Autor Wątek: I rocznica śmierci Mistrza.  (Przeczytany 8244 razy)

Rachel

  • Gość
I rocznica śmierci Mistrza.
« dnia: Marca 27, 2007, 07:30:59 pm »
Myślę, że każdy z nas w natłoku codziennych spraw zapomniał, że dzisiaj 27 marca jest Pierwsza Rocznica śmierci Stanisława Lema.
Pamiętam jak dziś dzień kiedy smutek ogarnął nasze forum i nas i wietrzny, zimny dzień pogrzebu w Krakowie.

Niesamowite jest to, że dzięki niemu my wszyscy mogliśmy się spotkać na tym Forum i tutaj znaleźć miejsce do dyskusji i polemik ;)

Jakaś nostalgia mnie dzisiaj dopadła.

Pozdrawiam wszystkich fanów twórczości jak i tych, co się tu przypadkowo napatoczyli i już zostali.

dzi

  • Gość
Re: I rocznica śmierci Mistrza.
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 27, 2007, 08:55:04 pm »
Troche obawialem sie przyszlosci forum po tamtym wydazeniu. Naszczescie ono przetrwalo :)

Lem byl pierwsza "znana postacia" ktora autentycznie costam dla mnie znaczyla i umarla za mojego zycia...

draco_volantus

  • Gość
Re: I rocznica śmierci Mistrza.
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2007, 09:59:08 pm »
 :o

to co ze spotkaniem?

maziek

  • Gość
Re: I rocznica śmierci Mistrza.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 27, 2007, 10:09:20 pm »
Ja sie musze przyznać, że ponieważ Lem był w moim życiu od początku (ojciec mi zamiast bajek Lema opowiadał, cóż, potem nieraz musiał leżeć ze mną w łóżku póki nie usnąłem, takiego miałem cykora ;D) to jak byłem na studiach, czyli w późnych 80-tych to byłem pewien przez jakiś czas, że Lem już nie żyje (wyjechał wtedy do Austrii bodaj). Jak go zobaczyłem w doskonałej formie w telewizji, to przeżyłem mały szok. A na forum rzeczywiście napisałem pierwszy raz po jego śmierci. Cóż, mieliście pecha ;D. Pierwsze co mi się skojarzyło po jego śmierci to mistrz Kerebron i ten przycisk na jego grobowcu, który można wcisnąć w razie ostatniej potrzeby i porozmawiać...
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2007, 10:15:31 pm wysłana przez maziek »

draco_volantus

  • Gość
Re: I rocznica śmierci Mistrza.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 28, 2007, 12:08:32 am »
O! a ja myślałem, że jako jedyny przyłączyłem się po śmierci Mistrza.


(W ten weekend mi pasuje, mogę nawet kogoś nocować  ;))

Macrofungel

  • Gość
Re: I rocznica śmierci Mistrza.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 30, 2007, 10:56:11 pm »
Cytuj
:o

to co ze spotkaniem?

A no właśnie, co ze spotkaniem? Koledzy mieli chyba przyjechać z tego co pamiętam. A jeśli byli to czemu mnie nic o tym nie wiadomo?

lilijna

  • Gość
Re: I rocznica śmierci Mistrza.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 28, 2008, 12:06:53 am »
To chyba dobry dzień na odświeżenie tego wątku. Chociaż okoliczność niewesoła. Druga Rocznica śmierci Stanisława Lema.
Jak to było? Sieroty mentalne po Mistrzu?

...

Q

  • Gość
Re: I rocznica śmierci Mistrza.
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 28, 2008, 12:09:34 am »
Cholera, aż przegapiłem tę datę, moze dlatego, że nie chciałem o niej pamiętać...  :'(

Ale uczcze ja z opóżnieniem będę w maju w Krakowie to pojadę sobie na cmentarz i postoję w milczeniu nad grobem.