Polski > Organizacja forum

Usunięcie konta na forum

<< < (2/5) > >>

olkapolka:
Przepraszam - tutaj przeniosłam posty dotyczące usuwania konta.

maziek:

--- Cytat: Kuzynka Pirxa w Listopada 12, 2019, 06:43:07 pm ---A to dlaczego? W Regulaminie nigdzie nie ma słowa, że posty przechodzą na własność Forum i ten, kto je napisał, będzie potem od nich całkiem odcięty. Chciałabym móc przynajmniej dopisać przy każdym poście formułkę, że od teraz jest on tutaj wbrew mojej woli.

--- Koniec cytatu ---
Posty nie przechodzą na własność forum, są Twoje na wieki i będą "Tobą" podpisane - tyle, że pod spodem będzie stało "gość". Jednak je opublikowałaś - prawo prasowe. Posty można edytować kilka godzin wstecz. Możesz ewentualnie napisać pożegnalny post, w którym to opiszesz.

Kuzynka Pirxa:

--- Cytat: maziek w Listopada 12, 2019, 07:21:05 pm ---Możesz ewentualnie napisać pożegnalny post, w którym to opiszesz.

--- Koniec cytatu ---

Naprawdę chcesz, żebym napisała, dlaczego wolałabym, żeby po mnie na tym forum nie został ślad?

olkapolka:
Masz wyszalnię - możesz sobie personalnie poużywać - bo rozumiem, że masz naprawdę mocne i osobiste słowa do przekazania:)

maziek:

--- Cytat: Kuzynka Pirxa w Listopada 12, 2019, 08:18:43 pm ---Naprawdę chcesz, żebym napisała, dlaczego wolałabym, żeby po mnie na tym forum nie został ślad?

--- Koniec cytatu ---
Ja nic nie chcę. Ty chciałaś napisać, że odchodzisz a Twoje posty zostają wbrew Twej woli - możesz to uczynić w takim "pożegnalnym" poście.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej