Autor Wątek: Mojego sternika nalezaloby zakuć w dyby ;}  (Przeczytany 13125 razy)

Aga-nieszka

  • Juror
  • Junior Member
  • *****
  • Wiadomości: 68
  • .
    • Zobacz profil
Re: Mojego sternika nalezaloby zakuć w dyby ;}
« Odpowiedź #15 dnia: Września 27, 2005, 04:53:34 pm »
No to jak już tak okupuję ten wątek to mam coś co wszystkich powali:
Szukałam dzisiaj rano Dzienników gwiazdowych, żeby nie zasnąć na muzyce (facet nas uczył co to klucz wiolinowy i pięciolinia - nie no ja powinnam być zwolniona z muzyki :P). Oczywiście nie znalazłam. Na początku myślałam, że fretka zaciągnęła książkę pod łóżko: nie ma nigdzie. No to do szkoły i oczywiście spóżniona. Wracam do domu        
:o
a
:O
tu
:o
mój młodszy (7 letni) brat siedzi w swoim pokoju i czyta: Ch-c-e-ec-i-e  że-b-y-m  w-a-m  c-o-ś  o-po-wie-ie-e-dz-wiedzi-a-ł ?
Nie wiem, jak to się stało że moje (bilbioteczne) Dzienniki znalazły się w jego łapach ???. Ale to było komiczne: siedzi taki DoWn i próbuje czytać Lema. Uśmiałam się jak nie wiem. Chce jako pierwszą książkę przeczytać moją (chwilowo) ulubioną. I co z tego? Powiedział, że się odczepi o tej książki jak mu dam coś Lema (wiem dlaczego: przeprowadzał w rodzinie wywiad na temat ulubionych książek, że niby do szkoły. Taty - któraś Lema. Dziadka - któraś Lema. Moja - też któraś z Lema). A że udało mu się zdobyć Tichego to czyta. Bueee chyba przekonam go, że Plastuś też Lema. Przynajmniej nie będzie się tak męczyć. <bleh>
Don Giovanni?!... Sei qui, mostro, fellon, nido d'inganni!
/WinSZAJSE Xp reinstall... już nie liczę który z kolei :-/ /

Terminus

  • Gość
Re: Mojego sternika nalezaloby zakuć w dyby ;}
« Odpowiedź #16 dnia: Września 27, 2005, 06:34:36 pm »
Myślę, ze skoro masz 13 lat a Twój brat 7, to ten przykład obrazuje dobrze jakie mogą być relację między Tobą a osobą dwa razy młodszą.

Dodam, że mam 26.

Aga-nieszka

  • Juror
  • Junior Member
  • *****
  • Wiadomości: 68
  • .
    • Zobacz profil
Re: Mojego sternika nalezaloby zakuć w dyby ;}
« Odpowiedź #17 dnia: Września 27, 2005, 08:42:52 pm »
DoBrE ?!?!?!?
Chyba nie masz młodszego rodzeństwa O_o
(Albo Cię źle zrozumiałam :P)

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Oczywiście znowu mi ukradł Dzienniki, łajdator przeklęty. Ha, wiedziałam, że tak będzie i poszłam bo szkoły żeby skorzystać z biblioteki. A tam... lekceważenie Lema :'( jak już znalazłam na saaamym końcu na saaamym dole półkę z SF to tam było 6 książek, w tym 3 Lema: Fiasko, Fiasko i Bajki robotów. Ej no czego się martwić jak w szkole już na początku roku wypożyczyli wszystko SF. Będzie z kim pogadać. Idę do facetki i się pytam kiedy będzie coś więcej
i
okazuje
się
że
to wszystko, co mają z fantastyki.
SzOk
Ale oczywiście chce mi wcisnąć HP. Dzięęęęki, znam na pamięć.
Biorę Bajki robotów bo nie zanosi się, żeby DoWnA obchodziło, czy mam co czytać.
Idę do szatni i przed drzwiami chowam książkę do plecaka. Właśnie skończyli kółko muzyczne KuJoN i moja koleżanka
KuJoN: jak możesz czytać jakieś bajki?? Masz 13 lat (czyli typowym kujonem jest)
Koleżanka: O, ja to czytałam.
Ja: Fajne ??
Koleżanka: Nudne (czyli bezmózgowie kompletne)

Bosh ja nie mogę z moją szkołą/klasą
czytają tylko HP
Oglądają (chłopaki też) Modę na sukces
przeszli kompletne odmóżdżenie
a nauczyciele są podmienieni na roboty (bezlitośni i recytują tylko z pamięci wzory na pierwiastki)

jestem wkurzona
na
bibilotekę
klasę
szkołę
bibliotekę
KuJoNa
koleżankę
brata z którego niczym się nie da wyciągnąć miejsca pobytu  Tichego
ochroniarza, który oczywiście wszystko widzi i widząc autora książki stwierdził łaskawie, że ja się mam uczyć a nie sobie głowę bzdurami zapychać


tak jakbym była wystarczająco głupia, żeby mnie obchodziło zdanie beznadziejnego ochroniarza
bibliotekarki
KuJoNa
koleżanki
itd
Ale
miło by było, gdyby
1. się nie mądrzyli
2. jednak lubili wiadome książki
3. przynajmniej siedzieliby cicho
ja się o ich ukochanym HP tak nie wypowiadam
chociaż mi się już przejadł
i czytałam HP, więc mogę mieć o nim zdanie (patrz wypowiedż KuJoNa)

jedyne, co pocieszające, to to, że biblioteka jest do 19:00
tylko po co mi taka biblioteka jak i tak tam nic nie ma??
W tym wypadku ujawniają się moje zdolności do czytania wszystkiego. Mają Musierowicz (hehe nie tego gatunku tam szukałam, ale też fajne), lektury, Wiedzę i Życie, Komputer Świat i inne ciekawe rzeczy. Tylko teraz mi się zebrało na Lema :/ (ja to jestem dziwna, nie ?)

Wasza @wariatka (wkurzona jak nigdy oprócz afery z netem)
*Aga*
Don Giovanni?!... Sei qui, mostro, fellon, nido d'inganni!
/WinSZAJSE Xp reinstall... już nie liczę który z kolei :-/ /

Rachel

  • Gość
Re: Mojego sternika nalezaloby zakuć w dyby ;}
« Odpowiedź #18 dnia: Września 28, 2005, 02:22:52 pm »
Twój Brat ma dośc oryginalne imię ::)

A tak na marginesie, to życzę, a może nawet doradzam więcej dystansu do otaczającego świata  8)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2005, 02:23:13 pm wysłana przez Rachel »

Aga-nieszka

  • Juror
  • Junior Member
  • *****
  • Wiadomości: 68
  • .
    • Zobacz profil
Re: Mojego sternika nalezaloby zakuć w dyby ;}
« Odpowiedź #19 dnia: Września 28, 2005, 06:05:21 pm »
Hehe
Ale naprawdę mogliby coś kupić, bo do biblioteki osiedlowej mam 40 min. drogi :/.
Chyba jednak się przejdę.
~~~~~
Ej może ma ktoś kontakt z Tichym, bo nie wiem gdzie dokładnie teraz jest :/. Podejżewam, że w najniebezpieczniejszym miejscu we wszechświecie: w pokoju DoWnA. Nie jestem pewna, czy na pewno poradzi sobie z Samochodziolami (żyjącymi autkami), Polelami (inaczej wygłupatorami) i jakimiś Ambami i Mustiskami ( słownik DoWnOwSkIeGo -->> www.mustisek.blog.onet.pl <bleh>).
~~~~~
Chyba jednak się przejdę. Po Solaris - wypadałoby już zacząć czytać, jak nawet film (drugi) robią.
~~~~~
Ale gdzie jest Ijon Tichy ?? zaczęłam Kongres Futurologiczny a tu wszystko się zmyło. Miejmy nadzieję, że DoWn i Samochodziole zostaną pokonane. Trzymajcie kciuki :D

*Aga*

P.S. jeśli gdzieś pojawiło się podwójne "a" to wina klawiatury (no i oczywiście Łukasza i jego gier)

*Aga*
Edit:

zdobyła Solaris :D



« Ostatnia zmiana: Września 29, 2005, 08:30:05 pm wysłana przez Aga-nieszka »
Don Giovanni?!... Sei qui, mostro, fellon, nido d'inganni!
/WinSZAJSE Xp reinstall... już nie liczę który z kolei :-/ /