Autor Wątek: Watek matrymonialny  (Przeczytany 32212 razy)

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Watek matrymonialny
« dnia: Kwietnia 15, 2010, 12:22:44 pm »
Pozwolcie, ze przelamieMY nastroje z Waszych ostatnich wypowiedzi forumowych (te z hyde parku fajne :) ja moge byc brzydki, skoro nikt nie chcial, no problem, przyp. Evangelos) i wystosujeMY (juz spieszyMY z wyjasnieniem, skad ta liczba mnoga) post nic a nic nie traktujacy o polityce (bo za nia nie przepadamy i uwazamy, ze sa milsze tematy), ani o katastrofach (jw) i wcale nie zalobny, wrecz przeciwnie.
 
Postanowilismy podzielic sie z Wami nasza radoscia, bo zdajemy sobie sprawe, ze to wydarzenie na skale forumowa, moze niektorzy z Was sie usmiechna, a na forum zrobi sie na chwile sympatyczniej.
 
Oznajmiamy zatem z wielkimi, radosnymi usmiechami, ze uzytkownicy lilijna oraz Evangelos sa para... Nie chodzi tu oczywiscie o wode w jednym ze stopniow skupienia, ale o motylki w brzuchu. Jednym slowem jestesmy razem, kochamy sie ogromnie, jest nam ze soba zupelnie przecudownie i od jakiegos czasu nawet mieszkamy pod jednym dachem.
Dzieci miec (pewnie poki co) nie planujemy, ale gdyby kiedys jakis malec wyskoczyl z kapusty lub zostal przyniesiony przez bociana, to chyba powaznie sie zastanowimy, czy nie nazwac go Stanislawkiem (albo Klapaucjuszem, niech zna poczucie humoru tatusia, przyp. Evangelos).

Potwierdzam, ze lilijna nie jest botem (choc czasem jak zacznie wymyslac i mnozyc roznakie odpowiedzi w stylu asocjacyjnym, to hoho. przyp. Evangelos. Aaau, au, au, au, nie bij!)

Nie, drogi Skrzacie i ForumAdminie, forum Lemowe nie przeksztalcilo sie w serwis randkowy :) Wszystko miedzy nami dzieje sie w duchu science-fiction, w koncu i galaktyki zderzaja sie ze soba, forum jest wciaz w jak najlepszym porzadku (gdyby tylko bylo wiecej Lema, a mniej polityki, ale to z czasem moze, widac wszystkim sie udziela), a nasz rozmiziany stan traktujcie jako pewnego rodzaju fluktuacje czasoprzestrzenna, taka filozofie przypadku w praktyce (choc jakze przyjemna i my subiektywnie odnosimy wrazenie, ze to przeznaczenie :) )

Lili (czyli dawna Lil, nie nowa Lili, ktora pisze dyplom :) ), ktorej to pseudonim przyjal sie na dobre i przez obie strony jest stosowany na codzien czesciej, niz forma imienna, ze znanych sobie powodow nie pojawia sie na forum, ale zapewniam, ze czyta je na biezaco i ma dla Was wiele sympatii.
 
Prosimy mazka, jako zawsze obecnego i sedziwego, ehem ehem, wiekiem i forumowym stazem, wzglednie ojcow adminow i zalozycieli o blogoslawienstwo, a reszte milych uzytkownikow o dobre slowo, jesli macie taka chec :)
 
Z serdecznymi pozrowieniami.

Lili



i Ev


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2010, 12:25:07 pm wysłana przez Evangelos »

ANIEL-a

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 701
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 15, 2010, 12:30:53 pm »
Uroczo  :D Duuużo szczęścia  :-*

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 15, 2010, 01:23:00 pm »
Ja pierniczę, świat nie ze szczętem się skończył! :)
100 lat Młodej Parze!!! (w kodzie szesnastkowym ;) )
Tajniacy! Bombki fotografowali... bańki... i masz babo.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 15, 2010, 02:19:30 pm »
Hohoho... Moi dawni forumowi Ulubieńcy parą? Gratulacje, gratulacje. Wypiję dziś za Wasze zdrowie. Miła odmiana od żałoby narodowej ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 15, 2010, 04:18:16 pm »
No prosze...wiec jestescie zywym zaprzeczeniem tezy Lema iz net to samo zlo;)
Przy okazji wyjasnilo sie kto jest Aniolkiem ze zdjec konkursowych;)
Pozdrawiam (szampan strzela...i to nie szampanskoje;)) i 101 lat;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

.chmura

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • I Love YaBB 2!
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 15, 2010, 06:04:24 pm »
jakaż piękna dawka optymizmu w tak ponurym momencie! hah! od .chmury - uśmiechy: :), :), :), życzenia najlepsze, podziękowania! (juz za godzinę w pewnej kawiarni, przy pewnym stoliku .chmura wzniesie toast za lilijną i evangelosa!)

tzok

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 409
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 15, 2010, 07:27:10 pm »
I ode mnie wszystkiego najlepszego dla WAS, również życzę 100 lat, ale dodam, żeby były nieprzerwanie w takim stanie jak jesteśCIE teraz ("Jednym slowem jestesmy razem, kochamy sie ogromnie, jest nam ze soba zupelnie przecudownie i od jakiegos czasu nawet mieszkamy pod jednym dachem.")  ;D

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 15, 2010, 08:10:04 pm »
Tak się przyglądam tym zdjęciom - no cóż, Lil to dostała choć pierścionek, a Ev - normalnie, przez żołądek wzięty ;) . Wcina serek i patrzcie jaki szczęśliwy :) . My faceci to jednak nieskomplikowani jesteśmy i dziewczyny lubią okręcać nas sobie dookoła palców ;) . No, ale my też lubimy tak się okręcać ;) ;) .

Chyba jestem jednak w lekkim szoku i lampy mi filują :).
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Życzenia, uśmiechy, ciepło
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 15, 2010, 09:25:44 pm »
Jakaż to miła wieść!
Najserdeczności od dziadka z 36-letnim małżeńskim stażem.
Niech się Państwu ciekawie i dobrze wiedzie :-)
Remuszko
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 15, 2010, 09:54:52 pm »
:)

Poznaliście się dzięki forum czy wcześniej?

This user possesses the following skills:

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 15, 2010, 11:26:46 pm »
Niech Wam się darzy
i układa tak ślicznie, oraz kolorowo, jak bąbelki na fotografiach połowca :)

Cytuj
ale gdyby kiedys jakis malec wyskoczyl
Wiesz, czasami wyskakują też dziewczynki ;)

To chyba drugi forumowy "klepnięty"związek?
       I korzystając z gościnności wątku dodam, że parę dni temu stuknął mi forumowy roczek.
Olipoli także ;)
Czekamy na prezenty ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2010, 11:42:54 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 16, 2010, 12:27:10 pm »
 :D :) :D

Bardzo, bardzo, bardzo dziekujemy za duzo dobrych mysli, usmiechow i toastow. Jestescie przefantastyczni, naprawde. Mielismy wczoraj mnostwo radosci i ogromny ubaw czytajac wpisy  :) (wciaz nie mozemy rozpracowac dzi – romantyk czy pozytywista  ;) odpowiadajac na pytanie – poznalismy sie dzieki forum)
Usmiechnieta Lili obiecala, ze napisze pozniej (mecze ja od czasu do czasu, zeby w ogole wrocila, ale widocznie nie idzie mi najlepiej)  ::)
Liv, a kto byl pierwszy? Kompletnie nie kojarze zadnej pary, a na pewno nie pamietam, zeby ktos sie przed nami „zalegalizowal”  ??? I coz by tu Wam dac z okazji roczku – chyba grzechotki i bebiko   ;)
Maziek, 100 w systemie szesnastkowym to grozba czy ma byc pozytywnie? (no cooo? Taki niewinny dzouk)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 16, 2010, 01:05:41 pm »
Liv, a kto byl pierwszy? Kompletnie nie kojarze zadnej pary, a na pewno nie pamietam, zeby ktos sie przed nami „zalegalizowal”  ???

Deckard i Rachel (sic!) w zamierzchłej prehistorii.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 16, 2010, 01:15:47 pm »
Maziek, 100 w systemie szesnastkowym to grozba czy ma byc pozytywnie? (no cooo? Taki niewinny dzouk)


Pozytywnie, jakże by inaczej? (1)(0)(0) = (1*16^2) + (0*16^1) + (0*16^0) = (256) + (0) + (0) = 256 lat. Podzielić na dwa wychodzi po 120 z okładem. No, jeśli macie większe potrzeby, to jeszcze pokombinuję ;) .

Dzięki forum się poznaliście? A jak to możliwe, żeby się poznać przez forum Lema, jak tu się jest nickiem? Zdradźcie no jakieś szczegóły!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Re: Watek matrymonialny
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 16, 2010, 01:55:56 pm »
Podpisuje sie pod podziekowaniami Evangelosa. Zrobilo sie tu zupelnie sielsko i milo. Zyczenia, usmiechy...mmmmm. Istny stan rozanielenia  :)

 :) do grzechotki i bebiko dorzuce jeszcze gryzaczek, bo to chyba ten wiek...

Maziek
Jestesmy nickami z mozliwoscia wysylania PMow :). I tak sie zaczelo. Na poczatku przy wymianie informacji niewidocznych dla pozostalych forumowiczow zostalam oczarowana wdziekiem, urokiem osobistym i nieprzecietna inteligencja Evangelosa.... co skonczylo sie tak, jak wiecie  :D

Cetarian
To nie byl Krakow, Wroclaw  :). Chociaz Krakow tez sie w tej historii pojawia  :)

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie  :-*

Lil