nasz staro-nowy jaśnie admin gromowładny, wtedy za beztytułowego bezprizornego robiący, najwidoczniej dintojrę taką odprawił, bo nie może mi wybaczyć, że tam pokazałem twardość, gdzie mu jej zabrakło. Ech, stary Nietzsche miałby używanie, albo i stary Freud.)
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2018, 02:28:02 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #474 dnia: Maja 11, 2018, 11:38:39 pm »
Dodam jeszcze, że nie zniżę się do kolejnej dyskusji ad personam.

Szkoda Q. Naprawdę szkoda.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #475 dnia: Maja 12, 2018, 01:10:15 am »
No, przejrzalem ten watek i dlatego wlasnie retorycznie zapytalem w powietrze : Po co to wszystko? Wiecej tolerancji by sie przydalo. Mam swoje zdanie kto i jak zawinił, ale nie bede wytykac palcyma, przynajmniej nie teraz :) To by jedynie nakrecalo cala imbe jeszcze bardziej. Moja rada jest taka: Nie musimy sie nawzajem podziwiac ani byc zgodni, wystarczy ze sie bedziemy tolerować i byc bardziej powsciagliwi w epitetach. Jak nam czyjas wypowiedz albo styl nie pasuje, to omijamy zamiast atakowac i juz jest lepiej.
P. S. Dostalem zaproszenie do Londynu na zlozenie urny Hawkinga, jechac? Pogrzebu nie zaluje, ale czy ta wyprawa do Londynu jest tego warta?

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #476 dnia: Maja 12, 2018, 01:22:04 am »
Aha - jak retorycznie i w powietrze - to ja: inhale - exhale;)
Cytuj
Moja rada jest taka: Nie musimy sie nawzajem podziwiac ani byc zgodni, wystarczy ze sie bedziemy tolerować i byc bardziej powsciagliwi w epitetach. Jak nam czyjas wypowiedz albo styl nie pasuje, to omijamy zamiast atakowac i juz jest lepiej.
Jakie to proste.
Cytuj
P. S. Dostalem zaproszenie do Londynu na zlozenie urny Hawkinga, jechac? Pogrzebu nie zaluje, ale czy ta wyprawa do Londynu jest tego warta?
Żartujesz?!
Poczekaj jak ktoś tak o Twoją urnę zapyta;))
Tylko dopnijcie Johna - na ostatni guzik;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #477 dnia: Maja 12, 2018, 03:32:52 am »
NEX jedź. Ale na to, że będę tolerował głupotę i brak honoru (obojętnie w czyim wydaniu) - nie licz. Bo wyglądałoby to na ustępowanie im pola, kapitulację przed złem, a więc coś na co - przy całej świadomości  uznaniowości tegoż zła definiowania - pójść nie chcę i nie potrafię. Choć może i coś w tym jest, że trafiają się czasem ludzie, którym nawet gdy pluje się w pysk ma się wrażenie czynienia im niezasłużonego zaszczytu (i wtedy w istocie nic ponad omijanie nie zostaje). Niech pozostanie moją tajemnicą czy widzę takie postacie na niniejszym forum.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2018, 02:31:31 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #478 dnia: Maja 12, 2018, 01:24:55 pm »
P. S. Dostalem zaproszenie do Londynu na zlozenie urny Hawkinga, jechac?
Jeśli masz mieć miejscówkę w kolegiacie w czasie tej uroczystości to chłopie - o co pytasz? Dam się ucharakteryzować na Ciebie jak sam nie chcesz.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #479 dnia: Maja 14, 2018, 11:58:15 am »
Kwestia wyjazdu na uriczystosc Hawkinga wyjasnila mi sie sama: Nie moge nawet jakbym chcial, bo jestem wyjechany. Poza tym nie uczestniczyl bym w jakikolwiek sposob czynnie, jedynie jako jeden z gosci.