Polski > Hyde Park

Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem

<< < (257/272) > >>

olkapolka:
Kłopoty z własnym "M" (oraz ze zdjęciem pod światło) czyli nieźle nas urządziłaś...mamusiu >:(


liv:
 :D
Miałem kiedyś takie ptaszki na balkonie i ciekawym jak wygląda miejsce "pod".
A to na zewnątrz?

olkapolka:
Właśnie wewnątrz - to było dosyć duże pomieszczenie ze stołami typu ping-pong.
Jakoś nie przyszło mi do głowy robić zdjęcia stołom więc nie mam jak zwizualizować "pod".
Ale wchodziło się bezpośrednio z alejki i właśnie to zwróciło uwagę - jaskółka latała jak nakręcona - do środka i  na zewnątrz...śledząc jej wewnętrzny lot...ujawnieniu uległy dzieciaki - widać była pora karmienia;)

To gdzieś 2.5-3m nad posadzką - całkiem dobrze, bo w okolicy dużo kotów...

liv:

--- Cytuj ---Jakoś nie przyszło mi do głowy robić zdjęcia stołom więc nie mam jak zwizualizować "pod".
--- Koniec cytatu ---
Chcesz powiedzieć, że gniazdo jest nad stołami?
Oj!
Jak pamietam swoje "ptaszki" a były tam trzy małe, to częściej niż główki widziałem ich antypody. I powiem, że każdorazowo dziwił rozmach z jakim były w stanie "ostrzelać" balkon.
Choć może wiatr i donoszące "paliwo" stare pomagały?
Tak siak, wietrzę megaczyszczenie... i aprop tegoż...
Z niedawno minionych czasów gorąca.
Czyściciele.
Oszczędziłbym obiektywu, jednak ujęła galanteria jednego z nich. Może i w wymiętym stroju, ale zawsze pod krawatem  ;)
To się nazywa profesjonalizm.  8)



olkapolka:

--- Cytat: liv w Lipca 10, 2022, 10:14:05 pm ---Chcesz powiedzieć, że gniazdo jest nad stołami?
Oj!

--- Koniec cytatu ---
Uspokajam - stół odsunięty, ekipa sprzątająca działała świetnie - na bieżąco ogarniała okolicę:)
Ale tak - jaskółki potrafią urozmaicić otoczenie, jednak nie tak, jak gołębie >:(

--- Cytuj ---Oszczędziłbym obiektywu, jednak ujęła galanteria jednego z nich.
--- Koniec cytatu ---
:D
Resztę wdzianka zostawił na parterze?;))

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej