Polski > DyLEMaty

Właśnie zobaczyłem...

(1/631) > >>

maziek:
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/0607/marsglobe_viking_big.jpg
(uwaga, obrazek dość duży...)

edit: oczywiście ten wątek jest nawiązaniem do "właśnie przeczytałem" i "właśnie się dowiedziałem", a intencją jest kolekcja najbardziej smakowitych obrazków, które wywarły na oglądaczach nieprzemijające wrażenie...

Terminus:
A to z Vikinga! "Duże" to są zdjęcia z MarsExpress ::)

maziek:
Chodzi o to, że jest PIĘKNE. A o wielkości napomykam, bo sam do niedawna byłem modemowcem-tepsowcem, biedakiem-ciułakiem i ciułaczem-biedaczem impulsów...

chmura.:

--- Cytuj ---Chodzi o to, że jest PIĘKNE.
--- Koniec cytatu ---
PIĘKNE. ach ten stary, niemodny maziek...

chmura.:
piękno jest abstrakcją; jak liczba... liczba (np. "n") jest tym, co wspólne dla wszystkich zbiorów n-elementowych. np. "3" jest wspólną cechą wszystkich zbiorow, które składają sie z trzech elementów, np.: składającego sie z trzech elementów zbioru murzynków, kurcząt, samochodow opel itd.  ... zaś piękno jest tym co wspólne w pewnej grupie poruszających nas obrazów (np. obrazów hoppera), dźwięków (np. wokaliz lisy gerrard), słów (np. słów nabokova)... to coś bywa powodem intensywnego metafizycznego wzruszenia, które najlepsi z nas nauczyli się bardzo wysoko cenić... ch. (widzicie go, piękno... piwa by się napił, serial w telewizji jakiś obejrzał, mecz, :)...).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej