Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - maziek

Strony: 1 ... 3 4 [5]
61
Hyde Park / Weołych Świąt!!!
« dnia: Kwietnia 07, 2007, 10:36:43 am »
Everybody...


62
Hyde Park / Z bieżącej chwili...
« dnia: Marca 31, 2007, 12:36:06 pm »
Załozyłem nowy wątek w Hyde, bo może nie wszystkich interesuja sprawy zupełnie z Lemem nie związane - poza pewnym tchnieniem surrealizmu... Rzadko dziś czyta się wypowiedzi tak lojalne i oględne, ale ileż tam posępnej prawdy o prezydencie...
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,4013607.html?as=1&ias=7&startsz=x

63
Hyde Park / Sygnalizacja dla kobiet
« dnia: Marca 12, 2007, 06:42:26 pm »
http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,3977063.html
Strasznie wymyślne wytłumaczenie z tym równouprawnieniem, ale moim zdaniem chodzi tu o to, że niektóre kobiety widząc na przejściu czerwone światło z sylwetką mężczyzny sądziły, że dotyczy ono tylko mężczyzn...

64
Hyde Park / Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze...
« dnia: Stycznia 07, 2007, 10:33:10 am »
Daję to w Hyde, bo nie wiem, czy się przyjmie i nie wiem czy w ogóle ma to sens, ale poruszyła mnie ta wiadomość:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3833549.html

Po pierwsze dlatego, że dałbym sobie głowę uciąć, że zrobili to praktyczni Amerykańcy (wszak jajecznica w proszku czy mleko skondensowane lub piwo w puszcze to ich domena, nie mówiąc o słynnej zupie pomidorowej Campbell's, szczególnie w wydaniu Andy Warhol'a).

Po drugie niby mała rzecz, ale może nie ma na świecie kraju, w którym takiej zupki nie można kupić. U mnie w pracowni też stoi często kilka paczek "kurczaka łagodnego" jako ostatnia deska ratunku.

Po trzecie znamienne jest, jak produkt, który został opracowany po to, aby ulżyć bliźnim, dostał się w łapki takich firm jak Knorr i podlega intensywnemu reklamowaniu jak Coca-Cola.

65
Hyde Park / Czy wszystkich porwało UFO?
« dnia: Czerwca 28, 2006, 02:57:43 pm »
jak w temacie, bo mnie niestety nie...

66
DyLEMaty / Mem filatelistyczny
« dnia: Maja 13, 2006, 09:57:10 am »
Temat jest lekko off-topic w stosunku do Lema, ale poniekąd przez Lema powstał. Nie wiem, czy dobrze kombinuję, ale niewinny (no, niecałkiem niewinny) post Terminusa:

Cytuj
Ja ubolewam, że nie potrafię się nie obudzić kiedy śni mi sie coś przyjemnego. Na ten przykład dziś właśnie śniła mi się pewna pani, która była ubrana w kompletny strój Ewy i miała dla mnie pewną ciekawą propozycję. Niestety, nie zdążyłem się przekonać czy chodziło jej o wspólne przeglądanie kolekcji znaczków pocztowych, bo właśnie gdy rzuciła się na mnie to się obudziłem.

Hm... filatelistka.

spowodował powstanie memu filatelistycznego, który infekuje, rozprzestrzenia sie wśród populacji tego forum. Jeśli ten mem istniał wcześniej to poprawcie mnie (ja tu jestem stosunkowo nowy). W ciągu dwóch-trzech tygodni mem filatelistyczny zainfekował czynną część populacji forum, a ja właśnie zaobserwowałem, jak wydostał się na WOLNOŚĆ!
Kolega zobaczył przez okno bardzo atrakcyjnego osobnika płci przeciwnej i głośno to skomentował, na co odparłem, że ma strasznie filatelistyczne myśli. Oczywiście musiałem się wytłumaczyć. Niedługo czekałem, by kolega użył tego sformułowania w rozmowie z koleżanką...

Strony: 1 ... 3 4 [5]