Autor Wątek: Kwiz  (Przeczytany 564692 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13410
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #825 dnia: Grudnia 21, 2013, 04:55:10 pm »
wpisuję do gugli i nic
Od dawna podejrzewam, że Ursynów jest odcięty od gugla.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #826 dnia: Grudnia 21, 2013, 05:13:42 pm »
@ Panie Nexie, ale może by Pan zrezygnował? Bo wprawdzie nie napisałem tego, ale myślałem o piosence z lat PRL. A Maleńczuk to chyba wtedy garował. A 44 nie istniał. Także oczywistym dla mnie warunkiem uczestnictwa w TYM kwizie był zakaz używania gugli. To co, zrezygnuje Pan z mwzco?
vosbm
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #827 dnia: Grudnia 21, 2013, 06:12:39 pm »
Ooo, Kochanienki! Tak sie bawic nie bedziemy. Kto oddaje i zabiera... etc., oraz nie zmienia sie zasad w trakcie trwania konkursu. Z gugli nie korzystalem, bo zarowno Kalibra jak i Malenczuka slucham, a wystarczy wpisac w youtubie w tym, takim, wicie, bialym pasku nazwy wykonawcow i tytuly, ktore podalem. Linka nie podam, bo pisze z komorki i mi trudno, bo nie wiem jak.
Przyznajcie sie, Remuszko, ze sie chcecie wykrecic z kontaktu z kosciolem i nic Was los biednych sierot nie obchodzi. A tu swieta za pasem...dziewczynki z zapalkami...te sprawy... ;)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #828 dnia: Grudnia 21, 2013, 07:06:50 pm »
A na pewno nie zaglądał Pan do gugli?
vosbm
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13410
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #829 dnia: Grudnia 21, 2013, 07:17:16 pm »
Nex przestań, przecież ob. Remuszko niezdolny do kłamstwa ni do ściemy, pójdzie z tą Twoją czelokadą do jakiegoś kościoła czy innej placówki z zamiarem wręczenia dzieciom i spędzi święta na dołku, jako zatrzymany na gorącym uczynku dżender-satyr-pedofil ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #830 dnia: Grudnia 21, 2013, 07:50:03 pm »
Panie Nexie, niech Pan nie zwraca uwagi na tego Globalnego, tylko powie jedno słowo (o guglach - np. przisam Bohu!), a będzie uzdrowiona wiara moja...
vosbm
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #831 dnia: Grudnia 21, 2013, 08:42:41 pm »
Panie Starszy, Pan sie w koncu doczekasz bigosowania! Nie ma w tej Rzeczpospolitej prawa, ktore by szlachcicowi bezkarnie klam zadawac pozwalalo! (czy jakos tak, za Kmicicem). Uszy obetne, powiadam! Kalibra, to moge nawet z pamieci o Lemie zarapowac.
Jutro niedziela, to w sam raz mozesz Pan sie do kosciola przejsc, a i Pan Bog poblogoslawi i zdrowiem nagrodzi. Howgh!

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #832 dnia: Grudnia 21, 2013, 09:17:32 pm »
Jutro przed Mszą Świętą o 11:00 (Jezu, wystukała mi się "Masza", diabelskie jakieś nasienie, i ruskie na dodatek!) stanę pokornie przed SWOIM (no!) ursynowskim parafialnym kościołem, by sprzedać (...co łaska...) 25 torebek z siankiem, które starannie przygotowalem na tę wigilijną okazję (opakowałem i opisalem). Trochę boję się, czy nie zostanę wzięty za żebraka, no, ale wcześniej wezmę prysz, ogolę się i założę wyprasowaną koszulę. Niebo widzi moje dobre intencje. Mam też nadzieję, że nie będą wrzucali mniej niż 2 zł za paczuszkę.... W końcu sianko jest mazurskie, świeże, pachnące, a tego druha-kardiologa, chtóren wczoraj podziękował mi mejlowo za - uwaga - przysłaną SŁOMĘ, ten sam Pan Bóg litościwie rozliczy...
Jak wkręcić do pudełka Pańską kuczeladę?
vosbm 
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #833 dnia: Grudnia 21, 2013, 10:30:10 pm »
Pan masz dac ta czekolade dzieciom cierpiacym, posrednio badz bezposrednio, a nie ja sprzedawac z zielskiem. By the way, niech Pan uwaza zeby go nie wzieli za dealera ganji pod tym kosciolem, a nie sprzedawcy siana. Troche mnie Pan skonfudowal, bo choc domyslam sie ze srodki za sprzedaz sianka maja zasilic jakis szczytny cel, to moja podejrzliwa natura wysyla alarmowe sygnaly podswiadome.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #834 dnia: Grudnia 21, 2013, 11:10:09 pm »
Pańska poddemencja wysyła trafne (i trefne, niestety...) sygnały. Zysk pójdzie na zakup dwóch kubeczków lodów od Grycana: bakaliowych i kafelate dla Kasi, która przyjeżdża w I dzień Świąt. Ale może CÓŚ zostanie na mwzco dla okolicznych sierot? To już zależy od hojności Wiernych, oby ich Duch Święty natchnął jutro szczodrością...
Będą zdjęcia żebracze, obiecuję!
vosbm
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13410
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #835 dnia: Grudnia 22, 2013, 03:51:28 pm »
Widzisz Nex, mówiłem, że niezdolny by zełgać... Nawet ugryźć w język się nie potrafi...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #836 dnia: Grudnia 22, 2013, 05:29:21 pm »
1. No więc g... z tego będzie, nie Harmonia Sfer, Miłościwy Panie!, ale mam czysty umyty kubeczek po lodach bakaliowych z poprzedniej wigilii, Kochana Kasiu, i mogę włożyć do niego dwie krówki nieciągutki, które na pociechę kupiłem sobie w drodze powrotnej, bo, mimo że stałem do zmarznięcia (aż mi łzy soplowaciały) - nikt nie kupił nawet jednego źdźbła, choć wiernych przechodziły tłumy...
GSCBZ (głodny stary chłopczyk bez zapałek)
pjes: zdjęcia po odtajaniu... 
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #837 dnia: Grudnia 22, 2013, 11:39:12 pm »
Nowa zagadka.
Pierwszemu Znalazcy dam jedną śwzco za znalezienie maksimum(ów) funkcji, która wyrazom ze słownika języka polskiego - w dowolnym przypadku i liczbie (a też gęderze!) - przypisuje iloraz D/N, gdzie D = liczba polskich znaków diakrytycznych w wyrazie, N = liczba liter w wyrazie. Uwaga: MOŻNA używać gugli!
vosbm
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13410
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #838 dnia: Grudnia 22, 2013, 11:52:16 pm »
Co to są "polskie znaki diakrytyczne"?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Kwiz
« Odpowiedź #839 dnia: Grudnia 23, 2013, 01:40:13 am »
ą, ć, ę, ł, etc., panie czepialski :-(
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )