Autor Wątek: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem  (Przeczytany 506612 razy)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #375 dnia: Marca 16, 2010, 11:37:28 pm »
miodzio ;D
Święty o przeszywającym wzroku i łagodnym uśmiechu. A w kółku (aureolce znaczy) kielonki miast gwiazdek.
Dawaj z kultem jakimś. Może być parapetowy.
   Ale !!!
 Maziek, ty...............siwiejesz***& :o
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2010, 11:44:04 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #376 dnia: Marca 17, 2010, 09:03:22 am »
Siwieję? Ja kończę siwieć ;) .

Ile można to znosić, kobiety, wino, śpiew... Szczególnie kobiety ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #377 dnia: Kwietnia 23, 2010, 11:51:25 am »
To nie aureolka, tylko nimb  ;D Swiety maziek, patron biesiad i napitkow :) (zeby nie powiedziec "ostatnia wieczerza" z dwojka apostolow)

A ja wklejam, bo watek rdzewieje.
Dla wszystkich, ktorzy odczuaja dreszczyk przy obcowaniu z naoliwiona, pachnaca, ciepla maszyneria parowa, ktora wydaje szumi, syczy, rytmicznie porusza tlokami i az cala drzy.
No nie wiem dlaczego mi wyszlo tak, emm, dwuznacznie, jak wycinek ze zbioru erotykow dla robotow. Zupelnie nie chcialem  ;)




maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #378 dnia: Kwietnia 24, 2010, 08:37:32 am »
Ha, klimaty Lemowskie! Wszak jego maszyny myślące były takie właśnie "okrętowe" ;) .

Ja ostatnio poświęciłem się odnajdywaniu oznak wiosny, więc w kolejności od momentu, jak jeszcze były śniegi aż do zdjęcia zatytułowanego "rozkosz w kaczeńcach" :) .





Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #379 dnia: Kwietnia 25, 2010, 12:39:58 pm »
Bardzo mi się podobają wasze fotograficzne dwugłosy, retrotechniczny Evangelosa, przebijany naturalizmem Maźkowym.
Te trzy tulące się gracje, też są rozkoszne :) Można nabrać empatii do płazów.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #380 dnia: Kwietnia 25, 2010, 02:54:48 pm »
Te trzy tulące się gracje

Po mojemu to raczej gruppensex...

(Choć w istocie - estetyczny.)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #381 dnia: Kwietnia 25, 2010, 03:04:37 pm »
Owszem, to był pierwszy ciepły dzień po zimie, choć tu i ówdzie leżał jeszcze śnieg, żab i ropuch było tyle, że momentami ziemia się ruszała. Jeśli tamto był gruppensex to tu mamy taką skromną orgietkę 5+1 :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6897
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #382 dnia: Kwietnia 26, 2010, 04:39:29 pm »
Fajnie ze Panowie reaktywowali kawiarenke:)I naprawde...rozumiem ze wiosna panietentego...ze nawet zegary wygladaja powabnie;)...ale ja po babsku stawiam na zolty duet;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #383 dnia: Kwietnia 26, 2010, 05:22:02 pm »
No no no! Jak Ci sie udalo policzyc zaby w tym klebku, to nie mam pojecia :-)

A ze plazy lubia deszcz...



Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #384 dnia: Maja 10, 2010, 02:12:22 pm »
No musialem wkleic, musialem :)



maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #385 dnia: Maja 10, 2010, 08:25:43 pm »
Przegapiłem poprzednią fotę - lubię Twoje zdjęcia bo zauważasz zupełnie inne strony rzeczywistości niż ja :) .

Co do ostatniego - hmm, a co na to Lili ? ;D Ładnie zmiękczone w starym, stylu :) .

Ja zaś łażę po lasach ale też ostatnio w sobotę byłem w Zamościu, gdzie na malutkim pikniku lotniczym gościł Szalony Litwin Jurgis Kairys i Biało-Czerwone Iskry :) .





Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #386 dnia: Maja 11, 2010, 05:43:55 pm »
Jak Ty takie zblizenia osiagasz??? Ostrosc i detale sa fenomenalne, jak by sie dobrze przypatrzyc i troche powiekszyc, pewnie dalbym rade poznac jaki pilot ma zegarek na reku. Ja myslalem, ze trzeba miec lufe co najmniej 500mm albo solidnie je "kropujesz" no i wyostrzanie masz opanowane do perfekcji. Ale przyznam, ze to lesne mi sie bardziej podoba, jest mniej spektakularne, ale, hmm, ladniejsze, glebsze w przekazie.

Quote from maziek :) lubię Twoje zdjęcia bo zauważasz zupełnie inne strony rzeczywistości niż ja

Bardzo to fajne co? Ale by bylo nudno, gdyby wszyscy patrzyli w te sama strone. Jak mniemam Twoj umysl jest bardziej techniczny i scisly, stad ja wklejam urodziwe niewiasty, a Ty samoloty  :P (ku uciesze reszty meskiej czesci forum, bo co potrzeba samcowi wiecej do szczescia? Moze jachcik ewentualnie i butelke z dowolnie wybranym, procentowym trunkiem, bo o fantazjowanie o "HD Ready" telewizorze z polsatem sport tu zagladajacych nie podejrzewam)

Lilijnej Marylin tez sie bardzo podoba  ;) Poza tym Lili jest czesto moja asystentka podczas roznych sesji, takze tej, i wie, ze swiata poza nia nie widze. Za to dostalo mi sie za wklejenie Jej zdjecia pod parasolem i podpisanie, ze "plazy lubia deszcz"  :D

Pozwole sobie jeszcze pocieszyc Wasze oczy, bo posty o katastrofie mi sie coraz bardziej odbijaja, a o science-fiction i lemologii na razie nie mam za duzo do powiedzenia... Ale! Obiecuje, ze to ostatnia urokliwa dama z tej "staromodnej" kolekcji, dwa nastepne zdjecia, jakie wrzuce pozniej beda zupelnie w innym stylu! Kompletna dysharmonia i jak z bardzo surrealistycznej wizji P. K. Dicka.


« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2010, 05:49:23 pm wysłana przez Evangelos »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #387 dnia: Maja 11, 2010, 08:56:42 pm »
Tak, las jest dużo trudniej sfotografować niż samoloty :) .

Lufę mam - obecnie 100-400L - więc niechudo ale oczywiście muszę kropować :) . Co prawda Jurgis lubi przelecieć 10m nad publiką ale przy prędkości 250-300 km/ w kadr zazwyczaj łapie się rozmazane kółko ogonowe ;) .
Cóż to w ogóle za okazja "teatralno-filmowa" była?

I coś mniej ścisłego ;) .
Schizma.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #388 dnia: Maja 12, 2010, 01:28:02 pm »
Z tym lasem to ja powaznie - naprawde mi sie bardzo podoba to zdjecie. Swietna kolorystyka i gra glebia ostrosci z udana kompozycja, rozmarzona i rozmazujaca sie lesna droga, sliczne swiatlo i cien. Jest sie przy czym zatrzymac na chwile.
Schizma tez super. Ja Ci zazdroszcze umiejetnosci zupelnej transformacji i abstrakcji myslenia (najbardziej pamietam synapse :), mozg i teraz schizma). Robisz cos niekoniecznie z niczego, ale z czegos kompletnie innego i nie zwiazanego z koncowym tematem.

Zdjecia sa na konkurs, ktorego tematem jest stara fotografia. Wspolpracuje ostatnio z projektantka mody, ktora zaprojektowala kolekcje stylizowana na lata piecdziesiate i tak miedzy innymi probujemy sie promowac, moze cos z tego wyjdzie.

Zupelnie z innej beczki:






Rewelka co?

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #389 dnia: Maja 12, 2010, 03:39:48 pm »
Z tym lasem to ja powaznie - naprawde mi sie bardzo podoba to zdjecie.
Ja też na poważnie, bo las jest banalny prawdę mówiąc i naocznie wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach (nie mówiąc, że działa na wszystkie zmysły). Tzn. chodzi mi o to, że jak jestem na pokazach lotniczych, to w zasadzie każde ostre zdjęcie "jest ciekawe" i nadaje się do ludzi (mimo, że czasem nie ma czasu na kadrowanie i kombinowanie, bo wszystko dzieje się z sekundy na sekundę), a z kolei w lesie jestem na długim marszu zwykle 2 razy w tygodniu i widzę tam mnóstwo fantastycznych kadrów, które staram się (i mam czas) ładnie zdjąć - a na zdjęciach okazują się one słabe i nieciekawe... Ot zagadka.

Dobra, to rzeźba czy ludzie w przebraniu  :o ?

P.S. Let's talk about s.e.x!!!
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2010, 03:43:12 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).