Polski > Hyde Park

POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA

<< < (2/39) > >>

draco_volantus:
właśnie nie mam. Terminus mi to robił i do imageshacka tylko link od niego dostałem/mam, nic więcej, hum.

maziek:
Google jest wielki, a w sieci znajdzie się wszystko :o. Ale chyba jest zmniejszone nieco niestety. Drugi obrazek jest powiększony przeze mnie do 700x50, chyba tak było oryginalnie. Może nie stracił zbyt wiele na jakości... Możesz linkować z mego photobuckieta (tzn. po prostu wstaw któryś z tych linków poniżej sobie).

draco_volantus:
A propos 'internetu pod strzechą'. Występowałem kiedyś w telewizji, w programie pod takim tytułem kiedy byłem dzieckiem. Wyszukiwarką była altavista, a wyszukać dało się tylko stacje telewizyjne bo tylko one miały strony internetowe. W późniejszym okresie życia nie brano już do telewizji mnie tylko na przykład współpasażera z przedziału w drodze pociągiem na pogrzeb papieża czy też kolegę z pracy. W ogólniaku do którego chodziłem utworzono dwa profile matematyczno-fizyczne, jeden dla zdolniejszych uczniów oraz jeden dla mniej zdolnych. Eksperyment okazał się całkowitą klapą. Okazało się że przyszła elita tego narodu woli siedzieć na skłocie i pić tanie wino zamiast tworzyć rząd. Pierwszą osobą która się zorientowała że jestem uprzywilejowanym uczniem był Marek Bubala który pluł na mnie w pociągu, trochę mi przykro że nie zdążyliśmy się w ogóle dobrze poznać zanim wyrzucili Cię ze szkoły. To było jeszcze zanim w ogóle miałem komórkę, wzbraniałem się przed jej zakupem jak najdłużej bo czułem że to nic dobrego. Jako takiemu ukrytemu celebrycie spodobała się poznana w dżezroku bardziej odkryta celebrytka, mianowicie córka Hermesa, Legendy ruchu hippisowskiego w Polsce z którą mam syna - Bolka. Barack Obama zabił w moje urodziny Bin Ladena i dostał za to pokojową nagrodę nobla i chciałem tę nagrodę przyznać Putinowi pisząc (za podsłuchem komórki poszedł podsłuch na klawiaturze) że Krym należy do Putina jak nos Putina należy do Putina i on na następny dzień pojechał na Krym oświadczyć że ma nadzieję że przyłączy się do Rosji. To mnie czyni najbardziej na świecie wpływowym blogerem i jestem w kropce co z tym byciem wpływowym blogerem zrobić, jak ktoś ma jakiś pomysł to niech napisze mi to w komentarzu.

Stanisław Remuszko:
Uroczyście daję słowo, że nigdy nie miałem żadnego związku z wyłączeniem Panu mikrofonu przy grze w counter-strike'a - ani przy żadnej innej okazji.
Stanisław Remuszko

draco_volantus:
teraz to dla mnie oczywiste że nie miał Pan z tym nic wspólnego, sieci neuronowe
mi zaiskrzyły przy tej kombinatoryce różnych faktów z mojego życia, niemniej dziękuję za odzew.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej