Polski > Organizacja forum

Usunięcie konta na forum

<< < (3/5) > >>

Kuzynka Pirxa:

--- Cytat: olkapolka w Listopada 12, 2019, 08:27:28 pm ---Masz wyszalnię

--- Koniec cytatu ---

Aha, czyli z góry już wiesz, że po prostu muszę się "wyszaleć"? Sprytne.....

No nie, napiszę to w normalnym wątku - tam gdzie przebrała się miarka, tam gdzie na mnie sobie poużywano i gdzie to dalej wisi od trzech dni, więc moderacja chyba zdążyła przeczytać.

Ale zdaję sobie sprawę, że i tak ustawisz mój post w takim kącie tego forum, w jakim będziesz chciała.

olkapolka:
Absolutnie nie. W wyszalni jest np. taki miły list:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1768.0

Więc jeśli chcesz się zwrócić do kogoś z personalnymi uwagami, pochwałami , whatever - zrób to tam. Just.

Niczego nie wiem z góry - Twoja insynuacja.

Jeśli nie będziesz personalnie obrażała a post będzie w temacie Lema - zostanie tam. Proste. Żaden Twój wpis o Lemie nigdzie nie został przeniesiony, prawda?

Tylko te - bo dotyczą organizacji.

Kuzynko - przejrzyj swoje posty - w prawie każdym poście umieszczasz adnotacje o stanie umysłu, umiejętnościach itp. współrozmówców.
Masz konfrontacyjny styl pisania  - to nie zarzut! uprzedzam:) - nawet lubię, ale nie dziw się, że budzi to emocje.

Stanisław Remuszko:

--- Cytuj ---No nie, napiszę to w normalnym wątku - tam gdzie przebrała się miarka, tam gdzie na mnie sobie poużywano i gdzie to dalej wisi od trzech dni, więc moderacja chyba zdążyła przeczytać.
--- Koniec cytatu ---

Podzielam Pani stanowisko. Uprzejmie proszę na mnie liczyć, jakby co. Niech się Pani wiedzie :-)

R.

olkapolka:
St - o ile pamiętam, to Kuzynka ostatnio odeszła m.in. dlatego, że Ty ją obraziłeś - więc uważaj!;)

Kuzynka Pirxa:

--- Cytat: olkapolka w Listopada 12, 2019, 08:54:44 pm ---St - o ile pamiętam, to Kuzynka ostatnio odeszła m.in. dlatego, że Ty ją obraziłeś - więc uważaj!;)

--- Koniec cytatu ---

Ja tam nie jestem pamiętliwa, ale to chyba nie Pan Remuszko mnie przesłuchiwał na okoliczność posiadania bądź nieposiadania tezy ;)

Poza tym to oddzielanie "personalnych uwag" to jakaś obsesja. Jeśli w merytorycznym temacie jakaś persona uparcie nie chce przeczytać zdania, które podtykam tej personie pod oczy to każda moja zachęta by to w końcu zrobiła będzie mieć jakiś wydźwięk "personalny".

Osobiście jestem zdania, że tylko chamskie uwagi powinny być usuwane/oddzielane i sama staram się chamskich uwag nie robić. Jeśli gdzieś zrobiłam, to proszę mi pokazać, żebym się zawstydziła, a uwagę usunąć choćby nie wiem jak była stara albo zesłać do tej "wyszalni".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej