Autor Wątek: Euro '2012  (Przeczytany 32217 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 07, 2012, 03:34:37 pm »
Pan Terminus jak już coś wynajdzie... Przecież to istne sepulki!
VOSM
pjes: przyjmuję od teraz zakłady na jutrzejsze dwa mecze. Jedno typowanie = jedna mała wedlowska z c. o., lub równowartość (niespełna 4 zł). Można typować wiele razy (jeśli typującego stać na wiele wedlowskich). Jeśli nikt nie trafi - pula przechodzi na następny mecz. Precyzyjne zakłady liczbowe (nie żadne tam "wygra-przegra-zremisuje", tylko "0:1", "3:2" etc.). Trzeba, innymi słowy, podać w typowaniu ostateczny bramkowy stan meczu po jego zakończeniu i ewentualnych dogrywkach (ewentualne karne w naszym hazardzie się nie liczą)
Obstawiamy:
I mecz: Polska-Grecja
II mecz: Rosja-Czechy
Koniec obstawiania na godzinę przed rozpoczęciem meczu - żebym w tym miejscu zdążył podać rozkład typowań.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2012, 05:00:26 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 07, 2012, 04:57:35 pm »
Polska Grecja 1:3
Rosja Czechy 2:0
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 07, 2012, 05:14:12 pm »
Kibole...:P
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 07, 2012, 07:18:52 pm »
Mistrzu Kju, ta Pana nieśmiałość/powściągliwość to jest kwestia niewiedzy, skąpstwa czy zasad? Bo jeśli to pierwsze, to polecam poręczny krwawnik oraz księgę I-Cing.
Natomiast co się mnie tyczy, to inwestuję dwie czekolady w pierwszy mecz (2:1 dla Polski, remis 2:2) oraz jedną w drugi mecz (2 dla braci Czechów i jeden dla brata Rusa). Howgh.
VOSM
pjes: w puli 5 wedlowskich!
pjesII: czemu na Narodowym nie ma bieżni?
pjesIII: Kasia - jako gospodarna Michałowa oraz mazurska patryjotka - zainwestowała jedną wedlowską. P-G 2:0.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2012, 02:29:01 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 07, 2012, 10:08:39 pm »
pjesII: czemu na Narodowym nie ma bieżni?
Bo by piłkarze uciekli.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 07, 2012, 11:56:33 pm »
Dobra, dobra. A ja pytam serio.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 08, 2012, 10:55:46 am »
POL vs GRC 2:1
RUS vs CZE 1:0


maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 08, 2012, 12:03:26 pm »
Dobra, dobra. A ja pytam serio.
VOSM
Była o tym swego czasu dyskusja w kuluarach... Ponoć prawdziwy fan futbolu brzydzi się stadionem z bieżnią. Generalnie podobno FIFie bieżnia nie leży, kręci ona nosem na takie stadiony i tego typu obiekty mają rzekomo mniejsze szanse przy ubieganiu się danego kraju o międzynarodowe imprezy. Najbardziej im przeszkadzają te "półokręgi" na krótszych bokach. Ponadto porządny stadion ma płytę nieco (po kilka-naście metrów) szerszą niż linie boczne, żeby piłkarz mógł wziąć rozbieg lub widowiskowo wybiec i odkopać z woleja nim piłka pójdzie w aut. No i teraz jak dołożyć do tego bieżnię, z jej pasem bezpieczeństwa na zewnątrz to się robią ładne metry w rozpiętości dachu, a na obiekcie hektary powierzchni, rośnie kubatura, słowem spore pieniądze i kawał terenu do tego. A jakby ta bieżnia była zaraz za linią boczną, to piłkarz mógłby się kolorystycznie zdeprymować, nie mówiąc o nagłej zmianie nawierzchni. Podobno także fikcją jest zapewnienie widowni na tak wielkim stadionie na zawodach lekkoatletycznych, więc nie ma to sensu biznesowego. Nie pytaj mnie o szczegóły, wymieniam tylko pozostałe w pamięci obrywki z prasy branżowej. Dla mnie to bez sensu, żeby wydać tyle pieniędzy i nie uczynić areny możliwie wielofunkcyjną. Nie przemawiają też do mnie uwagi, że lekka atletyka niszczy płytę a futbol niszczy bieżnię - więc lepiej rozdzielić. Jakoś nikt się nie wzdraga zdjąć murawę i rozgrywać jakieś monster truck czy zwyczajnie koncert zorganizować.

Nawiasem mówiąc byłem w Wawie w zeszłym tygodniu i przejeżdżałem obok tej plecionki i po pewnych uprzednich wahaniach wyrobiłem sobie ostateczny pogląd - wstyd takie coś postawić jako stadion narodowy. Nie wygląda to jak koszyk a nawet jakby - barwy narodowe zszargane, kto wyplata koszyki flagą, biel nie jest biała tylko szara, pierwsze skojarzenie to bywszy Złoty Wieżowiec na bywszym placu Dzierżyńskiego - z którego przez lata smętnie powiewały uszczelki okien. Albo architektura "homemade" z odpadków.

Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2959
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 08, 2012, 12:55:28 pm »
Pan Terminus jak już coś wynajdzie... Przecież to istne sepulki!
VOSM
pjes: przyjmuję od teraz zakłady na jutrzejsze dwa mecze. Jedno typowanie = jedna mała wedlowska z c. o., lub równowartość (niespełna 4 zł). Można typować wiele razy (jeśli typującego stać na wiele wedlowskich). Jeśli nikt nie trafi - pula przechodzi na następny mecz. Precyzyjne zakłady liczbowe (nie żadne tam "wygra-przegra-zremisuje", tylko "0:1", "3:2" etc.). Trzeba, innymi słowy, podać w typowaniu ostateczny bramkowy stan meczu po jego zakończeniu i ewentualnych dogrywkach (ewentualne karne w naszym hazardzie się nie liczą)
Obstawiamy:
I mecz: Polska-Grecja
II mecz: Rosja-Czechy
Koniec obstawiania na godzinę przed rozpoczęciem meczu - żebym w tym miejscu zdążył podać rozkład typowań.

Mój kot obstawia remis. Tylko nie mogę wyciągnąć od niego tych liczb. Ale to nie ważne, bo on i tak czekolad nie lubi.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 08, 2012, 01:38:01 pm »
Niech Pan mu powie (tylko powoli i wyraźnie), że ma jeszcze cztery godziny :-)
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2959
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 08, 2012, 01:43:15 pm »
Dobra, ale nic nie obiecuję  ::)

Tak jeszcze w kwestii wyglądu Narodowego, to też mi się zawsze widziało, że to paskuda, ale myślałem, że może z bliska wrażenie jest lepsze. Po Maźkowym opisie kombinuję, że może być jeszcze gorsze  :)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 08, 2012, 02:26:27 pm »
Malduję, że stary mój druh, sławny red. Andrzej W. Kaczorowski, przed chwilą obstawił czekoladowo toaletę i jeden zero dla Greków.
sługa jurowy
VOSM
Takoż dopisuję P.T. Sąsiadów z Ursynowa:
Pani Barbara Widerska 1:0
Pan Krzysztof Żelazny 0:0, R-C 2:1
Pani Teresa Żelazny 1:1, R-C 2:1
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2012, 06:25:35 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 08, 2012, 08:14:17 pm »
Idzie już druga połowa, a ja podaję zestaw typowań P-G, w kolejności zgłoszeń:
1:3
2:1
2:2
2:1
2:0
1:0
0:0
1:1
0:0
0:1
To jest kilogram Luksusowej!
Zestaw dla braci Czechów i Rusów podam po meczu P-G, a teraz idę oglądać.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 08, 2012, 08:56:57 pm »
Przyczajony Tytoń, Ukryty Smok:)

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 08, 2012, 09:09:11 pm »
Przyczajony Tytoń, Ukryty Smok:)
Lub pijany mistrz ale + za stronniczność
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2012, 09:11:44 pm wysłana przez wiesiol »
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta