Autor Wątek: Euro '2012  (Przeczytany 30149 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 08, 2012, 09:09:31 pm »
Jeśli dobrze widzę, to kilogram Wedlowskiej wygrała moja sąsiadka, pani Teresa Żelazny!
Co się tyczy Rosja-Czechy, to, kolejno:
2:0
2:1
1:0
2:1
2:1
Ale ja przyjąłbym jeszcze typowania, aby przed rozpoczęciem meczu.
VOSM
@ Terminus: miałem dokładnie to samo skojarzenie z komentatorem Szpakowskim. Ale kim jest Smok? A, ukryty Eustachy...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2012, 09:11:52 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 08, 2012, 09:42:52 pm »
Kot Hoko dobrze obstawił, remis jest.
1:1

Awruk! Nie mam silnej woli :D.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 08, 2012, 09:49:24 pm »
Byłem na roweryku śród pól ale jak wróciłem, to usłyszałem, że jakiś tytoń pokrzyżował mi plany. Czy u nas reklama wyrobów tytoniowych nie jest zakazana? Polacy zrobili com chciał w napadzie, ale o obronę się nie prosiłem, a ten mi piasek w tryby sypie... Kurdelapiżą...

Ale swoją drogą jak mi lata kalafiorem i wisi nacią od pietruszki to pan Tytoń wykuł sobie pomnik - wszedł nierozgrzany i z punktu karniaka obronił, tak rodzą się legendy...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 08, 2012, 09:52:29 pm »
Kot Hoko dobrze obstawił, remis jest.
1:1

Awruk! Nie mam silnej woli :D.
Prosiłbym usilnie o rozwinięcie tematu.Bo jak ktoś obstawia w "bukmacherce" no,no to poważna sprawa.Co do mnie mam zawsze pecha,jak gram o prawdziwe pieniądze to przegrywam ,jak o wirtualne to wygrywam.Wniosek-nie grać.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 09, 2012, 12:20:04 am »
@ wiesioł
Nie chcę tu spierać się co do moich życiowych (godnościowych) zasad. A także powstrzymam się z wyrażaniem opinii o Pana poglądzie o moich poglądach na temat moich zasad.. Powstrzymam się zwlaszcza dlatego, że wypiłem dziś prawie ćwierć litra wódki.
@ maziek
do sprawy wrócę (wspierając się opowieścią o panu Lemie i pani Łuczywo z 1989 roku) - gdy wrócę.
@ forum
wyjeżdżam jutro na tydzień na Mazury w okolice Nidzicy i uprzejmie zapraszam P.T. Forumowiczów do odwiedzenia mnie (podaję pyszny domowy obiad), gdyby ktoś miał ochotę - ale po uprzednim telefonie, żeby goście klamki nie pocałowali, bo zamierzam być dość ruchliwy.
@ hazardziści
mam nadzieję, że od każdego typowania wyniku meczu P-G wpłynie na moje konto kwota 3 zł 77 gr, żebym mógł wypłacić pani Żelazny kilogramową nagrodę (lub jej równowartość). Nr konta 92 2490 0005 0000 4000 1014 7592, S.R., Warszawa.
Dobranoc.
VOSM  
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 09, 2012, 02:33:15 am »
To jak już wszystko wiemy, mógłbym prosić jeszcze PIN do karty?

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 09, 2012, 02:52:25 am »
Panie Terminusie, do mojej karty jest 9799, ale na co on Panu? Tym bardziej, że przy przelewach (internetowych, jak sądziłem) nie używa się karty...
VOSM
pjes (09.06.12, dwie godziny przed wyjazdem: we wtorek Polska gra z Rosją, i w ramach naszego forumowego hazardu przyjmuję zakłady, przypominając, że w puli JUŻ JEST pięć luxusowych wedlowskich (a 3,77 w moim Leklerku), bo prrzecie nikt nie trafił braci Czechów i Rusów. W ów wtorek będę miał dostęp do komputra, to zajrzę i podsumuję, dziś zaś przedwyjazdowo stawiam 2:1 dla Polski oraz 2:2.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2012, 10:06:31 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 17, 2012, 04:39:44 pm »
Po powrocie z Mazur upszejmie rządam wypiepszenia z mojego Jurowontku z oftopikamy!
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 17, 2012, 06:51:31 pm »
1. W sprawie meczu Polska:Grecja melduję P.T. Forumowiczom, że samotna Zwyciężczyni, pani Teresa Żelazny z warszawskiego Ursynowa, otrzymała wygraną, czyli kilogram Wedlowskiej, a teraz uprzejmie dopraszam się życzliwej pamięci Pana Terminusa i Pana Wiesioła, bo tylko od nich jeszcze nie dostałem obiecanych 377 groszy.
2. W sprawie Juro '2012: od tej chwili przez 27 godzin przyjmuję typy na finałowa parę. Funduję nagrodę 100 zł dla trafnego typera (nie mylić z trefnym tryprem). Każdy wcześniej zarejestrowany Forumowicz ma prawo do dwóch typowań, każda zaś Forumowiczka - do trzech
VOSM 
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 17, 2012, 09:29:17 pm »
1. , a teraz uprzejmie dopraszam się życzliwej pamięci Pana Terminusa i Pana Wiesioła, bo tylko od nich jeszcze nie dostałem obiecanych 377 groszy.
A gdzie, a co ja to zrobiłem?  ???
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 17, 2012, 09:40:56 pm »
Byłeś zdaje się nietrzeźwy, przypuszczam, że chodzi o ten post. Obecnie w "polityce smoleńskiej", po oczyszczeniu Euro z offtopów.

Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 17, 2012, 09:45:19 pm »
No to trzeba zamontować wirtualny alkomat na forum,to będzie kaska za moderowanie(przypuszczam,że nazbierałoby się oj nazbierało)
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 17, 2012, 09:53:59 pm »
I co jeszcze, może pieluchy mam komuś zmieniać ;) ? Zresztą po co alkomat, skoro uczciwi ludzie sami się przyznają 8) ?

Dobra, rozstrzygnijcie to między sobą na priva, bo zaraz Męber znów mnie do roboty zaprzęgnie, że offtop.
Inkryminowany fragment, będący dowodem w sprawie brzmi:

Obstawiam remis ,bez szczegółów cyfrowych(wedlowska mnie nie kręci).
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 17, 2012, 10:48:34 pm »
Uprzejmie przepraszam pana Wiesioła, bo chyba pomyliłem go z panem Poligonem...
Teraz oglądam Ronaldo versus Holland. Wrócę.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 18, 2012, 06:41:37 pm »
Ja tam mam wątpliwości czy ta pani Żelazny w ogóle istnieje,chyba że to kuzynka Rogera z US-a.Wietrzę jakąś podpuchę, ale coby się nie narazić na karne odkarmienie wbrew swoim zasadom obstawię na:Hiszpania-Niemcy i Hiszpania-Anglia.I znowu pazerność wziela górę nad rozsądkiem.Mam nadzieję,że jak przegram po wpłacie na konto pieniążki trafią na zbożny cel(a jak wygram też)  a nie na jakieś obżeranie się wedlowską.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta