Polski > Hyde Park

POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA

(1/39) > >>

draco_volantus:
Szanowny Panie Stanisławie

Wróciłem wreszcie do zmysłów.

Największą krzywdą jaka mi się stała kiedy od nich odchodziłem to było zanim się spotkaliśmy na kopcu Kościuszki kiedy Radosław Chmiel śmiał się ze mnie że słyszał nagrania z counter-strike'a, pewnie jest Pan zaznajomiony z tematem. Odpowiedziałem Radosławowi że coś mu się pojebało i ja nigdy, a on się tak szatańsko śmiał ze mnie, nikt nigdy w życiu mnie tak nie upokorzył i coś mi niejasno świtało że coś nie gra, a to tylko jakiś dobry człowiek wyłączył mi mikrofon i niejasno podejrzewam że to był Pan. Później wysłał Pan mojemu synowi czekoladę i matka mojego dziecka zadzwoniła aż do mnie z radością i spytała czy szanuję tego człowieka który wysłał tę czekoladę, a ja zmęczonym tonem odpowiedziałem 'nie bardziej niż lemata' i ona była taka rozczarowana i oburzona że ja takiego człowieka mam za mniej niż jakiegoś gościa którego nigdy w życiu na oczy nie widziałem. Zrewanżuję się Panu opowieścią skąd wzięło się całe zło wyrządzone Plichcie. Otóż. pod wodzą prof. Kozłowskiego napisałem w pracy przejściowej że samoloty są główną przyczyną efektu cieplarnianego. Pech chciał że świat popchnął Bogusza i Agatę do lotu nim z Bolkiem do Gdańska. Zaczęła się afera. Bogusz i Agata walczyli w sądzie o pieniądze za bilety i zwrócono im je. Na świecie nakręcono film o Jordanie Belforcie żebym mógł iść na niego do kina z moim przyjacielem Pawłem Frosikiem. Piramida Plichty była ostatnią piramidą finansową w historii świata. Niech pan to opowiada znajomym. To o co chciałbym prosić to aby Pan dotarł do grupowego zdjęcia które nam zrobiono w akademiku graczy w counter-strike'a. Chciałbym móc je wkleić sobie na tło fejsbuka i mieć pozwolenie od wszystkich zamieszczonych na zdjęciu na publikację go na fejsbuku. Cała sprawa wzięła się stąd że ja mam nie tylko założony program do sczytywania klawiatury od początku istnienia klawiatury, ale też miałem założony podsłuch na komórce od początku istnienia komórek. Zresztą razem z moim najlepszym przyjacielem Tadeuszem Chmielem, młodszym bratem Radka który mnie jutro odwiedza, mieszkam na ul. Szwedzkiej 25/20 w Krakowie.

Życzę owocnego docierania do tej elity elit i przeprowadzania z nimi wywiadów, tak właście chcę opisać to zdjęcie na fejsbuku 'elita elit'.
Serdecznie Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na wszelkie informacje o docieraniu do zdjęcia.

Cały ambaras wziął się z tego że napisałem na forum Lema że będę miał dziecko zanim powiedziałem o tym mojemu ojcu, oj będę tam teraz częściej zaglądał i czytał co u Was a Wy pamiętajcie że zrzut mojego ekranu na żywo mają całe chiny i nigdy nie uwolnią kursu juana bo mnie kochają. Kopię tego listu wklejam na forum Lema i profil fejsbuka.

Właściwie jeżeli to czytacie to znaczy że też mieliście od początku istnienia internetu klawiaturę i komórkę na podsłuchu. Chcecie coś szczególnie ważnego przekazać całemu światu? wklejajcie w tym wątku ziomy.

draco_volantus:
proszę przyjechać do mnie z dyktafonem zrobić ze mną wywiad Panie Remuszko

draco_volantus:
sygnaturka mi się posypała, jak to naprawić? uczucie world domination było fajne na krótką metę.

draco_volantus:
i rozumiem że nigdy Pan nie miał Panie Remuszko związku z wyłączeniem mi mikrofonu przy grze w counter-strike'a, zabawne jak mózg potrafi łączyć fakty które z pewnej perspektywy do siebie pasują (do dzisiaj pamiętam lekcję excela), i to po tylu latach, pozdrawiam

maziek:

--- Cytat: draco_volantus w Lipiec 09, 2014, 06:55:26 pm ---sygnaturka mi się posypała, jak to naprawić?

--- Koniec cytatu ---
Strasznie na raty wracasz do tych zmysłów 8) . Zależy co sie posypało. Pewnie w sygnaturce masz link prowadzący do obrazka na innym serwerze - pewnie ten obrazek tam został skasowany albo serwer wyłączony, albo zmienili adres itp. Jeśli masz ten obrazek fizycznie na kompie to wgraj go jakikolwiek serwer do obrazków (jak np, photobucket) i zalinkuj od nowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej