Polski > Hyde Park

Pan Marek Bak

(1/9) > >>

Romek:
Hejka

Interesuje mnie temat pana Marka Bak'a. Jest to bardzo
interesujaca postac, jest juz sporo na jego temat w internetcie i w normalnej prasie, ale poniewaz w Polsce jakos sie milczy na jego temat i mowi malo, pytam, czy moze wiecie cos wiecej. Nie chce tutaj spamowac, wiec wybaczcie mi prosze, ze wrzuce link do jednej z jego stron. www.psi.edu.tc

Mnie zafascynowala.

to tyle pozdrawiam

www.psi.edu.tc

A moze napiszecie co wy sadzicie na temat tej osoby, czy to wedle Was jest prawdziwe, czy naciagane ?

ciao

dzi:
obejrzalem troche z "gallery"

powiem tak: jesli ja bym zajmowal sie takimi rzeczami to zrobilbym wszystko by moje pokazy daly pewnosc ze nie ma w nich sciemy, przez ogromna nawalnice sciemy wlasnie ktora sie zazwyczaj z takimi pokazami wiaze
zdjecia niestety tej pewnosci nie daja... delikatnie mowiac...

no ale potem zajrze na strone jeszcze i zrobie cos wiecej niz tylko ogladanie obrazkow ;) poki co ide spac :)

Terminus:

--- Cytuj ---A moze napiszecie co wy sadzicie na temat tej osoby, czy to wedle Was jest prawdziwe, czy naciagane ?

--- Koniec cytatu ---


Naciągane.

Deckert:
Nie mam teraz czasu na głębsze zaznajomienie się z treścią strony, więc trudno mi określić czy to ściema czy nie. Jednakże głęboko wierzę wniezwykłe możliwości ludzkiego umysłu.

CU
Deck

Sokratoides:
Eee...miałem się dopisać wczoraj, ale było późno i pomyślałem, że to jakiś PSIkus, może więc teraz z kolei jest za wcześnie, bo nadal tak myślę   ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej