Polski > Organizacja forum

[SPRAWY ORGANIZACYJNE]

<< < (3/113) > >>

Terminus:
Hehe, no wiem, n_ty, wiem, że nie planujesz :)

Rachel:
A mimo iż już przegłosowane, to ja jak na kobietę przystało dorzucę jeszcze swoje zdanie ;D
Może nie będzie zbyt oryginalne, bo tak jak większość lubię to forum między innymi, ze jest takie niepoukładane i nieokontrolowane.
Uciekam z innych miejsc, gdzie przeraża mnie cenzura, nadzór i gdzie nie potrafię odnaleźć właściwego i ciekawego tematu ::)

Pozdrawiam

P.S. N_ty ale pod Twoim wpływem postanowiłam przekopać się przez wszystkie podstrony i zapomniane tematy.
Może coś odgrzejemy?

skrzat:

--- Cytuj ---Skrzat rzeczywiście pojawia się stosunkowo rzadko
--- Koniec cytatu ---


Skrzat zagląda tutaj praktycznie codziennie, ale grzechem byłoby ingerować w coś, co wspaniale kwitnie bez nawożenia  ::)

Terminus:

--- Cytuj ---
Skrzat zagląda tutaj praktycznie codziennie, ale grzechem byłoby ingerować w coś, co wspaniale kwitnie bez nawożenia  ::)
--- Koniec cytatu ---


Ok, może powinienem był napisać, że stosunkowo rzadko  wpisujesz posty. A jeśli chodzi o nawożenie , to - no właśnie, trafiasz w sedno. Moim zdaniem nie trza ni nawozić, ni rozsadzać na grządki ::)

Deckert:
Pewien dowcip krążący po Internecie, doskonale oddający specyfikę świata list i grup dyskusyjnych...

Pytanie: Ilu użytkowników listy dyskusyjnej potrzeba do zmiany żarówki?

Odpowiedź: 1.331:

1 zmieni żarówkę i wyśle wiadomość na listę dyskusyjną, że żarówka została zmieniona
14 podzieli się podobnymi doświadczeniami ze zmianą zarówek i jak w różny sposób można zmieniać żarówki  
7 wyśle ostrzeżenia na temat niebezpieczeństw związanych ze zmianą żarówki  
27 wskaże na błędy gramatyczne w postach na temat zmiany żarówki  
53 będzie obwiniać za to programy do sprawdzania pisowni  
156 napisze do administratora listy skarżąc się na dyskusję o zmianie żarówki i jej niestosowność na tej właśnie liście dyskusyjnej  
41 poprawi pisownię w sporach na temat literówek czy błędów gramatycznych  
109 wyśle informacje o tym, że ta lista nie jest o żarówkach i poprosi o przeniesienie dyskusji na alt.zarowka  
203 będzie się domagać zaprzestania wysyłania krospostingów do grup alt.gramatyka, alt.pisownia i alt.interpunkcja  
111 będzie bronić prawa wysyłania postinów w sprawie żarówek tłumacząc, że my wszyscy używamy żarówek i z tego powodu dyskusja o nich jest właściwa dla tej listy  
306 będzie dyskutować nad tym, która metoda zmiany żarówki jest najlepsza, gdzie kupić najlepsze żarówki, jaka marka żarówek jest najlepsza a jakie marki są kiepskie  
27 wyśle adresy url do miejsc, w których można zobaczyć przykłady różnych żarówek  
14 zauważy, że podane adresy są nieprawidłowe i wyśle poprawione adresy  
3 napisze o odnośnikach, które znaleźli odwiedzając podane adresy  
33 zbierze wszystkie dotychczasowe posty wraz z ich nagłówkami i podpisami pod nimi, po czym wyśle je z dopiskiem "popieram"  
12 oznajmi, że zaprzestają subskrypcji tej listy, ponieważ nie mogą znieśc dyskusji o zmianie żarówki  
19 odpowie na postingi "popieram" dopisując "podpieram"  
4 zasugeruje, że warto by stworzyć faq dyskusji na temat zmiany żarówek  
1 zaproponuje utworzenie nowej grupy alt.zarowka.zmiana  
47 stwierdzi, że nie ma takiej potrzeby, takie dyskusje doskonale leżą w tematyce alt.fizyka.zimna-fuzja  
143 zagłosuje za utworzeniem alt.zarowka.zmiana  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej