Autor Wątek: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem  (Przeczytany 502981 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1185 dnia: Lutego 03, 2021, 11:05:12 am »
Nowa, w folię z dwiema innymi - grafitową i niebieską - zapakowana? Prędzej na Allegro z adnotacją przez czyje ręce przeszła... ;) Teraz? Raczej do PCK jak już...

Aleale, powiedz Drogi Kolego, czemu posługujesz się trzecim z kolei nickiem* (spod tego samego IP) w niedługim czasie, i zamieszczasz wypowiedzi (na tyle podobne do siebie stylistycznie, że trudno sądzić by było Cię kilku ;) ), które wyglądają raczej na wygłup, niż chęć partycypacji w dyskusjach?  :-\

* szocik (1), wiktoriaa (2), szocikniebieski (3).
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2021, 12:06:59 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1186 dnia: Lutego 04, 2021, 02:02:50 am »
Liv, te drugie zdjecie bardzo mi sie podoba!

Cytuj
Skoro padło na Forum nazwisko Gates... Kiedy lata temu gościł w Polsce, spotkał się (w hotelu Mariott) z grupą przedstawicieli rodzimych firm. Nic wielkiego, chciał wcisnąć ;) krajowym przedsiębiorcom nową wersję systemu operacyjnego MS SQL Server, itp. Tak się złożyło, że w w/w grupie była jedna z moich ciotek, i - jak wszyscy uczestnicy wspomnianego spotkania - została przez B.G. obdarowana promocyjnymi microsoftowskimi drobiazgami (palmtop - wtedy krzyk mody, zegar elektroniczny, zestaw trzech koszulek polo)... Zgadnijcie do kogo te prezenciki ostatecznie trafiły? ;)
No i wyjasnilo sie, dlaczego tak bronisz Gatesa. Przybyl zza wielkiej wody, sypnal paciorkami i juz Cie kupil ;D (zart, nie obrazaj sie ;))

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1187 dnia: Lutego 04, 2021, 09:37:55 am »
No i wyjasnilo sie, dlaczego tak bronisz Gatesa. Przybyl zza wielkiej wody, sypnal paciorkami i juz Cie kupil ;D (zart, nie obrazaj sie ;))

Rozumiem, że uznanie za omamionego tubylca, nie - pomniejszy odprysk spisku globalnych elit ma być wyrazem sympatii ;).
Ale z tym bronieniem - "trochę" pudło... Rydzyka (choć na płaszczyźnie instynktów skłonny byłbym utopić go w łyżce wody; a jedynym prezentem jaki mi mimo woli dał była możliwość pośmiania się z niektórych tekstów z anteny RM) też swego czasu broniłem (jako moderator ST.pl) przed zbyt ostrymi słowami. Więc, jak widzisz, o co innego chodzi.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1188 dnia: Lutego 04, 2021, 07:04:12 pm »
Liv, te drugie zdjecie bardzo mi sie podoba!
Te drugie? Obojętność ptaków? Miło mi.  :)
Zatem poszerzam horyzont

I stawiam kropkę nad i (w temacie)

Chyba muszę zainwestować w lepszy foto-pstryk, bo na nowym ekranie widzę już pewną lichość na jakości.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1189 dnia: Lutego 05, 2021, 12:49:49 am »
Ta mniejsza wersja mi się bardziej podoba. Coś mi przypomina...

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1190 dnia: Lutego 21, 2021, 12:09:26 pm »
Po sobocie, przy robocie...
Fotka do uniwersalnego protestowania, na każdą okazję - wystarczy zmienić tekst  :)
Dałem akurat taki, bo temat sam się nawinął
- w podtytule "Nie chcę być rosołem! Nieee..."
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1191 dnia: Lutego 21, 2021, 05:41:11 pm »
No nie wiem, czy do uniwersalnego, trochę wygląda, jakby rozpaczliwie swej cnoty broniła...


Na wschodzie trochę popadało i dało radę biegówki przypiąć, choć dziś to raczej już był łabędzi śpiew, niestety.


Polskie drogi





Break-dance (albo karate po polsku)





Nowoczesność w domu i w zagrodzie





Dziś w końcu słońce - myślisz gościu, że jak masz teleobiektyw taki - to ja cię nie widzę?


Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1192 dnia: Lutego 21, 2021, 08:38:50 pm »
Ta kura jest bardzo uniwersalna...bardzo...poza tym, że "mówi": stop!, jeszcze prosi o ratunek...;)

Ale jakie polskie drogi? To wygląda na ulice San Francisco;)
Macie szkody górnicze?;)

Psss...czyli fajnie, że kawiarenka znowu się otworzyła - pomimo obostrzeń;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1193 dnia: Lutego 22, 2021, 11:05:52 am »
Szkody torfowe ;) . Ponadto to pomnik PRL, ta droga. Nawet stosowny pomnik-pomnik (w sensie quasi-obelisku) tam stoi, ile to w czynie dróg powiatowych popełniono w 1973 (o ile daty nie mylam). A tak serio to efekt teleobiektywu, skrót rzeczywistości, widać po linii przerywanej ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1194 dnia: Lutego 22, 2021, 03:42:44 pm »
Może i skrót rzeczywistości, ale co znaków tam nastawiali, to ich - musi być to skrót do jakiejś innej rzeczywistości;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1195 dnia: Lutego 25, 2021, 07:03:15 pm »
Znaki sa ważne, bo my by nie wiedzieli, gdzie jechać ;) .


Takie wspomnienie, w oczekiwaniu na lato :) . Zadowolona pszczoła to jest to.







PS - dorzucę jeszcze szczęśliwego koziołka. Do pewnego momentu znaczy, bo był bardzo szczęśliwy, gdyż zdało mu się, iż jestem nadobną samicą - i biegł ku mnie. No cóż, reality go przerosła, gdy się okazała, i biegł potem zdecydowanie ode mnie ;) . Zdjęcie jest z chwili, gdy reality zaczęła mu ćmić obraz nadobnej samicy, którą mu się zdałem.


« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2021, 07:16:08 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1196 dnia: Lutego 26, 2021, 10:27:39 am »
Cytuj
, gdyż zdało mu się, iż jestem nadobną samicą - i biegł ku mnie.
A skąd wiesz, że samicą - nie stygmatyzuj koziołka >:(  Poważniejąc, można by brać Ciebie na łowy w  roli wabika. :)
Poważniejąc II (już naprawdę), pomijając obiekt, fajne zakoziołkowe tło Ci wyszło. Utytłana w dobrobycie pszczoła też znakomita.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1197 dnia: Marca 14, 2021, 04:47:19 pm »
Masz rację, mogło mu się zdawać, że jestem nadobnym samcem. To znaczy ten, jestem oczywiście. I bez dalszych skojarzeń w kwestii poroża.
A może biegł do mnie jako do człowieka? Jak się nazywa odwrotna zoofilia, znaczy pociąg ku człowiekowi ze strony zwierzęcia? Homofilia? Byłażby to homofilia połączona jednocześnie z homoseksualizmem? Matko... Chyba cud mnie uratował.


Apropos kur, to zawsze mnie rozwala ile razu nie natknę się na to:


("zginął walcząc!")
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1198 dnia: Marca 19, 2021, 11:20:31 pm »
Cytuj
Masz rację, mogło mu się zdawać, że jestem nadobnym samcem.
Pozostając w klimatach "nadobnych samców".
Było już takie zestawienie słowno-muzyczne?
Tym razem tylko tytuł (leniwieję). Obrazek pożyczony stąd;
https://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/68667_niedzwiedz_polarny_piwo_kra.jpg

dorzucam waleta  :)

Damy...a, nie. starczy
walet stąd
https://www.freepik.es/vector-premium/morsa-dibujos-animados-tempano-hielo_2580525.htm
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2021, 11:46:16 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Fotokawiarnia pod zardzewiałym robotem
« Odpowiedź #1199 dnia: Maja 16, 2021, 04:59:57 pm »
Migawki.


Natręctwo przy smażeniu jajecznicy



Znakoza polska



Kurdel (resocjalizacyjny) pośród kurdli mieszkalnych



Rozdziobią nas... Pan i Pani



Kos, śpiewa Pani




Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).