Autor Wątek: Szanujcie swoją karmę ;-)  (Przeczytany 74107 razy)

Terminus

  • Gość
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 11, 2009, 01:20:09 am »
Nie zgodzę się że nie powinen być zaplecowy. Wyobrażasz sobie jak by wyglądał przy pełnej jawności? Widziałabyś żę osoby A,B,F dały Ci dziś plusy, a N,U,W minusy, i dalej wiśta wbijać im nóż w plecy, bo taka przecież jest nasza natura i niewiele się na to poradzi. Wolę już tak, jak jest; gdy widzę że ubyło mi karmy to zastanawiam się np. kto mógł poczuć się czymś dotknięty lub obrażony, staram się odnaleźć błędy w swoim stylu, podejściu... robię to samodzielnie, mam zatem największą korzyść.

Jawność krytyki negatywnej to zatem według mnie nakręcanie frustracji i konfliktów. Z kolei nie musi być tak jeśli chodzi o komentarze pozytywne (dodawanie karmy). Są fora, na których istnieje system podziękowań - coś tożsamego z sytuacją gdy każdy może tylko dodać karmy - i odbywa się to jawnie, tj. widać na Twoim profilu, kto i kiedy Ci podziękował, a także za co. To działa wyłącznie motywująco.

Pozdrawiam

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 11, 2009, 08:37:05 pm »
A tak to w ogole nie pomyslalam:)Poniewaz nie zastanawialam sie nawet przez chwile komu by tu przywalic minusem za swoje minusy.W koncu moglabym profilaktycznie kazdemu ale zupelnie nie o to mi chodzi. Frustracje nakreca u mnie niewiedza i dlatego wolalabym jawna krytyke (za ktora dziekuje tutaj WhizzKidowi  - gdybym dostala od niego nawet 10minusow...nie dalabym mu jednego bo wiem czym moge go notorycznie draznic i staram sie poprawic.Powiem wiecej gdybym wiedziala ze to od niego to przyjelabym je ze zrozumieniem i usmiechem;))
Hm...zdaje sie ze widzimy to dokladnie odwrotnie:)
Plusy zas nie budza tylu emocji.
Postrzepilim klawiatury...a tak jak napisales : ktos sie tu zaloguje kliknie po minusie:Ty sie pozastanawiasz ja pofrustruje z niewiedzy a wlasciwie who cares?;)

Pozdrawiam ( pozostajac w nadziei ze nie okazalam sie uparta oślica;))
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #32 dnia: Września 26, 2010, 09:36:33 am »
Tak się zastanawiam czy ta karma jest nam nadal potrzebna. Mój konflikt z Terminusem od dawna należy do przeszłości. I wygląda, że obaj wyszliśmy z niego z twarzą. (Ba, nie chwalęcy - regularnie "plusuję" nowe wydanie ;) Terma.) Wyszły w praniu fakt, że wszyscy kochamy maźka nie jest już nijaką tajemnicą, zwł, że zyskał już sankcję w postaci wiadomego awansu. P. Remuszko mimo wszystko nie okazał się nowym Kagankiem ;).

Sposobów zaś okazania aprobaty lub dezaprobaty jest tak wiele, że inteligentni ludzie i bez zabaw w +/- niejeden znajdą.

Proponuję więc te wszystkie karmy wyzerować (najwyżej zostawiając maźkowi honorową dużą jedynkę ;)) i dać sobie z nimi spokój przynajmniej do momentu (oby nigdy nie nastał) w którym znów na Forum zrobi się za gorąco. Na dziś takie rankingi - IMO - nic nie wnoszą. Zwł, że dziwnym trafem ;) ludzie którzy do tego Forum nie przystają zwykle długo tu nie wytrzymują.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 09:39:44 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13346
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #33 dnia: Września 26, 2010, 02:06:57 pm »
Popieram, podtrzymuję swój post w tym wątku z 9-04-2009. I tylko nie jedynka, ja się jeszcze wychowałem, że najniżej to dwójka.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #34 dnia: Września 26, 2010, 10:16:53 pm »
też jestem za. i jeszcze jestem za tym, zeby god member był od tysięcznego posta xD
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #35 dnia: Września 27, 2010, 04:20:47 pm »
Proponuję więc te wszystkie karmy wyzerować
Po co? Skoro nie chcesz, to nie ruszaj i ignoruj.  :-X

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 06, 2012, 05:36:05 pm »
skrzacie nasz drogi!

Patrząc jak te karmy skaczą i rosną bez najmniejszego związku z merytoryką wypowiedzi, zazwyczaj.

PONAWIAM APEL O LIKWIDACJĘ TEGO ŚWIŃSTWA.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 08, 2012, 02:50:16 pm »
Hm, mnie nic do tego, nie zwracam na karme najmniejszej uwagi.
pozdrowka

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 13, 2012, 09:52:40 pm »
Jestem zdecydowanie ZA szanowaniem oraz PRZECIW likwidacji!!!
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Szanujcie swoją karmę ;-)
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 14, 2012, 04:18:56 pm »
Czyli za, a nawet przeciw:)