Polski > Lemosfera

Nowy Konkurs

(1/6) > >>

Terminus:
Czytaliście o nowym konkursie? Tym z kalkulatorem SF? Co o nim myślicie?

Sokratoides:
Sam konkurs zapowiada się atrakcyjnie, natomiast... no cóż zobaczyny co się uda z tego stworzyć. W sumie, to kalkulator zawiera tylko pewne wskazówki, a co do rozbudówek, nadbudówek i dobudówek to hulaj dusza! ;D

Terminus:
Z tego co ja zrozumiałem, to żadne rozbudówki albo nadbudówki nie są dopuszczalne. Przecież piszą, że trzeba stworzyc jak najdłuższy scenariusz. Co, oczywiście, uwzględniając że kalkulator jest grafem w kształcie drzewa, jest zadaniem banalnym, bo można to zrobic linijką na papierze bez czytania tych, dośc chłamowatych zresztą (z zamierzenia) treści.

Zatem zupełnie skonsternowany jestem tym konkursem i dlatego właśnie założyłem ten temat.
(Z artykułu na stronach gazeta.pl wynika jasno, że chodzi o najdłuższy scenariusz, a wśród scenariuszy o tej samej długości odbędzie się losowanie. W związku z tym wniosek jest prosty: przyjdzie 5 prac krótszych niż najdłuższe, i 700 najdłuższych, po czym konkurs zredukuje się do losowania. Nieco to trywialne. )

Bladyrunner:
Słuszne spostrzeżenie Terminusie, mogłoby wprawdzie chodzić o scenariusz na podstawie kalkuletora, który miałby najwięcej słów, ale to równierz był by absurd, bo możnaby napisać kompletny bełkot i wygrać  ???

Pirx:
Przecież to bez sensu... Zawsze sądziłem, że liczy się jakość a nie długość... ech, z resztą i tak do konkursu nie przystąpię, nie mam czasu.  :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej