Autor Wątek: Re: Kobiety  (Przeczytany 79586 razy)

gumiska

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 42
  • cytcyt:)
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 29, 2004, 12:23:29 am »
każą witać to witam  ;D 8)

Falcor: heh, coż mam nadzieję, że nie będę tu musiała być wojującą feministką:> ;)

mam nadzieję, że Twoja żona bedzie Ci gotowała te wspaniałe dania z piasku i trawy, których się wyuczyła za młodu! hehe:) przynajmniej te umiejetności na coś sie wykorzysta i facet sobie brzuszek napełni:), a co pozostało z konstrukcji klockowych? hmm... moze chłopcy przerzucili się na orygami ;D mniejsza o to...  ja tam lubiłam bawić sie klockami nielego:)
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2004, 12:24:23 am wysłana przez gumiska »

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 29, 2004, 01:39:47 pm »
A dziękuję, dziękuję, też mam taką nadzieję co do posiłków (chociaż niekoniecznie z wyżej wymienionych surowców), gdyż osobiście dobrze ugotować potrafię niewiele. Za to zbudować coś z klocków, to ho ho...  ;D

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

gumiska

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 42
  • cytcyt:)
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 30, 2004, 02:26:47 pm »
no co Ty, oczywiscie ze tylko z tych skaldnikow owe posilki musza byc. babka piaskowa i sok z trawy... a wszystko to dzieki zabawom dzieciecym:)

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 30, 2004, 06:39:20 pm »
Pozostaje mi mieć nadzieję, że naukowcy szybko skonstruują wkrótce taki replikator żywności jak na „Star Trek: The Next Generation”.  :P

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

Terminus

  • Gość
Re: Kobiety
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 02, 2004, 03:13:52 am »
I że nikt do owej maszynki nie wrzuci babki z trawą...

gumiska

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 42
  • cytcyt:)
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 02, 2004, 11:36:53 pm »
ehh faceci, faceci  ;D

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 03, 2004, 02:08:25 am »
Z naturą nie da się wygrać. Ktoś musi gotować aby zjeść mógł ktoś.  ;)

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

Terminus

  • Gość
Re: Kobiety
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 03, 2004, 11:54:26 am »
A jest taka maksyma: ,,Mężczyźni są lepszymi kucharzami niż kobiety, z tym że one mają w tej dziedzinie przewagę liczebną".

gumiska

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 42
  • cytcyt:)
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:46:45 pm »
Falcor:  :o glupoty piszesz:) zgodnie z tym do pisze Terminus, to wiadomo kto na kogo usługach powinien służyć:>

Terminus: liczba nie gra roli:) po prostu wiecej gęb to wyżywienia;)

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 06, 2004, 01:39:01 pm »
Ależ tu nie chodzi o to kto ma komu służyć. Idzie o proste spełnianie swych naturalnych powinności i tym samym osiągnięcie spełnienia siebie samego.  :D Ileż to radości potrafi sprawić niektórym paniom dobrze upieczone ciasto. Człowiek ledwo wspomni, iż jest smakowite, a te chichoczą wesoło. Po co się temu przeciwstawiać?  ;)
Poza tym ciasto to dobry wabik i powód do udania się z wizytą  :)

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

gumiska

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 42
  • cytcyt:)
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 06, 2004, 04:22:43 pm »
taaaak oczywiscie ze duzo radosci sprawia paniom pyszne ciasto... szczegolnie w wykonaniu pana kucharza rozwijajacego swoje ukryte zdolnosci ;D oj chichocza chichocza wtedy :)


Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 06, 2004, 06:54:54 pm »
Niestety ukryte zdolności muszą pozostać ukryte, gdyż inaczej przetsały by za takowe uchodzić  ;) Nic się na to nie poradzi. Poza tym osobiście czułbym sie niezręcznie pozbawiając kogoś radości jaką przynosi dobrze upieczone ciasto  ;D

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

Terminus

  • Gość
Re: Kobiety
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 07, 2004, 02:14:07 am »
Jeden z moich przyjaciół (dla stuprocentowej ścisłości dodam, że jest mężczyzną); piecze ciasta ,,jak diabli'' - że tak powiem. Nie tylko ,,obsługuje'' wszystkie imprezy w domu, piekąc na przykład torty, mazurki, murzynki, babki (i od niechcenia bilszkopty, jak mu się śpieszy); ale do tego, proszę sobie wyobrazić - ma liczne zamówienia na ciasta od koleżanek swojej matki. Panie te, mimo, iż są poważnymi gospodyniami,  przy ciastach kolegi po prostu, za przeproszeniem, wymiękają. I to nie dlatego, żeby np. wlewał do nich alkohol :)

Oczywiście wiem, że to ,,wyjątek potwierdzający...'' czy jak to się tam potocznie nazywa... Ale uznałem że warto wspomnieć.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 02:15:18 am wysłana przez Terminus »

gumiska

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 42
  • cytcyt:)
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 07, 2004, 05:41:50 pm »
powinny zostac ukryte, ale takowe JUŻ nie sa, wiec nalezy je wykorzystac na maxa ;D no to kiedy mozna sie spodziewac tego ciasta na forum, he?;)
a jakby nie było, to wpis Terminusa szczerze Panow do prob zacheca, a Panie zniecierpliwia 8)

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Kobiety
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 10, 2004, 02:39:30 am »
Osobiście pozostanę jednak w ukryciu. Chwalenie się wszystkim swoimi talentami może doprowadzić kogoś do kompleksów i warto o tym pamiętać  ;)  A co do ciasta to obawiam się, że jest ono niekompatybilne z moim cd-romem, wiec tym bardziej ciężko będzie mi je przepchnąć przez sieć (zwłaszcza, że musiałbym mieć naprawdę porządny transfer).  :) A poza tym wszystkim to nadal nie rozumiem czemu sprzeciwaić się naturze?  ???

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...