Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Teraz to już jestem bardzo wstrząśnięty...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Dzisiaj o 04:57:11 pm »
Możliwe. Nie wiem. W każdym razie ci ludzie "skutecznie wymazali swoją przeszłość" i jest takich 100 co rok tylko w Polsce. W związku z tym artykuł jest z serii "udusił kobietę penisem" czy też "nie śpię, bo trzymam kredens".
2
Hyde Park / Odp: Teraz to już jestem bardzo wstrząśnięty...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Dzisiaj o 11:17:13 am »
Ale czy te niezidentyfikowane zwłoki nie są zwykle szczątkiem śmiertelnym długotrwałe bezdomnych (których jeśli ktoś pamięta, to nie w takim wydaniu), albo też zostały bardziej... nadwyrężone (zwykle przez okoliczności, czasem przez sprawców)?
3
Hyde Park / Odp: Teraz to już jestem bardzo wstrząśnięty...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Dzisiaj o 10:34:01 am »
Ciekawe. W Polsce rocznie dokonuje tego trwale średnio 100 osób (przeciętnie rocznie 800 osób chowanych jest jako NN z czego 700 w ciągu liku lat jest identyfikowana) a obecna liczba takich, których danych jak dotąd nie ustalono wynosi ponad 3 i pół tysiąca.
4
Hyde Park / Odp: ELONA MUSKA „KOLONIA” NA MARSIE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Dzisiaj o 10:22:37 am »
5
Hyde Park / Odp: Teraz to już jestem bardzo wstrząśnięty...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Kwietnia 26, 2024, 11:40:18 pm »
6
Hyde Park / Odp: Rosja, ZSRR, Ukraina...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lieber Augustin dnia Kwietnia 25, 2024, 10:37:47 pm »
https://time.com/6691662/ai-ukraine-war-palantir/
In a fight can intelligence beat brute force? In real life?
We'll see... ::)
7
Hyde Park / Odp: Rosja, ZSRR, Ukraina...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hoko dnia Kwietnia 25, 2024, 09:26:51 pm »
8
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Smok Eustachy dnia Kwietnia 25, 2024, 01:56:57 pm »
Język mało wulgarny a walenie konia się nie liczy
9
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Kwietnia 25, 2024, 11:11:28 am »
Jakie emocje?

Zbiorowe, wywołane m.in. przez wyrok TK kierowanego przez J.P.

Jego kiedyś skazali za cośtam a w porównaniu z Wyborczą wygląda jak?

Lepiej jednak wypada "Wyborcza" (choć różne grzeszki można jej zarzucić, o czym zresztą bywała mowa). Raz - statystycznie język znacznie bardziej kulturalny. Dwa - zdarzało im się publikować zasądzone przeprosiny, ale bodaj tylko jedna sprawa (z tych, które udało mi mi się wygooglać) była klarowna (ta, gdzie Czuchnowski przepraszał Zybertowicza za mylne przypisanie mu czlonkostwa w PZPR, a i to był raczej risercz ziemkiewiczowski, niż kłamstwo, bo A.Z. działał jednak w SZSP - w grupie "Sigma", a i ówczesnej sile przewodniej usiłował doradzać). W pozostałych wypadkach można było redaktorom z Czerskiej zarzucić najwyżej powołanie się na świadków/oskarżycieli, których sąd uznał następnie za niewiarygodnych, ew. na niezweryfikowane (czasem anonimowe) źródła. Jawnych konfabulacji i nazywania ludzi organami płciowymi tam nie znalazłem.
10
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Smok Eustachy dnia Kwietnia 25, 2024, 01:53:15 am »
Jakie emocje? To felieton jest.
2. Zainteresowane tematem osoby obejrzały, bo taka dialektyka jest im obca.  Jego kiedyś skazali za cośtam a w porównaniu z Wyborczą wygląda jak? Pozew za wielepa upadł.
Strony: [1] 2 3 ... 10