Polski > Organizacja forum

Usunięcie konta na forum

<< < (4/5) > >>

olkapolka:

--- Cytat: Kuzynka Pirxa w Listopada 12, 2019, 09:07:53 pm ---
--- Cytat: olkapolka w Listopada 12, 2019, 08:54:44 pm ---St - o ile pamiętam, to Kuzynka ostatnio odeszła m.in. dlatego, że Ty ją obraziłeś - więc uważaj!;)

--- Koniec cytatu ---

Ja tam nie jestem pamiętliwa, ale to chyba nie Pan Remuszko mnie przesłuchiwał na okoliczność posiadania bądź nieposiadania tezy ;)
--- Koniec cytatu ---
Owszem, ja przesłuchiwałam - a raczej Ty mnie (przynajmniej tak się czułam;)) - w temacie "rzeki krwi" u Orlińskiego - nawiasem również w związku z wpisem na blogu pana Rojta.
No tak- przesłuchanie gorsza rzecz, niż rozumowe potyczki:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1583.msg71961#msg71961
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1619.msg71985#msg71985

--- Cytuj ---Poza tym to oddzielanie "personalnych uwag" to jakaś obsesja. Jeśli w merytorycznym temacie jakaś persona uparcie nie chce przeczytać zdania, które podtykam tej personie pod oczy to każda moja zachęta by to w końcu zrobiła będzie mieć jakiś wydźwięk "personalny".

--- Koniec cytatu ---
Tak, to obsesja - żeby nie rzec paranoja (mocniejsza od obsesji?;) - to efekt konfliktów na forum. I tak - też mi już bokiem wychodzi hasło: ad personam:)

--- Cytuj ---Osobiście jestem zdania, że tylko chamskie uwagi powinny być usuwane/oddzielane i sama staram się chamskich uwag nie robić. Jeśli gdzieś zrobiłam, to proszę mi pokazać, żebym się zawstydziła, a uwagę usunąć choćby nie wiem jak była stara albo zesłać do tej "wyszalni".

--- Koniec cytatu ---
Nic nie jest usuwane/wycinane - tylko przenoszone zgodnie z tematem.
Chamskie? Nie użyłam tego słowa. Napisałam: konfrontacyjne czyli takie, które mogą sprowokować do reakcji. To różnica;)




Stanisław Remuszko:
@ Pani Kuzynka

Na szczęście wszystko jest zapisane. Wszystko można zweryfikować :-)

R.

pjes: o tym, kto obraził/nieobraził Kuzynki może zdecydować wyłącznie Kuzynka, nikt inny!

Kuzynka Pirxa:
Postów nie usuną, słuszne postulaty ześlą do kąta, więc właściwie po co rabanić. Chyba skorzystam z rady i się po prostu zresetuję.

Przy okazji tego zesłania do działu Organizacja forum trochę ten dział przejrzałam i widzę, że tu od dłuższego czasu trwa bur... no, burza mózgów, jak to forum ma właściwie funkcjonować i którzy moderatorzy są be a którzy cacy, ale czemu nic nie robią, i kto się na kogo obraził i czy słusznie czy bardzo słusznie. I jak sprytnie cenzurować, żeby nikt (z wyjątkiem Pana Remuszki, bo na niego nie ma siły) nie mógł się przyczepić, że jest tu cenzura.

Tak więc teraz się trochę tak czuję jakbym jeszcze chciała dokopać choremu, który leży i bredzi w malignie. W tych "okolicznościach przyrody" faktycznie każdy bardziej zdecydowany gest wygląda "konfrontacyjnie".

Stanisław Remuszko:
@ olkapolka


--- Cytuj ---Nic nie jest usuwane/wycinane - tylko przenoszone zgodnie z tematem.
--- Koniec cytatu ---

O tym zaś, co jest zgodne/niezgodne z tematem, decyduje suwerennie moderatorka wedle własnego widzimisię :-)

R.

Hornet:
Doprawdy, nie rozumiem. Użytkowniczka Kuzynka oznajmia wszem i wobec, że chce stąd odejść, ba!, pragnęłaby, żeby nawet ślad po niej na tym forum nie został - co swoją drogą przypomina lustrzaną sytuację z Cetarianem, wówczas maziek przystał na tę prośbę i nawet pokasował jego posty, wedle życzenia, tylko po to, żeby jakiś czas później bohater tej opowieści wrócił jako nemo, więc olkapolka przywróciła mu jego starą nazwę użytkownika, za co nie spotkała jej wdzięczność, tylko dalsze pretensje i żale - po czym ów Kuzynka bynajmniej nie odchodzi, tylko dyskutuje, jak się zdaje, wbrew własnej woli i swoim słowom, że odchodzi.
Już Marx powiadał, że historia powtarza się jako farsa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej