Autor Wątek: Jam jest maziek  (Przeczytany 16757 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Jam jest maziek
« dnia: Marca 30, 2017, 07:27:41 pm »
Kochani, na moją prośbę stałem się na powrót z przeproszeniem "szarym członkiem" ;) - ponieważ chciałbym, aby wróciło tamto forum, na które się zapisałem dawno temu. Chciałbym, żebyście wiedzieli, że decyzja ta nie jest negatywna, tylko pozytywna. Nie wynika z żalu, zawodu, złości czy czegoś innego na "z" a z pragnienia zmiany na lepsze, powrotu do "starych dobrych czasów" - słowem jest pozytywna i z nadzieją na lepsze. Funkcja jaką pełniłem ciążyła mi od pewnego czasu, ponieważ zawsze zdawałem sobie sprawę że do rozstrzygania ludzkich spraw nadaję się jak szpadel do regulacji zegarka. Po moim osobistym konflikcie jaki miał niedawno miejsce było to dla mnie już wręcz nie do zniesienia. Następstwa wyzwolone tym incydentem trwają jak mi się zdaje do dzisiaj - a ja mimo poczucia winy nie mam siły, aby z nimi walczyć. Taki moderator jest całkiem na nic. Dlatego zdecydowałem się na ten krok.

Dziękuje Wam - pomimo kilku nieco ponurych słów napisanych wyżej rola owczarka obszczekującego Waszą szanowną zgraję była czystą przyjemnością. Słowa te wyżej napisane nie są w żadnym razie podsumowaniem tego okresu - powody to jedno, a wspomnienia to drugie.

Dziękuję też Centrali w osobie skrzata, że nie dokonywał wiwisekcji tylko na mą prośbę skreślił.

Amen. Alleluja - i do przodu.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Jam jest maziek
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 31, 2017, 12:19:39 am »
Obawiam się, że - cokolwiek bym teraz napisał - może to zostać źle odebrane. Jednak chcę rzec publicznie, jasno i szczerze, iż Maźka nadal bardzo szanuję i cenię, oraz dziękuję Mu za możność forumowania w jego wiodącym towarzystwie przez prawie osiem lat.
Stanisław Remuszko   
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Jam jest maziek
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 31, 2017, 08:34:42 pm »
Źle nie, ale dysonans poznawczy jest. Mi także było bardzo przyjemnie przez ten czas.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).