Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - TYTAN

Strony: [1]
1
DyLEMaty / Czy jest tak źle, czy tylko mi się zdaje?
« dnia: Sierpnia 02, 2006, 05:53:19 pm »
Sezon ogórkowy niema co.
::)

A ja tak sobie siedzę, czytam posty różne, choć od niedawna udzielam się na tym forum to wpadłem na pomysł żeby rozpocząć nowy wątek.

Mam wrażenie że ten świat leci na łeb na szyję ku zagładzie mającej jeszcze nieznane dla nas oblicze przy towarzyszącej mu całkowitej niefrasobliwości społeczeństwa które w swych górnych rządzących partiach wykazuje jedynie wolę zmiany liderów a poniżej rozstawia sie urlopowo na plażach sącząc medialnie uroki zapachowe olejków do ciała, tudzież chwali pożyczki zasłonięte biustem nr. 3, i pokazuje zakazane rejony ubóstwa i patologi z którymi rozprawiają sie bohaterowie
nie całkiem zresztą czyści. Po internatach latają młode prostytutki zbierające na wyjazd do lepszych krajów ganiane przez strażników moralności w toku wyzbywania się uprzedzeń. Stosunki między narodowe nie prowadzą do wojen tylko dlatego że wojna trwa nadal. Wschodni mocarze duszą Europę gazem ziemnym. Amerykanie opanowują źródła ropy. Chińczycy zasypują mnogością wszystkiego. Rozwój technologiczny nie jest kompatybilny z potrzebami ziemi ogólnie. itd.

Czy mi się wydaje czy jest źle a morze nawet bardzo źle, a morze tylko słońce mi zaszkodziło i tak naprawdę jest fajnie, miło wkrótce zbudujemy bazę na marsie .

Zapraszam tedy do opini w tym temacie i oczekuje najbardziej pesymistycznych, czarnych  
apokaliptycznych i dantejskich scenariuszy.

Tak dla odmiany.

Strony: [1]