Autor Wątek: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA  (Przeczytany 113065 razy)

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 17, 2015, 07:46:52 pm »
Piotr Kuźmiński
hmmm, ja bym wyszedł z domu nawet
już nawet się przebrałem w dresik
Draco Volantus
17.11.2015 12:55
Draco Volantus
xD
Piotr Kuźmiński
17.11.2015 12:55
Piotr Kuźmiński
ale mi się nie chce cżłowieku
rozkmiń
Draco Volantus
17.11.2015 12:55
Draco Volantus
powołamy światowy okrągły stół 160 głów państw i uwiążemy wszystkie waluty świata
mi też Emotikon unsure
dobra, die na zupe, yop
kto nie przyjedzie cofnie się do epoki kamienia łupanego
trzeci swiat
przyjedzie islanda i szwajcaria i norwegia czy szwecja nie wiem któa nie weszła do unii i wielka brytania
dobra woła cały czas
Piotr Kuźmiński
12:58
Piotr Kuźmiński
no nic do roboty trzeba iść, pograbię liście może
Draco Volantus
13:11
Draco Volantus
Od czasu podpisania traktatu w chuj podrozeja paliwa kopalne zapewne
Opecowi radzę od tej pory za każdy amerykański dolar kupować kilkadziesiąt gramów/kilogramow, chuj wie nie chce mi sie przeliczac wegla od Polskich górników
Draco Volantus
13:17
Draco Volantus
To jest kurwa czarne złoto, za 100 lat (albo i wiecej, chujwie, kazdy kto podaje daty w takich kwestiach zawsze sie myli o w chuj skurwysyńsko dużo, często rząd wielkości, więc może i za 1000 lat) będą wymieniać ten węgiel z Polską za brunatny, my spalimy niegdysiejszy nasz czarny w elektrowniach, a oni brunatny zmieszaja z siuśkami krów i będą rozsypywać po ziemi żeby móc hodować rzepak
Draco Volantus
13:17
Draco Volantus
Bez Chin nic nie podpisujemy
Draco Volantus
13:21
Draco Volantus
Chciałbym zobaczyć uśmiech drugiego tankmana który podpisze czek na bilion dolarów, nie liczac uwiązania sztucznie zaniżonej waluty, japończyk jest dla mnie drugorzędny, sa plusy socjalizmu. Gdyby w Chinach mieli demokracje to kolejne rządy obiecywały by im laptop HP dla każdego Chińczyka. Dajcie im kurważ wolny internet żeby mogli na forum Lema założyć sobie forum we własnym języku.
Draco Volantus
13:22
Draco Volantus
Dobra, ide malować pułki, zeszło mi ciśnienie, jak to mówi ostry, nerwy studzi pisak
Aha, nikt nie będzie niekontrolowanie dodrukowywał banknotów. Mamy kurwa technokrację, Mario Monte,
A nawet jeżeli to od czego są sankcje
Aha, chinom radzę to samo, inwestować w Polski węgjel
Za dolary
A jak im sie skonczy miejsce do składowania to zawsze mogom wykupić pola na.madagaskarze
Draco Volantus
13:29
Draco Volantus
Tak, głowy 160 państw pidpusujące zgodnie zerowe stopy procentowe są w stanie mi częściowo zrekompensować brak Bolka. Bo pierdolony przyrost się teraz bierze z wyzysku najbiedniejszy. Ważne żeby żaden biznesmen nie muał waluty do której mógłby uciec przed szczytem, tak więc należy zacząć przrkonywanie świata id Chin, znacie kogoś z Chin?
Piotr Kuźmiński
13:59
Piotr Kuźmiński
ty ziomeczku masz wysokie loty


A w radio zet mi powiedzieli że dzisiaj jest narodowy dzień bez długu, a karolak gratulował sukcesowi zapleczu technicznemu x)
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 17, 2015, 08:26:01 pm »
Panie Smoku, a temy kurwamy i chujamy mógłbyś Pan nie rzucać? Co Panu szkodzi?
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 17, 2015, 08:45:31 pm »
Niniejszym od teraz zaprzestaję. Przestałem rozróżniać publiczne wypowiedzi od prywatnych.  :-X
Sukcesem zaplecza radia zet było że zagadałem do maharani pupistanu mi kazali :)
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 17, 2015, 08:57:22 pm »
:-)
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 17, 2015, 11:00:07 pm »
A czemu mamy statusy 'juror' a nie 'god member'? Panie skrzacie? Terminus?
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 19, 2015, 06:26:54 pm »
Panie Remuszko. Chciałbym udzielić wywiadu o mnie i moich politycznych planach do jakiejś telewizji, ponieważ jest to forum publiczne, to mam nadzieję że zgłosi się do Pana jakiś dziennikarz oferujący potrzebny sprzęt. Jest mi obojętne czy będzie to wywiad dla tvp, tvn czy polsat.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 19, 2015, 10:54:08 pm »
Panie Smoku, dobrze, a nawet bardzo dobrze Panu życzę, ale nie mam już żadnych kontaktów z mediami. Przepraszam.
Jestem starym człowiekiem, który czasami tu zagląda. I tyle.
Dobranoc. Dobra Noc. :-)
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 29, 2015, 04:20:38 pm »
kopie listu do Pana Lwa-Starowicza:

Dzień Dobry

Mam propozycję nie-do-odrzucenia.
Po pierwsze. wymyśliłem żeby zrobić nowy okrągły stół ze stu dziewięćdziesięcioma czterema głowami państw które podpiszą traktat uwiązujący do siebie kursy wszystkich walut i wprowadzone zostaną zerowe stopy procentowe we wszystkich bankach, wtedy system ze złego stanie się dobry i nierówności społeczne zaczną się wyrównywać, pokłosiem tego pomysłu jest spotkanie się prezydenta Dudy z Chińskim Tankmanem:
http://www.polskieradio.pl/130/4428/Artykul/1548259,Chiny-przyszloscia-Polski
ale to drugorzędne.

Najważniejsze to to że chcę żeby Pan Lew-Starowicz wystąpił w reklamach telewizyjnych dla sieci T-mobile i banku gospodarki żywnościowej i w tych reklamach będzie mówił następujące prawdy biologiczne:

'pamiętajcie że jeżeli chcecie mieć zdrowe dziecko to nie wolno Wam się przytulać do siebie przed seksem zbyt długo bo nasienie się zdegraduje, żaden gatunek ssaków nie przytula się przed seksem, na grę wstępną najlepiej wybrać taniec'

 A w drugiej:

'Dziewczyna ma prawo mieć pierwsze dziecko z kim chce, ale kolejne musi mieć z tym kogo wybrała kiedy dowiedziała się że jest w ciąży'

A w trzeciej:

'Inny niż partner mężczyzna może służyć jako dodatkowy bodziec do seksu, ale w drugą stronę, to znaczy kobieta dla mężczyzny już nie'

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź czy Pan Lew-Starowicz akceptuje ten pomysł.
Jako osoba która to wymyśliła, a więc posiada do reklam prawa autorskie chciałbym dostawać 10 tys. zł miesięcznie od BGŻ i 10 tys. zł miesięcznie od T-mobile, a kiedy umrę chcę żeby te pieniądze przeszły na mojego syna i chcę aby o tym nie wiedział do mojej śmierci.

Proszę o odpowiedź co myślicie o realizacji tej akcji. Oczywiście jeżeli ten bank się nie zgodzi i ta sieć się nie zgodzi to pójdziemy do innych, ale myślę że się zgodzą, nie tylko Polska, ale cały świat czeka na te reklamy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Stay tuned.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 07, 2015, 03:38:10 pm »
a może zrobimy zlot jakiś Świąteczny zaczynający się nad grobem Mistrza
i pójdziemy do kawiarnistauracji na kopiec pogadać jak za starych dobrych czasów?

pamiętam jak .chmura było zachwycone że konstruuję wypowiedzi
tak jak konstruuję wypowiedzi w postach na forum.

Mam do opowiedzenia niezłą opowieść.

Tłumaczy dlaczego chodzę teras ze słuchawkami dedykowanymi
w komórce (to znaczy z mikrofonem w nie wmontowany, hm)
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 07, 2015, 04:45:41 pm »
Ja nie mogę.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 04, 2016, 12:21:36 pm »
(aha, to  ta historia sklawiaturowana skoro nie chce się nikt ze mną spotkać :P)

jedyna prawdziwa teoria spiskowa to ta która sam sklawiaturowałem, zaczyna się zbiegiem okoliczności, znaczy zabiciem osamy przez obame w moje urodziny, ale później już jes prawdziwa, pisze że 'krym należy do Putina jak nos Putina należy do Putina' i on na drugi dzień pojechał na Krym oświadczyć że ma nadzieję (tak jak ja) że przyłączy się do Rosji, jak napisałem coś o premierze węgier publicznie na fejsbuku to na trzeci dzień przyjechał z wizytą do Polski do Kaczyńskiego, jak napisałem o połączeniu wszystkich walut na świecie to w kolejnym tygodniu głowa naszego państwa została zaproszona do siebie przez Chiny które posiadają najważniejszą walutę na świecie, piszę artykuł o Obamie że to był bład że zabił kadafiego i nie mija miesiąc jak on przyznaje w jakimś wywiadzie że to był błąd, piszę o uwolnieniu sawczenko i miesiąc później a dokładnie na drugi dzień po tych dwóch postach:
https://www.facebook.com/dracovolantus/posts/10207719693089130
https://www.facebook.com/dracovolantus/posts/10207719700489315
Putin uwalnia ją, i jes jeszcze dużo pomniejszych zdarzeń które się dziwnie splatają z tym co piszę, albo mówię czuję się jak Demostenes z 'Gry Endera' (nawet kiedyś założyłem takie alterego na digarcie www.demostenes.digart.pl, o nawet cytat z Lema jes na profilowym), jest jakiś promil szans że to wszystko jes przypadek i to że wszystko się dzieje 'kilka dni po' albo 'dzień po' a nie jakoś dokładniej, ale moze to trudne do organizacji jes, właściwie wiszą mi te całe podsłuchy i takie pseudokierowanie światem zza klawiatury (lubię pisać że jestem autarchą ze świata 'Księga Nowego Słońca' Gene Wolfe, znaczy anarchistycznym monarchą), pewnie o mnie po mojej śmierci film nakręcom nawet jeśli to wszystko wyssałem z palca bo to niesamowite jes przecież, no i wisi mi to wszystko od jakiegoś czasu bo inaczej bym znowu dostał szmergla, hm
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2016, 12:34:45 pm wysłana przez draco_volantus »
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 04, 2016, 12:29:04 pm »
Mógłby Pan wygumkować ten wulgaryzm.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 04, 2016, 12:35:45 pm »
już :X
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 04, 2016, 01:00:12 pm »
:-)
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: POWRÓT DO ZMYSŁÓW DRACO VOLANTUSA
« Odpowiedź #44 dnia: Września 04, 2016, 12:01:15 pm »
Jestem właśnie od wczoraj w trakcie wymyślania nowego ustroju.

Wymyśliłem wstępnie że będzie się nazywał Technokracja i prezydent w niej wybrany
będzie sprawował urząd aż do śmierci/zrzeczenia się go, bo mnie wkurza i kiełbasa przedwyborcza
i przemalowywanie słupów telefonicznych z ciemnoniebieskiego na jasnoniebieski i spowrotem z jasnoniebieskiego na ciemnoniebieski co kadencję.

Ponieważ zaniedbuję Was tu na forum na rzecz prowadzenia strony na fb, postaram się nadrobić zaległości, oto post z wczoraj

*

Perspektywa udostępnił(a) zdjęcie użytkownika europeans against the political system.

21 godz. ·
I dlatego kiedy moja partia dojdzie już do władzy to zmienię ustrój w Polsce na technokrację. Byliśmy drugim krajem na świecie który uchwalił konstytucję, format był spoko przez kilkaset lat, ale teras widzimy jej mankamenty. Każda kolejna władza zmienia wiek w którym dzieci idą do szkoły, istnienie gimnazjum, wiek emerytalny czy poziom opieki socjalnej, podczas gdy te czynniki powinny być jednakowe na całym świecie, tak samo jak podatki i waluta, przed wojną istniało takie coś jak Gold Standard, Polacy należeli do elitarnego klubu państw których waluta miała oparcie w złocie, z tym że wyszli na tym jak Zabłocki na mydle bo przez nią najzwyczajniej w świecie nie mieli dość pieniędzy na różne rzeczy bo nie mogli ich dodrukowywać.
Podobny błąd nie tak dawno popełniła Unia Europejska kiedy sięgnęła do kieszeni najzamożniejszych Greków. Bezbłędny tok rozumowania brzmi tak: jeżeli mamy wspólną walutę albo wspólne oparcie waluty w złocie to powinniśmy sobie darować brakujące w jednym, a będące w nadwyżce w innym państwie pieniądze zupełnie jak gdyby różne kraje były województwami jednego kraju, oczywiście pod warunkiem wprowadzenia 'pakietu reform' które w przedstawionej przeze mnie sytuacji będzie oznaczało tylko i wyłącznie najzwyczajniejsze w świecie 'przestrzeganie prawa'.
Oprócz zaprowadzenia technokracji w Polsce zaprowadzę ją w każdym państwie na świecie które będzie tego chciało, a każde będzie tego chciało bo jednocześnie anulowane zostaną wszystkie długi zagraniczne wszystkich państw oraz wszystkie długi wewnętrzne wszystkich państw, w nocy z 4 na 5 listopada pod olbrzymi zawieszony w holu głównego wejścia na nowojorską giełdę papierów wartościowych US National Debt Clock podejdzie sam John Yossarian aby go zresetować, a od północy we wszystkich bankach na świecie wprowadzone zostaną zerowe stopy procentowe, a skoro nie będzie już żadnego długu to nie będzie mógł on już narastać i wprowadzone do obiegu na całym świecie euro będzie przywiązane do złota. Bogaci przestaną się aż tak bardzo bogacić, a jak Bóg da to biedni przestaną tak biednieć.
Jeżeli jakiś kraj nie dołączy do Okrągłego Stołu (wymyśliłem taką nazwę na wydarzenie utworzenia technokracji we wszystkich państwach świata, na wzór Okrągłego Stołu przy którym zasiadali rycerze Króla Artura, hehe) to w nocy z 4 na 5 listopada przybije do jego brzegów (z jakichś powodów wydaje mi się że to może być Japonia, Chiny na pewno nie bo jak tylko wymyśliłem ten nowy okrągły stół to nie minęło więcej niż trzy dni jak Xi Jinping zaprosił do Chin naszego prezydenta, a nowy okrągły stół wymyśliłem tuż po obejrzeniu Wałęsa. Człowiek z nadziei bo dotarło do mnie że tak jak on żył w sojalistycznym psychiatryku tak ja żyję w kapitalistycznym psychiatryku, tylko że mój jest znacznie większy niż jego. Gdzieś po drodze przy pisaniu tego posta przeczytałem post
~retrrrtr 2015-03-17 16:28
to nie Belgia jako kraj tylko instytucje ulokowane w Belgii, Kraje innym krajom nie pożyczają a jeżeli już to jakieś śmieszne kwoty, i rzadko kiedy w pieniądzach - tak jak ostatnio węgry rosja - rosja nic im nie pożyczyła - wybudują im inflastrukturę którą węgry będą później spłacać i kto wie - może spłącą
i stwierdziłem że muszę jeszcze trochę poczytać o tym i możliwe że anulowanie długów będzie niemożliwe bo co jak państwo sprzeda swoje długi jakiejś firmie? a fakt faktem w pewnym sensie chcę przerobić państwa na firmy, hm. Still zerowe stopy procentowe i reset zegarów mówiących o rozmiarach długów publicznych viable.
Na koniec trzy rzeczy.
Mam nadzieję że wybory w U.S.A wygra Hilary chociaż kompletnie nic o niej nie wiem, ale ma ogarniętego męża, a z jakim przestajesz takim się stajesz.
Druga to fragment artykułu Piotra Beina:
*
Kiedyś, a dokładnie przed rokiem 1694, władza państwowa mogła pozwolić sobie zwyczajnie na wyrzeczenie się, w pewnym momencie, długów względem bankierów. Tak postąpił np. król Anglii Edward względem bankierów florenckich. Ale dziś władza państwowa nie może narażać interesów bankierów i proceder zadłużania społeczeństw wydaje się nie mieć końca.
Najbardziej tragiczna jest pod tym względem sytuacja tzw. Krajów Trzeciego Świata. Np. Wybrzeże Kości Słoniowej w Afryce – wieczny dłużnik międzynarodówki bankierskiej – kiedy nie jest w stanie spłacać odsetek, bank służy mu pomocą w ten sposób, że wykreśla ze swojej księgowości tę pożyczkę i pokrywa jej wartość z własnych zasobów. Bankowi zależy wszak, by dłużnik płacił odsetki, a więc przyznaje mu kolejny kredyt ( kreując znów pieniądze z niczego na tyle, by ta „kreacja” umożliwiała wysysanie ciągłej daniny czyli odsetek ). Jeśli dłużnik nie ma na płacenie odsetek, bank udziela mu specjalnego „kredytu pomostowego” na ich spłatę. Jeśli i tym razem dłużnik nie płaci, interweniuje Fundusz Monetarny, rozwiązując kwestię w ten sposób, że zostaje delikwentowi przyznany kolejny kredyt ( trzeci ). A zadłużane państwo nawet nie widzi gotówki: wszystko przechodzi jedynie przez księgi rachunkowe banków. Podatki, które takie państwo uzyskuje z pracy obywateli, prawie w całości idą na pokrywanie długów ( tj. płacenie odsetek ) i nie ma z czego np. budować szkół …. Ale bank w swojej rubryce „aktywa” może wpisać cyfrę jeszcze większą, która przynosi mu wyższe odsetki , a więc większe zyski. Kończy się to najczęściej popadnięciem delikwenta w stan niewypłacalności, a dzieje się tak wówczas, gdy wszystkie przychody państwa ( zarówno te z podatków jak i te z eksportu ) zostają pochłonięte przez banki w ramach spłaty odsetek. Zwykle wtedy banki proponują „renegocjację” zadłużenia, polegającą na tym, że kwoty odsetek do płacenia stają się niższe, ale są do płacenia dłużej, w ciągu dziesięcioleci. Banki osiągają swój cel: wieczne zadłużenie państw narodowych. Na samym końcu tego procederu zwykle interweniują rządy ( głównie USA ), które przeznaczają na cele pomocowe dla państw Trzeciego Świata pieniądze podatników. Ale nie zapominajmy: kraje Trzeciego Świata płacą bankom ( ! ) w ramach odsetek sumę dwukrotnie większą od tej, którą otrzymują o rządów ( od nas ! ) w ramach „pomocy na rozwój” .
Trzecia to że w technokracjach będą wybory ale nie na prezydenta tylko na CEO państwa, nie będzie już innych wyborów bo to debilne że się głosuje na ludzi których się nie zna, ja np. pamiętam że głosowałem na Szczotkę bo miała ta osoba takie samo nazwisko jak moja nauczycielka Biologii, a była bardzo dobrym pedagogiem. Od wprowadzenia technokracji kolejnego CEO ludzie będą wybierać dopiero po śmierci albo ustąpieniu poprzedniego. Kiełbasa przedwyborcza to najgorszy rzyg umysłowy wymyślony w historii ludzkości. Wiadomo że lepsze są niższe podatki, ale jak na drugim końcu tęczy jest wyższa płaca minimalna i skrócony dobowy czas pracy do sześciu godzin to lepiej się może jednak na niego udać. Oczywiście nad wszystkimi CEO poszczególnych państw będę stał ja na stanowisku Pierwszego Janusza Tracza Świata. Dziękuję za uwagę. Howgh.

*

Na wieść o śmierci Uzbeckiego prezydenta nie pierwszy raz odniosłem wrażenie że nie tylko ludzie próbują mnie doprowadzić do schizofrenii, ale Pan Bóg również.
Karimow idealnie wpisuje się w schemat tego o czym mówię, krwawy dyktator a ludzie płaczą po jego śmierci, to nie jes tak że osobiście nożem kogoś ugotował,
to samo się tyczy asada czy putina, gdybym wprowadził technokrację to chciałbym żeby zostali na czele swoich państw, a jeżeli nie chcieliby
to zamiast zakazywać wstępu zapewniłbym im dożywotnią ochronę/byt w dowolnie wybranym kraju na świecie zupełnie tak samo jak Putin zrobił z Janukowyczem,
to tylko ludzkie.

Aha, uświadomiłem sobie że najprawdopodobniej nie wszystkie kraje przystąpią do Ekumeny (tak nazwałem wspólnotę krajów które zaprowadzą u siebie technokrację),
wątpię żeby chciały to dobrowolnie zrobić kalifaty naftowe (bo jeżeli przystąpią to 'ich ropa' stanie się 'naszą ropą') dlatego nie będziemy mogli przywiązać kursu waluty do złota :3

Aha na wypadek gdybym wzioł i umarnął jutro poślizgnąwszy się na oleju przed torami to chcę żeby pierwszym CEO Świata był Gonciarz, kontrkandydatem kukiełkowym może być Ogórek :3
Kolejnym CEO po jego śmierci niech zostanie (niech stracę) gość z największą ilością subskrybentów na YT chociaż nie przepadam ani za 'Z Dupy', ani za PewDiePie to uważam że lepiej żeby
władzę absolutną nad światem posiadał gość który praktycznie całe swoje życie poświecił na robienie śmiesznych filmików w internecie
zamiast oszołoma który stwierdzi że za resztki ropy warto się trochę pozabijać.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.