Autor Wątek: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego  (Przeczytany 5398 razy)

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« dnia: Stycznia 06, 2019, 01:14:30 pm »
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam posuere tempor eleifend. Vestibulum eget velit nec orci eleifend aliquam. Cras lacinia quis sapien ac tincidunt. Vivamus consequat elementum eros. Integer molestie at ipsum egestas sodales. Pellentesque diam nulla, auctor at consequat at, semper in neque. Suspendisse gravida congue dui, mattis tempus sem faucibus sed. Quisque aliquet feugiat est in egestas. In dapibus ultricies justo sed aliquam. Praesent mollis interdum turpis quis dignissim. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec ac ante sem. Nullam neque elit, consectetur nec laoreet in, commodo eu odio. Quisque est purus, pellentesque id dolor sed, rutrum fringilla nibh. Quisque molestie sit amet tellus at sodales. Kret ma ryja.

Sed sodales, diam id porttitor pretium, arcu nisl pretium elit, sit amet facilisis metus quam ac dolor. Quisque congue lorem tempor quam tincidunt, vitae vestibulum risus volutpat. Phasellus dignissim mi ac blandit ornare. Suspendisse potenti. Suspendisse eget lorem odio. Sed libero ante, imperdiet ut lorem at, mattis congue massa. In vehicula elit ante, eu bibendum tellus faucibus vitae. Aenean risus dui, egestas sit amet dapibus vel, interdum et turpis. Donec ac nisl id diam venenatis ultricies. Nulla facilisi. Curabitur mollis velit eu nunc pharetra venenatis. Sanek tor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam erat volutpat. Integer placerat sagittis turpis quis mollis. Cras sollicitudin aliquam eros nec ultricies. Donec elit massa, dictum ut efficitur sit amet, auctor sit amet libero. Cras consectetur nibh vulputate erat rutrum aliquet. Nullam laoreet lorem ut accumsan ornare. Lis ma norę.

Integer tincidunt ligula arcu, sed suscipit est blandit sit amet. Maecenas vehicula, leo id ornare dapibus, dui sem tempor libero, vel maximus ante felis vitae ante. Phasellus et purus odio. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Phasellus molestie nunc sit amet lacus vestibulum dapibus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Vivamus vitae erat sit amet purus luctus molestie. Integer suscipit justo ipsum, non elementum lectus euismod sit amet. Kra krę mija.

Quisque in pulvinar dui. Morbi vitae felis est. Donec malesuada quam interdum nunc convallis, feugiat dapibus ligula condimentum. Morbi et magna enim. Cras non molestie lorem. Aliquam at sem pellentesque, faucibus lorem eget, pellentesque arcu. Curabitur iaculis pulvinar lobortis. Etiam tincidunt risus quis arcu ullamcorper, at gravida elit tempor. Proin dignissim justo ipsum, a porttitor sapien tincidunt a. Ut vel auctor ipsum.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 06, 2019, 08:36:38 pm »
W sumie to ja jestem taki sam jak Karol Marks tylko nie kradnę.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2019, 09:01:22 pm »
Panie Smoku, TrójKrólowo: czy to nie jest odwrót od zmysłów?

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 08, 2019, 04:46:45 pm »
A czy ja mówię że Marks kradł?

A tak poważnie napiszę opowiadanie sf tylko krótkie niedługo, mam całe w głowie, ale nie mam czasu pisać :X
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 08, 2019, 04:48:02 pm »
Ps

Czy ja dobrze rozumiem że nie da się zbyt łatwo stąd nic usunąć?
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 08, 2019, 06:10:15 pm »
Od czasów wiadomej akcji wiadomego internauty - chyba tylko moderator i wyżej?

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2019, 09:06:37 pm »
Tak, tylko moderator i wyżej. Przy czym polityka jest taka (i tu akurat zgadzam się z maźkiem, dlatego też się nie mieszam, choć technicznie mógłbym), by raczej nie usuwać istniejących latami postów/wątków, bo to zawsze w jakiś sposób zubaża Forum*.

* Aczkolwiek prywatnie dla wypowiedzi przedpiścy (i polemik z nim) skłonny byłbym zrobić wyjątek  ::).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2019, 09:10:05 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 09, 2019, 08:18:33 am »
problem polega na tym że cokolwiek wymyślę to od razu znajduję kontrargument że  źle coś wymyśliłem i to co wymyśliłem nie będzie działać, formułowanie ogólnych prawd dotyczących tego jak powinno być zarządzane społeczeństwo jest amożliwe:

pierwsza rzecz: kiedyś napisałem że prawo powinno dążyć do likwidacji potrzeby istnienia policji i robienie możliwie jak największej ilości rzeczy powinno być legalne, ale widać że pierwsza rzecz z brzegu znaczy posiadanie broni palnej to już raczej lepiej nie, paranoja, i jak tu formułować prawdy dotyczące teorii podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego, to już chyba lepiej wszystkie wyremisowane gry alpha go ze stockfishem oglądać @_@
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 09, 2019, 11:25:15 am »
Zawsze możesz potraktować swój wątek (stary/nowy/oba) jako zapis błądzeń wielkiego umysłu ;).

A propos:
https://www.granicenauki.pl/pochwala-bladzenia-33755
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Teoria podstaw funkcjonowania nowego ustroju państwowego
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 21, 2019, 05:58:53 pm »
Otrzymałem dziś taką wiadomość z wiarygodnego źródła.
Ponoć SKYPE wydzielił specjalną usługę dla policji i innych służb o skrócie LEM czy też LIM i wystarczy by policmajster wypełnił specjalny formularz na ich serwisie a otrzyma WSZYTKO co chce na temat dowolnego użytkownika skype’a.
Mówiąc WSZYSTKO mam na myśli dosłownie wszystko – łącznie z danymi urządzeń i ich położeniu geograficznym wykorzystywanych do zakładania konta i potem korzystania ze skype’a, poprzez tego jakich znajomych poszukiwaliśmy a skończywszy na treściach rozmów, przesyłanych plikach itd. itp.
Wszystko to oczywiście automatycznie, dostępne dla każdego policjanta bez konieczności przedstawiania papierków z sądu itd. itp.
Czy informacja jest prawdziwa? Osobiście jestem pewien, że tak, ale Wy wyróbcie sobie zdanie samodzielnie.  Ja tylko się dzielę tym co mi wyjawiono.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.