Polski > Wyszalnia

Pochodzenie Lema czyli ban

<< < (4/9) > >>

olkapolka:

--- Cytat: Kagan w Listopada 05, 2019, 08:50:27 am ---Tak to jest, kiedy cenzura zaczyna ingerować w wolność slowa. Kończy się wtedy swoboda ‎wypowiedzi, autorzy wpisów zaczynają sie samo-cenzurować a poziom dyskusji schodzi na psy. ‎Ale mimo to, a może i dzięki temu, to wciąż nie brakuje zwolenników cenzury i chętnych do ‎wykonywania tego zawodu. :-(‎

--- Koniec cytatu ---
Zapewniam Cię, ze żaden Twój post, żaden przecinek w nim - nic -nie zostało zmienione, wycięte czy w jakikolwiek sposób ocenzurowane.
Natomiast wiadomości umieszczane w wątkach tematycznych, a odnoszące się do innych tematów - przenoszę. Możesz to nazwać podłą cenzurą - ja nazywam porządkiem.
Przy okazji - prosiłabym żebyś używał opcji edycji postów, a nie umieszczał każdą odpowiedź w osobnym okienku.
Ale to też pewnie ogranicza Twoją wolność;)

Stanisław Remuszko:
Jestem przeciwny przypisaniu mi autorstwa jakiegoś cudzego wątku. Gdy kliknie się w wyszalnię, to pod spodem pokazuje się wątek pt. "Pochodzenie Lema czyli ban" i jest dopisane: Zaczęty przez Stanisław Remuszko" (zrzut). Nie zaczynałem (nie zakładałem) takiego wątku. Uprzejmie proszę usunąć stamtąd moje imię i nazwisko.

R.

olkapolka:
Wątek zaczyna ten - czyja jest pierwsza wiadomość. Już Ci to kiedyś maziek tłumaczył.
Zacząłeś o banach w wątku o "Pochodzeniu Lema", to po przeniesieniu już się nie da zmienić autora wątku.
Było nie śmiecić.

Stanisław Remuszko:
Nie zgadzam się z Twoim zarzutem. Piszesz nieprawdę. A wiesz, jak się nazywa świadoma nieprawda?
Uważam, że nie śmiecę. Twoim prawem jest mieć inną, a nawet odwrotną opinię. Tylko że z prawa do opinii nie wynika prawo dopisywania mojego nazwiska do cudzego wątku jako jego założyciela. Postępujesz brzydko, a na dodatek bezprawnie.
To nie ja stworzyłem wątek o inkryminowanym tytule. To nie ja stworzyłem wątek "Pochodzenie Lema". To nie ja stworzyłem wątek "Sprawy dotyczące funkcjonowania forum". Te akty stworzycielskie to wszystko Twoje suwerenne dzieło. Robota Olkipolki - w większości znakomita, w jednym drobnym przypadku - paskudna.
Usuń jak najszybciej moje nazwisko jako założyciela/autora wątku.
Moderator może robić niemal wszystko, ale nawet właściciel Forum, pan Tomasz Lem, i arendarz Forum, pan Wojciech Zemek, nie mogą bezkarnie kłamać na mój temat.

R.

olkapolka:
Wszystkie Twoje zarzuty dotyczą Twojego pierwszego posta z tego wątku. Z niego zrobiła się personalna szarpanina. Dlatego jest w wyszalni.
Niestety - nie mogę wpisać swojego posta jako pierwszego i założyć wątku jako olkapolka, bo posty układają się same - chronologicznie.
Mogę zmienić tytuł wątku, mogę zmienić ikonkę przy nim, ale nie mogę zmienić nadawcy wiadomości.
Jedno co mogę - to wejść w Twoją pierwszą wiadomość i napisać, że to ja założyłam ten wątek po przeniesieniu postów z "Pochodzenia Lema".
Wg życzeń.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej